Cont now Livejasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Karina.Rina » 25 Mai 2016, 10:13

Buna, pana acum am lucrat pe Streamate si Streamray si am decis sa incerc si pe Jasmin. Mi-am creat cont si am intampinat o problema legat de "Selected Model"....nu pot avea acest "badge" din cauza ca au ei o eroare in sistem si nu recunosc faptul ca am setate poze de profil (desi sunt aprobate si vizibile pe site).
A mai intalnit cineva problema asta? Ce as putea sa fac, fiind un cont nou e destul de greu fara acest "badge".

P.S: Am vorbit la suport nu au cum sa ma ajute pana nu rezolva ei problema.
Karina.Rina

Mesajde tomaadrian » 25 Mai 2016, 15:18

Intr-adevar problema legata de statusul Selected exista de cateva saptamani, insa nu este nici o problema, chiar daca esti model nou. Faptul ca nu ai Selected inca nu iti va afecta traficul.
tomaadrian

Mesajde Karina.Rina » 25 Mai 2016, 15:38

tomaadrian scrie:Faptul ca nu ai Selected inca nu iti va afecta traficul.

Multumesc frumos de raspuns, dar esti sigur de aceasta afirmatie? Din cate am inteles acest "Selected" conteaza la pozitionarea pe pagina.
Karina.Rina

Mesajde tomaadrian » 25 Mai 2016, 18:19

Sunt foarte sigur. Colaborez cu aprox 40 de modele, unele mai vechi, altele mai noi. Cele care au inceput recent pe lj nu difera la trafic de cele care au deja selected si au inceput acum mai mult timp.
Este doar o problema temporara a lor.
tomaadrian

Mesajde ladyinblack21 » 26 Mai 2016, 07:46

what?ce problema?e foarte usor sa iei selected.....poze,video ,audio ,acordul pt jasmin tv si aia e...nu inteleg unde e problema?s-a schimbat ceva?
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde andra21 » 08 Iul 2016, 22:05

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste info legate de Jasmin? Multumesc mult!
andra21
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj