Chaturbate cont inchis

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde remuss500 » 30 Iul 2013, 01:44

salut am avut un cont pe chaturbate facut inainte sa numai accepte modele din romania si lucram pe el , 15.07.2013 mi a expirat buletinu si mi au zis sa add buletinu nou l am adaugat si acum numai imi deschid contu sa pot lucra deoarece au zis ca ei numai lucreaza cu romania,
Numai exista nici o solutie sa pot mai face un cont pe chaturbate sa pot lucra???
remuss500

Mesajde StudioMgs » 30 Iul 2013, 12:22

Exact si daca aveai contu deschis acum 2 ani tot ti-l inchideau :)
StudioMgs

Mesajde sweetgirl » 30 Iul 2013, 20:08

nu ma intereseaza acest chaturbate eu il vad ca o scursura cosu de gunoi al vdc ului( cu scuzele de rigoare pt cele/cei ce muncesc acolo) ,dar am o nelamurire de ce nu mai lucreaza cu ro???? de unde rasismu acesta?

cele care v-au inchis conturile pe motiv ca sunteti din romania nu sunteti curioase sa-i intrebati si de ce ????ia intrebati sunt cumva rasisti ?

sa-si puna dracu crucea si nicovala ca pct de reper atunci,oricum nu are de ce sa ti para rau e cel mai josnic site posibil ,parerea mea
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde alexandra1234 » 31 Iul 2013, 09:16

Nu,nu este cel ma josnic

clasament ar fi

cam4
chaturbate
bongacams( asta il pun pe locul 3 ca am vazut doar fete)
alexandra1234
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj