Cont dezactivat pe adultwork

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde adriyana » 12 Dec 2011, 17:19

Am un cont pe adultwork de aprox 3 ani...care nu era verificat,mi-au trimis mesaj sa le trimit buletinul si poza cu data de azi sa il verifice...cand am intrat astazi am avut surpriza sa vad ca l-au dezactivat fara sa imi trimita nici un fel de mail cu un motiv sau ceva.A mai patit cineva asa? ce ar trebui sa fac?
multumesc anticipat pentru raspunsuri
adriyana

Mesajde mimy » 12 Dec 2011, 19:31

da , am patit si eu , era dezactivat si le-am trimis pozele si buletin si tot si dupa ce le-am trimis astea l-au inchis de tot :lol: . bineinteles ca de atunci nu rapunde nimeni la niciun mail. si aveam bani in cont... seriozitatea lasa de dorit de cand colaboreaza cu romani in staff.
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde ochicaprui » 04 Iul 2012, 14:55

Acelasi lucru mi s-a intalplat si mie pe AdultWork.Sunt un model vechi,lucrez de 4 ani.Mi-au cerut sa le trimit poza cu buletinul si poza aceea cu mine tinand o coala alba,pe care sa fie scris adultwork.com, id-ul meu si data . Le-am trimis ,iar azi,incercand sa ma loghez,observ cu stupoare ca nu merge.
Am dat click pe Forgot Password am introdus email-ul meu si imi da urmatorul mesaj:
"The Member with that Email Address has been de-activated".
Mentionez ca inca mai aveam banii in cont! Asa ceva nu se face,este lipsa de seriozitate si profesionalism.Cum isi permit ei inchida conturile asa,fara nici o notificare,fara sa-ti dea o explicatie pt ce motiv a fost inchis contul??? Cred ca le merge prea bine lor daca isi permit sa dea afara modelele asa fara motiv! Eu am o suspiciune....Oare motivul nu este cumva altul???....Oare persoana care se ocupa de modelele din Romania nu cumva doreste sa mai taie din concurenta pentru a face loc propriilor lui modele pe care le manageriaza in mod direct??? Chiar am multe semne de intrebare in aceasta privinta!!!
ochicaprui

Mesajde ochicaprui » 07 Iul 2012, 10:05

Nu ne da nimeni nici un raspuns,nici o informatie???? Ce ar trebui sa facem??
ochicaprui

Mesajde ochicaprui » 14 Iul 2012, 14:48

????? ...Chiar nimeni?? :?
ochicaprui

Mesajde ochicaprui » 18 Iul 2012, 10:35

Va rog,imi poate raspunde cineva care are cunostinte sau macar o idee ????
ochicaprui

Mesajde cobra1981 » 18 Iul 2012, 11:38

Ochi caprui, nu ai altceva sa faci doar sa le trimiti actele si sa astepti...daca a fost dezactivat vezi ca ai acolo reactivate me...de multe ori da erooare cand incerci sa incarci actele...mai pune-le din nou pana iti da mesajul ca au fost trimise actele.Asta in caz ca nu ai facut vreo prostie pe site...daca e ceva necurat acolo nu mai ai nici o sansa...poti sa il contactezi pe sweetkick,el e cel care se ocupa de Romania id de mess " sweetkickmanager"

Bafta
cobra1981
User Avansat
User Avansat

Mesajde Cocinella » 24 Sep 2012, 05:18

Eu am (aveam) cont pe aw,cred ca din 2006..nu am lucrat niciodata pe el...saptamana trecuta intru,mai adaug poze ..am tot cautat optiunea book ( go online) nu am gasit...in sfarsit ,trimit poza de id si alta cu fata si un nr de id ...astept 2 zile,dupa care ma loghez sa verific daca au aprobat..suprise: cont inchis...vai ce bulangii,ma scuzati...ma bucur totusi ca nu am patit aceeasi faza ca voi ,sa lucrez ca apoi sa pierd banii...imi tot spuneau prietenii ''nu intra,aw sunt hoti'' .... :)
Cocinella
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj