Configuratia este buna pentru videochat

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde googlefun » 26 Iul 2015, 14:10

Smart scrie:Daca pune cineva mana pe PC-ul/laptopul/telefonul meu i-o tai de la picior....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Dupa care il poti ameninta cu : " Te voi tine in soare pana la ....miezul noptii " !!! :)))
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde AlinaE » 19 Aug 2015, 15:18

Buna tuturor,sunt noua in industrie.Am decis sa devin un model independent deoarece la mine in oras(Arad) nu sunt studiouri(am dat peste unul dar nu mi s-a parut serios).Ma informez foarte mult de pe acest forum.As vrea sa stiu daca am o configuratie buna:Asus i7-4510U 3.1GHz,8GB,internet rds 1000Mbps,logitech C920(daca imi poate recomanda cineva una mai buna).Momentan lucrez la decor,nu m-am inspirat de la nici un model,este dupa bunul meu plac,si urmeaza bineinteles sedinta foto profesionala.Engleza mea este la un nivel mediu,este mai ok sa mi-o perfectionez pe chat in timp,sau este mai ok un curs?Mult succes tuturor!
AlinaE

Mesajde wyllder » 04 Noi 2016, 11:07

asta ar fi o alta varianta buna de camera Camera web Logitech BCC950 ConferenceCam, Full HD
wyllder

Anterior

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj