Chaturbate daca fac upgrade la cont ce beneficii am?

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde Dollarisa79 » 30 Sep 2015, 05:50

Buna tuturor,stie cineva eu ca model in chaturbate daca fac updagrat la cont ca sa devin premium ce benefici am?adica se vede mai bine camera mea sau ce,ca nu inteleg?va multumesc
Dollarisa79

Mesajde Nord » 30 Sep 2015, 20:09

Ca si model nu ai nici un avantaj ! Avantajele sunt pentru membrii platitori , cand devii membru supporter poti trimite oricui pm nu o sa mai vezi reclame plictisitoare si alte chestii , deci practic e pentru membrii nu pentru modele !
Nord
User Activ
User Activ

Mesajde Dollarisa79 » 30 Sep 2015, 20:35

Multumesc f mult pentru ajutor
Dollarisa79

Mesajde alotofLaura » 14 Oct 2015, 23:50

In primul rand pari mai profi pentru ca iti poti alege culoarea si fontul cu care scrii.

Apoi ai si celelalte beneficii - fara reclame, poti vedea camere in full screen si poti trimite oricui mesaje private.
De asemenea am observat ca esti privita mai bine de catre staff, fiind membru suport al site-ului, daca faci prostii nu iti este blocat contul imediat ci primesti doar avertismente (bine, acum depinde si de gradul prostiilor, dar eu compar stric din ce am patit eu cand nu eram premium) si cred ca ti se raspunde mai repede la intrebarile catre suport (de asemenea comparand cu perioada cand nu eram premium, sau poate si-au imbunatatit ei suportul intre timp).
Am observat si o usoara crestere a traficului imediat dupa, nu stiu daca e datorita acestui fapt sau e pura coincidenta.
alotofLaura

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj