Cont de afiliat la AWE inchis

Pentru webmasteri, in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteri pentru adulti sunt bine veniti

Mesajde rudy » 01 Feb 2014, 22:32

Salut,
Voi incerca sa fiu cat mai concis am un loc de munca destul de bine platit si sunt multumit cu banii pe care ii castig dezavantajul e ca muncesc intre 12 si 16 ore pe zi pentru acesti bani si sunt departe de familie in acelasi timp
Pentru a schimba aceasta situatie in urma cu ceva timp mi am facut un cont de afiliat la AWE si am incercat sa l promovez pe google adwords nu stiam prea multe nici atunci si nici acum despre tot ce inseamna SEO ,keywords etc
Ma uitam cum se duc banii din contul de adwords cum se aduna click uri in contul de afiliat dar nu am reusit nici macar o inscriere hotarat sa merg mai departe am apelat la serviciile unui "freelacer" am dat link ul de afiliat urmand ca el sa se ocupe de rest
Nu stiu daca a folosit spam sau a incercat sa fraudeze site ul cert este ca dupa prima saptamana aveam undeva peste 300$ in cont si in urmatoarea contul era inchis fara nici o explicatie Am incercat o noua campanie pe cont propriu pentru ifriends si chaturbate si nu am reusit decat sa cheltui banii
Va rog ma poate invata cineva pas cu pas cum sa procedez si apoi sa si primeasca partea lui de profit ???

Multumesc anticipat la toti cei care im vor raspunde
rudy

Mesajde ele » 04 Feb 2014, 11:05

iarta-mi ironia, dar esti tare simpatic :)
ele

Mesajde rudy » 06 Feb 2014, 08:17

Chiar ? Atunci da mi un like :D
rudy

Mesajde ele » 27 Feb 2014, 12:44

hmm.... :P
ele

Mesajde realboy » 11 Mar 2014, 00:02

Sfat realist:
Pune mana si invata si nu mai lasa pe altii sa iti bage card-uri ca sign-upuri reale. Sa nu crezi ca nu au incercat si altii asta, de aceea tzi-au inchis contul. Daca esti dispus un an sa inveti , al doilea sa ratezi si in al treilea sa incepi sa faci bani, atunci vei fi pe drumul cel bun. Nu te baza pe un singur cont de afiliat, inscrie-te peste tot, vezi unde te simti bine si unde incepe sa-tzi mearga, investeste in minim 30 de domenii. Succese
realboy

Înapoi la Webmasteri Adult

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj