Chaturbate

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde mediachatstudio » 28 Apr 2012, 23:11

da ...chiar asa?
LOL
pe unde ai umblat google cand noi ne agitam aici pe aceasi tema numai ca atunci titlul era MFC?
acum s-a schimbat doar denumirea:) e CHATURBATE
mie mi se pare funny...denumirea...daca intelegi ce vreau sa spun
una la mana
a doua
mie? sincer mi se rupe de managementul oricarui site si de felul in care aleg ei sa isi desfasoare activitatea atata timp cat eu stiu ce fac cum fac si unde fac si atata timp cat imi ies si bani din asta
ptr ca fie ca vreti sa recunoasteti sau nu facem aceasta meserie ptr bani inainte de orice altceva
si atunci de ce m-as agita eu cand sunt oricum atat de multe si all over
siteuri care arata tot?
LOL
tu te auzi ce vorbesti?
adica vrei tu sa spui ca fimiu nu poate sa intre pe jasmin?
sau pe cams?
sau pe if?
si lista poate continua din nou
sau crezi tu ca pe toate cele enumerate exista numai modele care stiu ce au de facut si sunt numai profi?
fii serios/a
eu incerc si cred ca iti inteleg cateva randuri
insa sunt cateva chestii cu care exagerezi sincer
te comporti de parca abia ai descoperit apa calda
nu te-a intrebat nimeni cati ani de videochat ai tu sau ce experienta ai
mi se rupe
ideea e ca nu ai tu sau eu
sau noi cum sa schimbam aceasta situatie
poate nu stiai dar faza cu "tips" in free/public chat este din ce in ce mai adoptata de majoritatea siteurilor tocmai in ideea ca MFC le-a rupt fata cu chestia asta si toate vor sa se alinieze la trend
camsul de ex are "flash boobs week" LOL o chestie pt care s-au luat avertismente peste avertismente cu ani in urma
si ei azi ce fac?
fac chaturbate sau mfc?
da-te jos din corcodus google si hai sa facem niste bani cat se mai poate
noi nu suntem decat niste insecte micute cu care ei isi fac treaba si stau cu ea in sus la monte carlo
mai mult de atat.nu te obliga nimeni sa te uiti sau sa lucrezi pe un site de gen
ptr ca sincer nici mie nu imi plac multe siteuri dar nu mi-am permis niciodata sa jignesc pe aici sau cine stie pe unde persoanele care lucreaza pe ele.
mie postul tau mi se pare ostentativ si aberant ...nu sunt vreo perfecta ,stiu exact de ce ma aflu in fata pc-ului si mai mult decat atat nu obisnuiesc sa tin in brate nici macar un site de pe netul asta ....dar mesajul tau a sunat exact ca publicitatea de la pro tv ...obositoare si repetativa fara nici un scop
succes iti urez si un sfat de la mine chiar daca nu imi permit sa dau sfaturi
nu mai iti numara anii pe care ii ai in aceasta industrie
numarai pe cei ce vor urma sa ii petreci in aceasta industrie
tind sa cred ca sunt multi aici care fac videochat de cand tu te incaltai cu caciula prin casa asa ca lasa-ne sa muncim fiecare unde vrea si cum vrea
chiar exista loc pentru fiecare pe net
P.S. caps lock nu te face decat sa pari disperat/a nicidecum inteles/a
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 29 Apr 2012, 21:10

Tocmai asta e ideea :Oamenii trebuiesc educati nu lasati de capul lor ! Ai vazut la Radio in FM ..de ce nu se dau manele ? TOCMAI ca sa nu se creeze un curent "pro" ...ca sa nu incurajeze o muzica suburbana /grobiana ! Acum ce face fiecare acasa numai putem controla ....! Asa si cu acest forum e ..cam public , nu putem incuraja ceva suburban !
Dar ce-ti explic tie ?
O zi buna tuturos si .....scuze celor care au fost nevoiti sa citeasca :|
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde mediachatstudio » 29 Apr 2012, 23:18

eu zic ..pas
clar avem idei si opinii diferite si discutia asta nu duce nicaieri
mai mult de atat am o gramada de treaba, audienta e maxima tonight la fel ca la "romanii au talent"
ratingul domne ce sa-i faci :mrgreen:
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde greenlight » 04 Apr 2013, 20:20

Buna tuturor, are cineva idee de ce momentan nu accepta modele din Romania pe Chaturbate? sau a fost doar o replica ieftina din partea lor ca sa ma expedieze rapid? :D Multumesc anticipat
greenlight

Mesajde RIELA » 08 Apr 2013, 00:40

greenlight scrie:Buna tuturor, are cineva idee de ce momentan nu accepta modele din Romania pe Chaturbate? sau a fost doar o replica ieftina din partea lor ca sa ma expedieze rapid? :D Multumesc anticipat

Buna "greenlight" . Intr-adevar Chaturbate nu mai primeste modele din Romania de vreo 3 luni sau poate chiar mai mult , pe motiv ca sunt prea multe cereri din Romania . Cine a apucat sa-si deschida cont anul trecut, a fost inspirat . Dar sa speram ca pina la urma vor reveni la ganduri mai bune si vor aproba iar conturi pentru romani .
RIELA

Mesajde dedeeu » 09 Noi 2013, 18:51

Pt mine e un site buna . pe care fac lejer pest 1000 de dolari pe perioada . si nu fac showuri in free deloc :evil:
dedeeu

Mesajde SFG2707 » 09 Noi 2013, 20:36

Pai si de ce esti nervoasa? :D
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde dedeeu » 10 Noi 2013, 09:31

SFG2707 scrie:Pai si de ce esti nervoasa? :D

nu am fost atenta cand am am ales :)
dedeeu

Mesajde dedeeu » 10 Noi 2013, 15:51

apropo dragele mele, pt un raspuns mai rapid pe Chaturbate care lucrati acolo inercati shirley[at]chaturbate.com te poti intelege mai bn cu ea
dedeeu

Mesajde Dey09 » 10 Dec 2013, 00:35

Vreau sa lucrez pe chaturbate, dar cica nu mai accepta modele din romania ? ce sa fac? este vreo alternativa ?
Dey09

Mesajde Lavinelu » 24 Aug 2014, 16:09

Buna..Vreau sa incerc si eu sa fac VCH de acasa, asa ca mi-a facut conturi pe MFC, Xmodels, XLoveCam, si Chaturbate... Am incercat si pe Naked,dar se pare ca trebuie sa astept un mail de la ei pt a continua pasii necesari pt a-mi crea cont.. Intrebarea mea e..Am ales site-uri ok? Ca am citit majoritatea postarilor voastre, si vad ca sunteti PRO/CONTRA unor site-uri - si cele mai negative pareri sunt despre acest...Chaturbate. Din punctul vostru de vedere, care sunt cele mai populate (cu membrii) site-uri, sau cele mai serioase? Voua pe care va merge cel mai bine?
Si in legatura cu cardul Payoneer..mi-am facut comanda, astept sa imi ajunga. Intrebarea mea e, dupa ce atasez contul payoneer la site-uri, banii vor intra automat pe card, right? ..si ii pot scoate de la orice bancomat contra unei taxe? Sau cum functioneaza treaba asta? :D
Lavinelu

Mesajde black&white » 25 Aug 2014, 01:43

Fiecare model are site-ul lui preferat, nu exista site-uri bune sau mai putin bune, existe site-uri care ti se potrivesc tie si pe care mie nu-mi merge sau invers! Sfatul meu este sa nu amesteci free-private (de genul xlove) cu site-uri bazate mai mult pe free percum mfc sau chaturbate.
Daca esti la inceput ar fi bine sa iti alegi un singur site caruia sa ii dai toata atentia si ca sa faci asta evident ar trebui sa te informezi si sa vezi ce ti se potriveste tie cel mai bine. Daca o sa te apuci sa stai on pe toate o sa faci o mare varza. Ai toate informatiile pe forum,in rest iti mai trebe timp si rabdare sa parcurgi tot.
Da, banii iti vor intra pe card si poti scoate de la orice bancomat sau plati direct cu cardul, informatii mai detaliate ai pe site-ul payoneer.
black&white
User Junior
User Junior

Mesajde Lavinelu » 25 Aug 2014, 13:07

Multumesc mult pentru ponturi si informatii!! Ai dreptate, presupun ca nu tuturor le merge la fel de bine pe aceleasi site-uri.. Voi vedea ce mi se potriveste! :)
Lavinelu

Mesajde kkey » 31 Aug 2014, 12:36

Dupa parerea mea este un site foarte bun, cu un trafic destul de mare.
kkey

Mesajde liquid » 31 Ian 2015, 07:42

o intrebare daca ma poate lamuri si pe mine cineva ... nu lucrez in domeniu ... nu am lucrat dar as vrea adica sunt oarecum tentata ..

si momentan sunt doar in stagiu de informare nu vreau sa ma arunc in ceva ce nu stiu cu ce se mananca vreau mai intai sa ma informez, si daca tot am gasit acest forum vreau sa vad intreb ...

eu imi fac cont si fac tk care este convertirea din tk in usd adica pretul mai exact .. la cati token se fac de exemplu 1 USD ...

multumesc anticipat
liquid

Mesajde Nord » 31 Ian 2015, 09:22

liquid scrie: la cati token se fac de exemplu 1 USD ...

20 tokens=1$ pentru performer
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde liquid » 01 Feb 2015, 15:57

multumesc de raspuns, inca o intrebare .. se poate lucra pe 2 siteuri simultan ?? un alt site ca chaturbate pe care sa pot sta simultant sa nu am restrictii sa nu am voie sa ma dezbracdoar in privat si asa mai departe cum este jasmin ... imi recomandati un site bun va rog ? multumesc anticipat
liquid

Mesajde GlamChatStudio » 01 Feb 2015, 19:59

liquid scrie:multumesc de raspuns, inca o intrebare .. se poate lucra pe 2 siteuri simultan ?? un alt site ca chaturbate pe care sa pot sta simultant sa nu am restrictii sa nu am voie sa ma dezbracdoar in privat si asa mai departe cum este jasmin ... imi recomandati un site bun va rog ? multumesc anticipat

Myfreecams,cam4,camplace.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde liquid » 02 Feb 2015, 17:34

O alta intrebare daca nu deranjez . am intrat pe https://chaturbate.com e a 3-a zi .. si azi am inceput sa petrec mai mult timp .. si in 5 / 6 ore am facut 260 Token .. este bine ? sau este prea putin ? care sunt secretele ? ce anume ar trebui sa stiu sau sa fac pentru a avea un castig mai mare ? multumesc anticipat ...
liquid

Mesajde GlamChatStudio » 02 Feb 2015, 21:42

liquid scrie:O alta intrebare daca nu deranjez . am intrat pe https://chaturbate.com e a 3-a zi .. si azi am inceput sa petrec mai mult timp .. si in 5 / 6 ore am facut 260 Token .. este bine ? sau este prea putin ? care sunt secretele ? ce anume ar trebui sa stiu sau sa fac pentru a avea un castig mai mare ? multumesc anticipat ...

Sa stii sa folosesti functia search din site ,sa ai creier sa procesezi si selectezi informatia care este foarte,foarte multa si mai ales sa pui in practica .
In legatura cu banii,depinde pe cine intrebi ,eu nici nu socotesc ca aia sunt bani,mi se pare cumplit sa faci banii aia cu asa expunere si pe un site atat de low profile dar asta e numai parerea mea si nu trebuie sa tii cont de ea.
Ce vrei tu se numeste training si asta nu poate fi facut pe forum,sfaturi gasesti milioane daca esti desteapta o sa stii care sunt bune si care sunt balarii.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat