Cont inchis pe AdultWork

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde lordnight » 29 Mai 2016, 23:19

Am o intrebare .... in caz ca s-a mai confruntat cineva cu aceasta situatie...eu de 7 ani de cand lucrez pe AW niciodata. Eram online pe site in grup show si mi-a fost inchis contul instantaneu ( contul de model si contul de grup inclusiv ) ,cand incerc sa ma onectez apare membru inexistent ...Le-am scris si mi-au spus ca motivul inchiderii contului pe 2 saptamani este pentru nuditate in free , ceea ce eu niciodata nu am facut asa ceva .Daca eram adepta site-urilor cu nuditate in free aveam de unde alege , dar nu sunt genul meu astfel de site-uri. Pe de alta parte imi mai scriu in mail sa-i contactez peste 2 saptamani pentru o decizie finala in legatura cu situatia contului meu. Numai ei stiu la ce '' decizie '' se refera , deoarece motivul pentru care a fost inchis contul este o aberatie totala...Daca incalcam vreo regula era altceva...dar sa fii suspendat degeaba . Cine stie ce se va intampla cu banii din cont ....A mai patit cineva chestii de genul? Normal daca vrei sa faci rau cuiva nu trebuie sa ai motiv , se poate si fara...
lordnight

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj