Chat barbati!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde andrew92 » 24 Apr 2014, 16:32

In primul rand va salut.Sunt nou pe forum cu toate ca il foloseam ca sursa de informatii dinainte.
Fac videochat de 1 an,daca se poate pune pentru ca intru foarte rar,cam de 4 sau 5 ori pe luna cand raman fara bani.Pana acum cateva zile aveam un client pe skype care ma platea minim 60$ pe ora chiar si 200 si cv..depinde cat de drogat era :P.Imi era foarte confortabil sa intru doar pe skype sa fac un show la o saptamana 2 si sa-mi fac cv banuti,dar nu mai intra el.
Am conturi pe:chaturbate,livejasmin,xlove,si mai nou f4f.Am avut si pe cam4 dar nu pot sa-mi mai fac.
Vreau sa ma apuc mai serios o perioada,cam zi de zi infara de weekend dar sa fac 50$ pe zi/4ore :P
Ma puteti ajuta cu cv site-uri bune pt baieti?sau de unde pot sa-mi iau clienti pt skype :)
andrew92

Mesajde star87 » 24 Apr 2014, 19:36

Da intr-adevar scopul nostru pe acest forum este sa iti garantam tie 50$/4 ore si de ce nu... eventual sa iti dam si niste clienti pentru skype... Tu vii aici sa ceri sfaturi despre cum sa strici "piata" bag de seama.
star87

Mesajde Studio20 » 24 Apr 2014, 20:34

star87 scrie:Da intr-adevar scopul nostru pe acest forum este sa iti garantam tie 50$/4 ore si de ce nu... eventual sa iti dam si niste clienti pentru skype... Tu vii aici sa ceri sfaturi despre cum sa strici "piata" bag de seama.

Omul a cerut ajutor, sfaturi, nu e cazul sa-l iei la suturi. Poti sa-l ajuti sau sa nu.

andrew pe vremuri, cand lucram si cu baieti, mergeau ifriends si Imlive.
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 25 Apr 2014, 08:58

Studio20 scrie:
star87 scrie:Da intr-adevar scopul nostru pe acest forum este sa iti garantam tie 50$/4 ore si de ce nu... eventual sa iti dam si niste clienti pentru skype... Tu vii aici sa ceri sfaturi despre cum sa strici "piata" bag de seama.

Omul a cerut ajutor, sfaturi, nu e cazul sa-l iei la suturi. Poti sa-l ajuti sau sa nu.

andrew pe vremuri, cand lucram si cu baieti, mergeau ifriends si Imlive.

Salutare Studio20 :D
Cu tot respectul ,dar "omul " prin atitudinea lui superficiala ,nu a cerut nici un ajutor .
:arrow: A venit doar la poarta fabricii , a vorbit cu portarul una alta, despre vreme , dupa care ia spus :bai nene eu am(mai) lucrat pe aici acum ceva timp ...cateva zile :D .Ce vreau sa aflu este : Se mai poate fura ceva pe aici , mai merge ..? Mai e mormanul ala de fier vechi in spate ? ca eu... stii doar , am o Dacie papuc si as vrea sa mai ciordesc si eu cate ceva ...nu mult , doar sa-mi iau tigari si o cola pe zi ..stii matale ..cand raman fara bani :D
PS : studio20 ... :D
Daca vrei sa-l ajuti intradevar , afla-i ip-ul si blocheaza-i video pe skype :D :D :D :D
In felul asta nu-i mai dai sa manance cate un peste/zi ....ci il vei invata sa pescuiasca singur :D
O sa injure nedumerit primele zile /weeks ...dar dupa aia o sa vrea sa multumeasca , dar evident nu o sa aibe cui :D :arrow: Ca doar nu o sa-i spui ca tocmai tu ai facut-o :)
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde CamVideo.ro » 25 Apr 2014, 10:39

Cata aciditate gastrica ....... pentru nimic.....
CamVideo.ro

Mesajde evaeva1 » 25 Apr 2014, 10:47

AMIN!:)))) :evil: :evil: :evil:
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 25 Apr 2014, 11:07

CamVideo.ro scrie:Cata aciditate gastrica ....... pentru nimic.....

:arrow: Ba deloc :!:
Incercam doar sa protejam forumul asta de impostori ,sa facem sa nu se intample ca la Sidex , unde cu mic cu mare a-ti taiat si furat fier vechi :D , unii chiar si cu caruciorul de butelie :D
Incearca sa postezi la sectiunea : "Ce carti a-ti mai citit ?" :D :D
Nu se pun cele de joc :!:
:arrow: De la un studio , ne asteptam la discutii serioase /tehnice/how to ...nu aparitii sporadice , neargumentate , pe langa subiect , de verificat daca tastaura mai functioneaza in parametri :D
:arrow: Daca cumva esti cel/cea .. care mai face curat saptamanal prin locatie , nu intinde coarda , adminul te va prinde :D
:arrow: Nu abuza nici de mess/FB /etc ...va vedea ce bazaconii mai scrii si pe acolo . :D
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde CamVideo.ro » 25 Apr 2014, 12:08

googlefun scrie:
CamVideo.ro scrie:Cata aciditate gastrica ....... pentru nimic.....

:arrow: Ba deloc :!:
Incercam doar sa protejam forumul asta de impostori ,sa facem sa nu se intample ca la Sidex , unde cu mic cu mare a-ti taiat si furat fier vechi :D , unii chiar si cu caruciorul de butelie :D
Incearca sa postezi la sectiunea : "Ce carti a-ti mai citit ?" :D :D
Nu se pun cele de joc :!:
:arrow: De la un studio , ne asteptam la discutii serioase /tehnice/how to ...nu aparitii sporadice , neargumentate , pe langa subiect , de verificat daca tastaura mai functioneaza in parametri :D
:arrow: Daca cumva esti cel/cea .. care mai face curat saptamanal prin locatie , nu intinde coarda , adminul te va prinde :D
:arrow: Nu abuza nici de mess/FB /etc ...va vedea ce bazaconii mai scrii si pe acolo . :D

Tu probabil esti mai la curent cum sta treaba la sidex, eu sunt ocupat cu discutii legate de aprofundarea unor cunostinte de utilizare a acestor fenomenale tastaturi care nu ai nici macar fir. Dupa ce mut catrafusele mai in centru poate facem un workshop la munte pentru a descoperi de ce mouse-ul are 2 butoane si roata rotunda .... Vrei sa participi si tu ?
CamVideo.ro

Mesajde mike2414 » 25 Apr 2014, 12:42

cum intra cate un plictisit care din lipsa de ocupatie mai deschide un topic cum se agita apele pe aici :))).
mike2414
User Junior
User Junior

Mesajde Studio20 » 25 Apr 2014, 13:51

mike2414 scrie:cum intra cate un plictisit care din lipsa de ocupatie mai deschide un topic cum se agita apele pe aici :))).

Unii uitam ca toti am fost "mici" candva ...
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde mike2414 » 25 Apr 2014, 20:43

Unii uitam ca toti am fost "mici" candva ...[/quote]

Din contra :!: cauta mesajele mele si o sa vezi daca am uitat sau nu :wink: doar ca personajul de fata mi se pare ca isi bate joc de noi atata timp cat ne intreaba de unde isi poate lua si el cativa clienti pentru skipe ( asta e si motivul pentru care am zis ca e plictisit ! probabil a deschis topicul din amuzament si pentru a incinge spiritele pe aici ) :)).
mike2414
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 25 Apr 2014, 20:51

mike2414 scrie:Unii uitam ca toti am fost "mici" candva ...

Din contra :!: cauta mesajele mele si o sa vezi daca am uitat sau nu :wink: doar ca personajul de fata mi se pare ca isi bate joc de noi atata timp cat ne intreaba de unde isi poate lua si el cativa clienti pentru skipe ( asta e si motivul pentru care am zis ca e plictisit ! probabil a deschis topicul din amuzament si pentru a incinge spiritele pe aici ) :)).[/quote]
:D Bravo mike :!:
Abordare cinstita /corecta din partea ta :!: Unii cat le-am desena nu inteleg , dar mai sunt(din pacate) si cei care se fac ca nu inteleg .Unii de la care aveam pretentii , unii care ar trebuie sa fie formatori de opinie .
Bafta acolo tie si celor ca tine :!:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde exunknown23 » 25 Apr 2014, 21:30

once u go skype, you never come back! :lol: :lol:
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde mike2414 » 26 Apr 2014, 14:32

Unii de la care aveam pretentii , unii care ar trebuie sa fie formatori de opinie .
Bafta acolo tie si celor ca tine :!:[/b][/quote]

Singura opinie de care trebuie sa ti cont este a ta atat :!: ai vrea sa sti de cati "formatori de opinie" am fost dezamagit ... nu cred :D
Bafta si tie :!:
mike2414
User Junior
User Junior

Mesajde Traxdata » 05 Ian 2015, 04:13

Tine-te in continuare ca am observat ca in ultima perioada merge mai bine chiar la barbati decat merge la femei!
Traxdata

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj