Combinatie de site-uri

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde JohnnyStormX » 26 Dec 2014, 05:54

In primul rand as dori sa va spun la toti sarbatori fericite si un an nou cat mai bun!

As vrea si eu parerea mai multora dintre voi in legatura cu utilizarea a doua site-uri in comun.
Adica spre exemplu acum utilizez chaturbate si flirt cam in acelasi timp. Si am vorbit cu mai multi membrii si ei considera ca ar trebui sa mai schimb site-urile din cand in cand. Aveti idei ce combinatii intre site-uri mai merg cat de cat?
Multumesc anticipat
JohnnyStormX

Mesajde googlefun » 26 Dec 2014, 10:24

Salutare ,johnny Lemonade :wink:
Sarbatori Fericite si tie..
1.Parerea mea e ca Chaturbate si flirt4free nu merg impreuna (doar daca flirt nu e tinut in free ) .De fapt chaturbate nu merge cu nimic , poate doar cu MFC .Pe chaturbate nu trebuie sa stii nici o limba straina(nici macar limba materna :wink: ) /nu e necesar nici sa scrii macar ,nimic/nimic :lol: .Nici macar nu e necesar sa ai o figura ,sau daca ai totusi una poti purta o masca /o punga pe cap /orice ! Daca pe chaturbate smecheria e sa fii in actiune nonstop (altfel guestii dispar din room rapid ) ...cum faci sa mai si vorbesti cu cei de pe flirt ?
Sau si cei de acolo au parte de moca ?

2. Membrii ti-au spus sa mai schimbi site-urile din cand in cand ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Cum vine asta ? Poate doar membrii de pe flirt (daca stai fara free ) sa-ti fi propus sa te muti pe chaturbate ,si nu invers !!!! Doar nu mocangii de pe chaturbate te-au sfatuit sa te muti pe un site serios ,sa le oferi sansa sa devina si ei la randul lor ,oameni seriosi sa plateasca pentru un produs /serviciu !
Eu inteleg ca membrii te pot ruga la un moment dat sa te muti pe un site unde au ei cont , dar nu-mi spune de mizeria aia de site, ca nu le place .
Tu te-ai duce la alt supermarket adevarat sa-ti umpli portbagajul zilnic -contra cost evident - ,de vreme ce ai deja un supermarket care te lasa sa alegi gratis din raft alimente ( si cateva tone,daca vrei ) si nu esti nevoit sa platesti la iesire ? E doar o cutiuta la casa pt donatii . Sa nu spui ca te-ar bate gandul sa-ti schimbi supermarketul -cuprins de remuscari - ca nu cred . Asa ca nu crede ce spun ,membrii aia :wink: .
P.S . "You can not be ,at the same time, with dick in ass and soul in heaven !!"
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Traxdata » 05 Ian 2015, 03:54

La noi CB este site-l de baza, si ne merge destul de ok. Mai combinam si cu LiveJasmine
Traxdata

Mesajde pregnant87 » 05 Ian 2015, 19:30

Traxdata scrie:La noi CB este site-l de baza, si ne merge destul de ok. Mai combinam si cu LiveJasmine

buna combinatie :)
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj