Chaturbate, intrebari skype, payoneer etc

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde sonyhtt » 19 Noi 2015, 18:03

Salut tuturor...am inceput sa fac video pe chaturbate cam de o saptamana...totul este bine...am un user care seara de seara plateste foarte mult..e nebun tipul parerea mea:))infine cu atat mai bine...mi a dat unul in pm skype ul lui...am voie in pm sa dau sa i au skype?ori ma pot sanctiona cu ban?Cu toate ca fac video cu un cam de proasta calitate si de abea am 9fps...dar merge..pentru inceput...pana la sfarsitul luni sper sa fac 500$...si in legatura cu payonner am card este activat l am activat si pe cb acuma pe site la payonner scrie acolo unul gen zaycmod parca..nu mai stiu exact..dar faza este alta ca mi a venit cardul in 3 4 zile..si data estimarii era intre 16 si 24 aceasta luna..nu inteleg de ce a venit asa repede..sper ca daca fac conversia token sa nu imi i a 100 dolari ca nu am dat pentru curier rapid...altii se plang ca nu le vine..eu unul nu ma grabeam cu el...deci cand vor intra tokeni pe cont payonner cat va fii comisionul? si la orice scoatere cat este...as vrea sa stiu toate comisioanele payonner ..sunt in italia.Mersi :)
sonyhtt

Mesajde Nord » 20 Noi 2015, 18:16

Comisionele le gasesti pe site-ul lor in principiu ar fi 3$ taxa de intretinere cont / luna , 5$ incarcare bani pe card , 3$ taxa de retragere ! Nu no sa-ti ia nimic in plus si mie cand am reinoit cardul mi-a venit in 3 zile lucratoare , mi l-au expediat din UK asa se explica ! Cat despre skype nu iti recomand o sa-ti iei ban in cel mai bun caz , concentreazate pe munca pe site e mult mai bine !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde sonyhtt » 20 Noi 2015, 19:09

Nord scrie:Comisionele le gasesti pe site-ul lor in principiu ar fi 3$ taxa de intretinere cont / luna , 5$ incarcare bani pe card , 3$ taxa de retragere ! Nu no sa-ti ia nimic in plus si mie cand am reinoit cardul mi-a venit in 3 zile lucratoare , mi l-au expediat din UK asa se explica ! Cat despre skype nu iti recomand o sa-ti iei ban in cel mai bun caz , concentreazate pe munca pe site e mult mai bine !

Mersi mult..deci sper ca nu o sa imi blocheze tokens la sfarsitul lunii ..ca parca am mai vazut intr un topic ceva asemanator....am strans vreo 8000 si nu as dori sa ii pierd..+de asta acuma 2 seri a picat netul pentru 2 secunde si cand ma reconectat a zis acolo brodcaster:ca bani se fac doar aici prin payment..si ca adresele skype yahoo etc sunt interzise...si ca sunt vazut de man.woman.copule....dar nu a spus nimic de ban etc...ma gandesc ca ei stiind ca sunt la inceput..au vazut ca nu incalc reg ..cu alcool droguri ..limbaj vulgar...poate totul e in regula...de obicei stau de la 11 seara cam 3 ore pe noapte si fac cam 1500token...faza este ca nu gasesc o ora stabila ...sa am multi useri pe mine..cel mai mult am avut vreo 45 de useri...de 2 zile incerc sa intru de la ora 6 dar nu ma pot trezzi nici cu fanfara sa zic asa...adorm la 3:30-4 si imi e greu sa ma trezesc...si inca ceva ca baiat..ar exista o varianta sa se faca fake?:))..mersi mult:)
sonyhtt

Mesajde anca8958 » 15 Dec 2015, 18:37

Buna. o mica nelamurire ! anul trecut am facut comanda de un card payoneer cu gandul sa ma apuc serios de treaba ! bine inteles ca nu am folosit cardul si nu mai stiu absolut nici o parola , conturi etc. Am vrut sa imi fac comanda de altul dar cei de la payonner mi-au spus ca nu pot sa imi mai trimita inca un card. Intrebarea mea este daca comand cardul dupa numele prietenului meu si apoi sa il leg de site-urile mele ar fi vreo problema??
anca8958

Mesajde WinXPfather » 16 Dec 2015, 11:11

Nici cea mai mica problema. Iubi s-ar bucura. De fapt ai intra in normalitate. Toti iubi are cardurile dupa numele lor, detinandu-le le si poseda uneori le si descarca. Dar desigur nu e cazul la voi, e o relatie speciala. Si totusi suna a cliseu... :
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde ionela232 » 16 Dec 2015, 13:41

:)))))) esti crima xp
ionela232
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări