Cont banat chatturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde atre3t » 31 Iul 2017, 13:11

Deci problema sta in felul urmator! Mi-am facut un cont pe chatturbate si ma mancat in cur sa pun recordings pe broadcast :))) era ok totul facusem 780 tks in 2 ore, pana un binefacator m-a raportat.
dupa ceva timp ma trezesc cu contul banat. am incercat sa imi fac alt cont, imi zice ca sunt banat din nou, am facut un nou cont pe o alta adresa, la fel, contul este banat nici mamacr nu il confirm,asem,
Ce este de facut sa imi pot face cont din nou ? fara mai avea probleme, am schimbat si ip, nimic, am schimbat si mac, nimic :)) m-au inghesuit rau de tot, sa imi fie invatare de minte ca alta data nu am sa mai fac asa ceva cu inregistrari, eu practic videochatul si in prezent cu iubita mea tot pe chat turbate dar pe un cont facut de un studio si nu imi convin incasarile si am dorit sa ne cream propiul cont de care eu, mi-am batut joc si nu imi mai pot face altul nicidecum, am si cardul firstchoichepay
Astept un raspuns! stima si respect si mancamar soarecii daca mai fac aceasta prostie vreodata
atre3t

Mesajde JohnMiles » 31 Iul 2017, 19:26

Esti blacklisted cu actele tale...incearca sa faci contul pe actele prietenei tale si apoi dupa cateva zile le adaugi si pe ale tale...
JohnMiles

Mesajde dakota » 03 Aug 2017, 22:41

atre3t scrie:Deci problema sta in felul urmator! Mi-am facut un cont pe chatturbate si ma mancat in cur sa pun recordings pe broadcast :))) era ok totul facusem 780 tks in 2 ore, pana un binefacator m-a raportat.
dupa ceva timp ma trezesc cu contul banat. am incercat sa imi fac alt cont, imi zice ca sunt banat din nou, am facut un nou cont pe o alta adresa, la fel, contul este banat nici mamacr nu il confirm,asem,
Ce este de facut sa imi pot face cont din nou ? fara mai avea probleme, am schimbat si ip, nimic, am schimbat si mac, nimic :)) m-au inghesuit rau de tot, sa imi fie invatare de minte ca alta data nu am sa mai fac asa ceva cu inregistrari, eu practic videochatul si in prezent cu iubita mea tot pe chat turbate dar pe un cont facut de un studio si nu imi convin incasarile si am dorit sa ne cream propiul cont de care eu, mi-am batut joc si nu imi mai pot face altul nicidecum, am si cardul firstchoichepay
Astept un raspuns! stima si respect si mancamar soarecii daca mai fac aceasta prostie vreodata

Sunt 99% sigura ca nu ai sa mai ai cont pe chaturbate (poate chiar si iubita ta daca era inregistrata) si sincer daca te gaseam eu iti dadeam report,sunt unii banati fara motiv care au pierdut contul si banii pentru totdeauna fara ca macar sa faca ceva,si tu care incalci cea mai comuna regula de pe toate site'urile ai pretentia sa ma poti muncii pe chaturbate,sincer sper ca glumesti.
dakota
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj