Colaborare intre studio-uri!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde StudioDiamond » 01 Sep 2016, 17:36

Buna tuturor! Intrebarea sau nelamurirea mea este urmatoarea: este posibila o colaborare intre 2 studio-uri pe baza de respect si prietenie,in care se ajuta reciproc cu ce pot si impartasesc sfaturi,idei,etc? Sau e pura utopie ce vorbesc eu aici :D ? Va multumesc pentru eventualele raspunsuri! Toate cele bune!!
StudioDiamond

Mesajde Smart » 02 Sep 2016, 02:31

Da, cu siguranta este posibila. Vreau sa cred ca un exemplu este dat chiar in Galati de catre cateva studio-uri care ( parere personala ) lucreaza legal, care au standarde de moralitate, care doresc performanta si au anumite idei pe care le impartasesc.
Bineintes ca e foarte important si aspectul personal... ca si studiourile si persoanele trebuie sa fie compatibile...
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde Studio20 » 02 Sep 2016, 09:41

Smart scrie:Da, cu siguranta este posibila. Vreau sa cred ca un exemplu este dat chiar in Galati de catre cateva studio-uri care ( parere personala ) lucreaza legal, care au standarde de moralitate, care doresc performanta si au anumite idei pe care le impartasesc.
Bineintes ca e foarte important si aspectul personal... ca si studiourile si persoanele trebuie sa fie compatibile...

si nu doar din Galati :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde Smart » 02 Sep 2016, 20:10

Cu siguranta Studio20. Noi va consideram niste prieteni adevarati, va multumim pentru ajutorul acordat de fiecare data cand am avut nevoie! Speram doar sa ajungem in postura in care sa ajutam si noi Studio20 ( noi suntem mai micuti )... :)
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde StudioDiamond » 05 Sep 2016, 14:27

Perfect de acord Smart,noi suntem la inceput de drum si chiar ne dorim din tot sufletul sa evoluam si sa indeplinim toate criteriile necesare pentru a nu denigra aceasta industrie.Cel putin la nivel de oras,sunteti un etalon pentru noi,Smart.Din toate punctele de vedere.Scuze pentru intarziere :) !
StudioDiamond

Mesajde Smart » 05 Sep 2016, 21:19

Multumim pentru aprecieri si.... Spor la munca!
Smart
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj