Cont nou pe streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kytycat » 16 Noi 2014, 23:58

Stie cineva va rog sa imi spuna dupa cat timp se poate face un cont nou pe steamate.com?si-a facut cineva alt cont recent?intentionez eu si nu as vrea sa astept 6 luni.pana acum mi-am putut deschide alt cont pe site dupa a doua zi dar am auzit ca se poate face mai nou doar dupa 6 luni de inactivitate pe contul actual.nu as vrea sa il inchid pe actualul si sa pot deschide altul doar dupa 6 luni.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 12:12

Am facut eu cuiva acum 2 zile ,fara nici o problema cont nou ,pentru prima data pe streamate .
Daca e vorba de un vechi cont de studio ,care trebuie inchis pentru a putea deschide altul nou ,e alta problema .Daca contul vechi nu-ti este inchis ,nu cred ca-ti poti face altul ,site-ul neacceptand si e normal sa fie asa .
Daca ar fi asa modelele de la studio ar fugi fara probleme de la acolo 1/2 din zi , si-ar deschide pe loc cont de acasa si ar lucra cand de pe contul de studio (de la studio, evident) cand de pe cel de acasa de model independent (de acasa ) ,ceea ce iar nu e normal din perspectiva cel putin a site-ului.
Faza cu cele 6 luni sau cate vor fi ,i-ti va putea raspunde cei cu experienta in crearea/inchiderea /redeschiderea conturilor facute pe studio .

P.S. Trebuie luat legatura cu site-ul .Nu cred ca -ca si model independent- exista vreo problema sa-mi inchid vechiul cont pe numele meu si sa-mi deschid alt cont tot pe numele meu ,imediat.
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 13:51

eu pana acum doar de studio am avut conturi pe streamate si mi=am putut deschide mereu alt cont a doua zi daca vroiam dupa ce il inchidea site-ul sau studioul .stiam ca doar pe cams.com nu poti deschide doar 6 luni,am ramas surprinda cand am auzit ca si streamate ar deschide alt cont doar dupa 6 luni,sper sa nu fie adevarat.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 14:40

kytycat scrie:eu pana acum doar de studio am avut conturi pe streamate si mi=am putut deschide mereu alt cont a doua zi daca vroiam dupa ce il inchidea site-ul sau studioul .stiam ca doar pe cams.com nu poti deschide doar 6 luni,am ramas surprinda cand am auzit ca si streamate ar deschide alt cont doar dupa 6 luni,sper sa nu fie adevarat.

Si acum sa inteleg ca streamate a suspendat crearea conturilor ?
In conditiile normale ,ma refer !!
Site-urile si-au luat si ele o masura de prevedere ca sa stie in orice moment cu cine sta de vorba ,nu?

Nu e clar aici : "am ramas surprinda cand am auzit ca si streamate ar deschide alt cont doar dupa 6 luni,sper sa nu fie adevarat "
1.6 luni dupa ce ? Dupa ce-ti inchizi tu cu mana ta un cont personal ?
2.6 luni dupa ce-ti inchide studioul , contul creat pe studio si tu vrei un cont de model indepenedent ?

P.S. Regulile sunt facute pt a fi respectate .Acum ,daca sites au luat aceasta decizie ,noi nu putem face nimic .Inafara de faptul de a ne conforma si a incerca sa lucram corect .Corect de ambele parti , sau cate parti sunt implicate .
P.S. 2 : Cel mai ok , e sa iei legatura cu site-ul , pana-ti raspunde cineva aici .Le explici exact care e dilema .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 14:52

nu stiu nimic nici eu oficial,doar intreb pe cine a experimentat recent.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 15:04

kytycat scrie:nu stiu nimic nici eu oficial,doar intreb pe cine a experimentat recent.

Ce sa experimenteze ?

Refera-te strict la ce am scris in postarea de mai sus !!!!!!!!!!!
Raspunde punctual ca ce am scris acolo , daca poti .Altfel , cei care citesc nu au ce intelege .
Abia dupa ce raspunzi punctual la ce am scris mai sus ..revii cu o alta intrebare , daca mai e cazul .

Nu trebuie sa stii nimic oficial .Doar trebuie sa clarifici la ce referi , la care din cazuri faci referire .
Asa ,la modul general si eu am auzit cum ca, Streamate ne va cere pasapoarte biometrice pe viitor -asta daca mai vrem - colaborare cu ei . :wink:
looooooooooooooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 15:08

am intrebat la inceput daca a redeeschis cineva cont nou recent pe streamate de model sau de studio.e binevenit orice raspuns.

''si-a facut cineva alt cont recent?intentionez eu si nu as vrea sa astept 6 luni.pana acum mi-am putut deschide alt cont pe site dupa a doua zi dar am auzit ca se poate face mai nou doar dupa 6 luni de inactivitate pe contul actual.nu as vrea sa il inchid pe actualul si sa pot deschide altul doar dupa 6 luni''.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 15:18

kytycat scrie:am intrebat la inceput daca a redeeschis cineva cont nou recent pe streamate de model sau de studio.e binevenit orice raspuns.

DA, eu acum 2 zile , mai exact vineri !
Totul merge struna , exact ca si inainte cu deschiderea conturilor pe Steamate .Atat ca model cat si ca studio .Ma refer la conturi facute pt prima data , atat de model independent cat si de conturi pe studio .
Eu am mai spus ca nu fac referire la conturi vechi de studio si neinchise . Alea au alt regim si doar cei care au experimentat asa ceva i-ti poate spune .Ei sau site-ul .
Nelamuririle ..persista .Tot nu specifici la ce te referi .
Si NU , nu e binevenit orice raspuns ! Poate fi binevenit orice raspuns -abia dupa ce- clarifici la ce situatie faci referire .

Nu e clar aici : "am ramas surprinda cand am auzit ca si streamate ar deschide alt cont doar dupa 6 luni,sper sa nu fie adevarat "
1.6 luni dupa ce ? Dupa ce-ti inchizi tu cu mana ta un cont personal ?
2.6 luni dupa ce-ti inchide studioul , contul creat pe studio si tu vrei un cont de model indepenedent
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 15:21

eu am raspuns in numele meu ca orice raspuns e binevenit.poate pt tine nu e:))
pt cine vrea sa afle mai multe detalii exista pm nus dispusa sau dau share cu toti situatia mea EXACTA PERSONALA.dar cred ca intrebarea mea a fost destul de precisa.
tu nu intelegi un lucru si tot afirmi asta
:1.6 luni dupa ce ? Dupa ce-ti inchizi tu cu mana ta un cont personal ?
2.6 luni dupa ce-ti inchide studioul , contul creat pe studio si tu vrei un cont de model indepened

daca tu ti-ai deschis cont de model independent si ms de raspuns inseamna ca poate e valabil doar pt modele ce colaboreaza cu studiouri deshiderea altui cont doar dupa 6 ani dar nici asa nu-s sigura ca NU STIU INCA VARIANTA OFICIALA A SITE-ULUI EXACTA CARE POATE DIFERA DE LA CAZ LA CAZ SI DE LA STUDIO LA STUDIO PT CA SITE-UL DISCRIMINEAZA,DOAR INTREB AICI.
Eu de exemplu vreau sa imi schimb contul din cauza nickname-ului care nu mi se mai potriveste i-am rugat de multe ori sa imi schimbe nickname -ul au refuzat spunand ca nu se poate doar daca imi deschid alt cont,ca dupa o luna aproximativ sa vad un model american de top cu nickname schimbat, un exemplu real de discriminare grosolana.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 16:32

Mda, e clar .
Eu,numai am ce comenta aici.Deja am scris prea mult si fara rost.
Explicatii alambicate .....stravezii ,fara suport ,pe langa subiect.
Eu am vrut doar sa-ti atrag atentia sa nu induci userii in eroare .
Atata tot.

P.S.1 Eu ti-am mai spus si cu alte ocazii :
1. Nu-ti vei putea schimba nickname , indiferent de motiv invocat catre site !
2. Nu-ti vei putea face alt cont (cu scuza sau nu, ca de fapt vrei alt nick ) atata timp cat nu e clar ce se intampla cu actualul pe care inteleg ca-l ai .Adica vreau sa spun ca -nici unii ,nici altii -nu sunt si nici nu trebuie sa fie atat de prosti si nici atat de batuti in cap !
Sa pretindem si sa ne iluzionam ,cum ca altii sunt mai fraieri decat noi -si asta doar pentru faptul - ca nu ne spun in fata ,nu face decat sa ne mintim singuri .

P.S .2Singura varianta oficiala a site-ului : NU EXISTA NICI O RESTRICTIE PENTRU NIMENI ! AMIN !
Asta pentru cei care respecta regulile/constrangerile site-ului /colaboratorilor site-ului.
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 16:44

2. Nu-ti vei putea face alt cont (cu scuza sau nu, ca de fapt vrei alt nick ) atata timp cat nu e clar ce se intampla cu actualul pe care inteleg ca-l ai .Adica vreau sa spun ca -nici unii ,nici altii -nu sunt si nici nu trebuie sa fie atat de prosti si nici atat de batuti in cap !

te rog nu mai vorbi fara sa stii ca e atata de usor sa ne dam cu presupusul,dar tu ai impresia ca eu am postat acest topic la intamplare din plictiseala?am explicat situatia reala si principalul motiv pt care vreau alt cont e ca nikcname-ul care il am acum nu ma mai defineste si punct,dar nu ca sa imi spun off-ul am deschis acest topic,iti multumesc ca mi-ai raspunsul ca ti-ai putut face alt cont dar doar atata ma interesa,se deviaza de la subiec

nu exista restrictie doar discriminare:))))) exemple pot sa iti dau incepand cu banii care se trimit mai repede catre modele din usa si terminand cu discriminarea intre modele americance si romance un exmplu fiind povestea cu nickname-ul.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 17:23

kytycat scrie:2. Nu-ti vei putea face alt cont (cu scuza sau nu, ca de fapt vrei alt nick ) atata timp cat nu e clar ce se intampla cu actualul pe care inteleg ca-l ai .Adica vreau sa spun ca -nici unii ,nici altii -nu sunt si nici nu trebuie sa fie atat de prosti si nici atat de batuti in cap !

te rog nu mai vorbi fara sa stii ca e atata de usor sa ne dam cu presupusul,dar tu ai impresia ca eu am postat acest topic la intamplare din plictiseala?am explicat situatia reala si principalul motiv pt care vreau alt cont e ca nikcname-ul care il am acum nu ma mai defineste si punct,dar nu ca sa imi spun off-ul am deschis acest topic,iti multumesc ca mi-ai raspunsul ca ti-ai putut face alt cont dar doar atata ma interesa,se deviaza de la subiec

nu exista restrictie doar discriminare:))))) exemple pot sa iti dau incepand cu banii care se trimit mai repede catre modele din usa si terminand cu discriminarea intre modele americance si romance un exmplu fiind povestea cu nickname-ul.

Hai sa numai umplem paginile cu bazaconii ...

1. Daca crezi ca discutiile din PM,referitor la aceleasi probleme , se pot muta aici -tot fara sens - te inseli ...
2.Daca continui sa bulversezi userii -crezand ca eu nu pot posta ce ai scris in PM - iar te inseli ...
3.Ti-am mai spus si cu alte ocazii - consider- ca acest forum nu e pt a ma da azi James Bond si maine sunt Maica Tereza ...iar poimaine pot fi bine merci MonaLisa :wink: !
4.Nu-mi da tu exemple, cum ca banii pt americani se trimit mai repede -atata vreme - cat chiar eu ti-am spus asta !!!
5.Eu nu mi-am dat cu presupusul ...chiar am considerat ca atentionandu-te te vei opri din intrebari cu 50% adevar in ele ...asteptand raspunsuri cu 100% solutii viabile .
6. Nu am spus ca eu mi-am putut face alt cont .Nici nu intentionez ! Am spus ca am ajutat pe altcineva sa-si faca prima data in viata lui cont pe Steamate ..ca sa raspund la intrebarea ta (si asta pt cei care citesc forumul ) aparent nevinovata de la inceput .

P.S. Chiar i-mi pare rau ca am intrat in polemici cu tine .Daca nu eu, te pot determina sa renunti la acest stil de a pune problema ...atunci cine ?
Daca nu acum ,atunci cand?
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 17:32

googlefun in pm am vorbit decat despre aspecte tehnice esti mai rau ca o babuta de pe santz loll te rog sa nu mai raspunzi la topicurile deschide de mine,nu esti obligat.succesuri!si nu te mai da guru ca stiu si eu multe nu doar tu dar nu-i cazul sa ne dam rotunzi nici unul :D ca nu e romanii au talent aici.si nu ma provoca nici tu pe mine ca stiu mai mult decat crezii:)))))))dar whatever.
ai facut din topicul asta o telenovela.

2.Daca continui sa bulversezi userii -crezand ca eu nu pot posta ce ai scris in PM - iar te inseli ...
cum adica i bulversez?doar am intrebat tu vorbesti mult prea mult si cu sens si fara sens....
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 18:06

kytycat scrie:googlefun in pm am vorbit doar despre aspecte tehnice esti mai rau ca o babuta de pe santz loll te rog sa nu mai raspunzi la topciruile deschide de mine,nu esti obligat.succesuri!si nu te mai da guru ca stiu si eu multe nu doar tu dar nu-i cazul sa ne dam rotunzi nici unul :D ca nu e romanii au talent aici.si nu ma provoca nici tu pe mine ca stiu mai mult decat crezii:)))))))dar whatever.

cum adica i bulversez?doar ma intrebat tu vorbesti mult prea mult si cu sens si fara sens.

1.Din multumirile aduse mai deunazi , vad ca ai ajuns sa scoti limba ..
2.Probabil mizezi pe faptul ca-ti vei schimba din nou nick-ul aici ..
3.Fii atenta domnisorica ...ca lasi impresia cum ca ne cunoastem dinafara forumului si cine stie ce stii tu despre mine iar asta .. nu e ok.Nici nu stiu cum de-ti permiti sa emiti fraza aia .Eu doar te-am avertizat ca discutiile din PM nu se potrivesc cu ce ai scris in topicul asta , adica ti le pot varsa aici daca continui sa te faci ca ploua si daca te faci ca pui intrebari fara sa mentionezi tot . Cum plm sa-ti raspunda cineva concret cand tu insuti scrii dea-npulea ?NU de alta ,dar era posibil sa-ti raspunda cineva la ce te interesa .
4.Cam asta merit daca las sa se bage in seama cineva care mimeaza o problema tehnica/chimica/astronomica ! Aveam vagi dubii cum ca mansarda nu functioneza 100% in parametri ...dar am zis ca mi se pare ...
5.Nu-mi plac oamenii incorecti in exprimare ..deaia am si intervenit in acest topic .
6.Voi interveni de fiecare data cand tu sau alt user incearca sa induca ,chiar si o singura persoana in eroare ...chiar daca o face prin omisiune !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 18:15

googlefun scrie:
kytycat scrie:googlefun in pm am vorbit doar despre aspecte tehnice esti mai rau ca o babuta de pe santz loll te rog sa nu mai raspunzi la topciruile deschide de mine,nu esti obligat.succesuri!si nu te mai da guru ca stiu si eu multe nu doar tu dar nu-i cazul sa ne dam rotunzi nici unul :D ca nu e romanii au talent aici.si nu ma provoca nici tu pe mine ca stiu mai mult decat crezii:)))))))dar whatever.

cum adica i bulversez?doar ma intrebat tu vorbesti mult prea mult si cu sens si fara sens.

1.Din multumirile aduse mai deunazi , vad ca ai ajuns sa scoti limba ..
2.Probabil mizezi pe faptul ca-ti vei schimba din nou nick-ul aici ..
3.Fii atenta domnisorica ...ca lasi impresia cum ca ne cunoastem dinafara forumului si cine stie ce stii tu despre mine iar asta .. nu e ok.Nici nu stiu cum de-ti permiti sa emiti fraza aia .Eu doar te-am avertizat ca discutiile din PM nu se potrivesc cu ce ai scris in topicul asta , adica ti le pot varsa aici daca continui sa te faci ca ploua si daca te faci ca pui intrebari fara sa mentionezi tot . Cum plm sa-ti raspunda cineva concret cand tu insuti scrii dea-npulea ?NU de alta ,dar era posibil sa-ti raspunda cineva la ce te interesa .
4.Cam asta merit daca las sa se bage in seama cineva care mimeaza o problema tehnica/chimica/astronomica ! Aveam vagi dubii cum ca mansarda nu functioneza 100% in parametri ...dar am zis ca mi se pare ...
5.Nu-mi plac oamenii incorecti in exprimare ..deaia am si intervenit in acest topic .
6.Voi interveni de fiecare data cand tu sau alt user incearca sa induca ,chiar si o singura persoana in eroare ...chiar daca o face prin omisiune !

nu ne cunoasteeam doar din spatiu virtual dar sa nu ai impresia ca nu te-am ''ginit''!
never say never :))))))....
nici mie nu imi plac oamenii FAKE care vor sa para ceea ce nu sunt,ai facut un ghiveeci din topicul asta,am presimitirea ca va ajunge la cosh.credeam ca forumul asta e facut sa purtam discutii strict tehnice atata bblahblahh in acest topic fara sens.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 17 Noi 2014, 18:29

ok .
1.Daca zici tu asta -tot ceea ce sper - e sa te poti masturba in voie .Cu squirt inclus sau fara .
2. I-mi pot doar imagina prin ce trece insul care-ti asigura penetrarile accidentale /sporadice :wink: !

P.S. Rog si eu odata -pana in acest moment - aruncarea la cosul de gunoi a (istoriei) topicului .
Motivul fiind imbecilitatea lui si respectul fata de userii forumului .
Multumesc .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 17 Noi 2014, 18:33

googlefun scrie:ok .
1.Daca zici tu asta -tot ceea ce sper - e sa te poti masturba in voie .Cu squirt inclus sau fara .
2. I-mi pot doar imagina prin ce trece insul care-ti asigura penetrarile accidentale /sporadice :wink: !

P.S. Rog si eu odata -pana in acest moment - aruncarea la cosul de gunoi a (istoriei) topicului .
Motivul fiind imbecilitatea lui si respectul fata de userii forumului .
Multumesc .

obersv ca i-ti sau i-mi scrii tot cu cratima se scrie fara cratima by the way si cate si mai cate..... vad ca iti permiti sa dai sfaturi altora si sa le faci morala dar prima data ar trebui sa iti faci o analiza amanuntita tie .:)))si eu am destule greseli dar nu imi permit sa critic pe nimeni dar vad ca tu iti permiti sa o faci si sa te dai si un guru al videochatului.as putea sa spun mai multe dar ma opresc aici..la 46 de ani ai un limbaj de adolescent imatur.. :lol:
kytycat
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj