Cont pe Niteflirt 2015

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bfx » 18 Sep 2015, 21:40

Vreau sa lucrez ca pso pe Niteflirt si as vrea sa va rog sa imi spuneti cum se poate intra din Romania pe acest site ca sa lucrez, stiu procedurile si ca nu primesc din Romania. Ma intereseaza cine lucreaza din Romania pentru ei cum a procedat sa isi faca cont si cum face cu plata in anul 2015, poate ceva s-a mai schimbat de la ultimele postari de aici.
Multumesc.
Bfx

Mesajde Bfx » 19 Sep 2015, 19:48

Sunt uimita si nu inteleg de ce romancele sunt alungate in suturi de pe site-uri ca Niteflirt si altele. Ce prostii au facut unii romani de suntem toti scuipati afara atat de urat?
Bfx

Mesajde GlamourFoto » 19 Sep 2015, 20:50

Bfx scrie:Sunt uimita si nu inteleg de ce romancele sunt alungate in suturi de pe site-uri ca Niteflirt si altele. Ce prostii au facut unii romani de suntem toti scuipati afara atat de urat?

Multe prostii, pentru ca romanului nu ii place dar munca nu.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Bfx » 21 Sep 2015, 11:03

Da, banuiam... Si atunci cum de se mai castiga bani din video chat? Inseamna ca au mai ramas site0uri unde nu au dat INCA tepe... si acelea mai primesc romance. Nu?
Eu sunt oarecum noua in domeniu si suparata ca nu pot face cont pe Niteflirt din cauza unor asa zisi oameni.
Bfx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj