Chaturbate IO error

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde allya28 » 29 Noi 2015, 17:51

Buna seara all!Sunt noua pe acest site si am o problema..De curand mi-am facut cont pe Chaturbate,si am trimis tot ce era necesar pentru aprobare ,mi-au verificat contul si mi le-au acceptat,in momentul cand am vrut sa pun niste poze sa uploadez mi-a aparut IO error.Ma gandeam ca ar putea fii de la marimea pozelor am incercat sa le modific dar fara rezultat..De la ce ar putea fii?Sunt model incepator si nu cunosc multe detalii,in special cele legate de un pc..Incerc sa ma descurc cum pot si sa invat cat pot de mult..Astept sfaturi ..Ms mult:)
allya28

Mesajde readyforyou29 » 30 Noi 2015, 19:32

Allya28 a durat mai mult timp ca de obicei cand ai incercat sa pui pozele la bio? Poti incerca sa folosesti un alt browser sau sa incerci sa le pui de pe un alt pc.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj