Cont banat pe Chaturbate!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ionelya » 31 Oct 2016, 08:22

Buna.am facut cont nou pe chaturbate si am lucrat perioada este făcând un show cu din trase si cu alcineva.preczez ca am fost verificați de ei am trimis actele si pentru cealalta persoan....totul a fost în nu am facut decat trase nimic mai mult ....banuti am facut binisor ....doar ca asearaa intrat un roman cătălin se numea si mie zis felicitări bla bla ca e marte in videochat si ca vrea sa ma ajuta cu imaginea.....insa eu nu am fost de acord l.am ignorat si apoi l.am blocat.după vreo 3p min contul meu a fost banat.sunt dezamăgită si disperate ...era super ok....poate cineva sa ma ajute? O sa mai pot recupera contul si banii? Va multumesc
Ionelya

Mesajde Nord » 31 Oct 2016, 12:24

Singurii care te pot ajuta sunt cei de la CB da-le email si explica-le situatia poate ai noroc si il deblocheaza !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde WebModelMedia » 31 Oct 2016, 12:36

Incearaca sa obtii un motiv de la site, de ce ati fost banati.

Si noua ni s-a intamplat asta si odata ce am afalat motivul am reusit sa le explicam si situatia noastra si dupa 24h contul a fost reactivat.

Bafta
WebModelMedia
User Junior
User Junior

Mesajde Ionelya » 31 Oct 2016, 15:23

Va multumesc pentru sfaturi......da am trimis mail la suport si acum astept un raspuns ....doar sa il primesc.
Ionelya

Mesajde Ionelya » 01 Noi 2016, 12:00

Buna. Am trimis mail la support asa cum m.ati sfătuit si asa a fost. A trebuit sa le explic ca s.a intamplat si sa zis ca nu o sa se mai intample. după acel mail contul a fost imediat activ. Va multesc din nou pentu răspunsuri. I zi buna tuturor!
Ionelya

Mesajde RamonaMaria » 01 Noi 2016, 19:34

Ionelya scrie:Buna. Am trimis mail la support asa cum m.ati sfătuit si asa a fost. A trebuit sa le explic ca s.a intamplat si sa zis ca nu o sa se mai intample. după acel mail contul a fost imediat activ. Va multesc din nou pentu răspunsuri. I zi buna tuturor!

Acum trebuie sa fii destul de precauta, a doua oara sunt 99% sanse sa nu ti se mai deblocheze contul. Am trait si eu o situatie similara care m-a facut sa renunt la CB :)
RamonaMaria

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj