Chargeback Cams

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde black&white » 18 Iun 2015, 17:48

Pe scurt, am un chargeback pe cams de vreo 12$, partea ciudata e ca vin dintr-un privat de vreo ora plus tipsuri si nu s-a facut chargeback decat pe o parte din tipsuri.In plus a mai fost si cu vreo 3 saptamani in urma, adica in penultima perioada. A mai fost cineva in situatia asta, ca mie una mi se pare destul de aiurea si e prima data cand mi se intampla. Am intrebat suportul, dar parca is de pe alta lume, n-au reusit sa clarifice nimic. Pentru fetele cu vechime pe cams, e ceva frecvent? Sa ma astept si la chargeback-uri mai mari?
black&white
User Junior
User Junior

Mesajde carasu007 » 19 Iun 2015, 00:17

buna...si eu am avut cb si mai mari decat 12$ am obs la ei ca iau cb doar de tip si gift ...nu stiu ce se intampla cu ei in ultimile 3 luni sau schimbat foarte mult si bineintele nu in bine :(:( sper sa isi revina
Ps . la tine cum este cu traficu in ultimile 3 zile?
carasu007

Mesajde black&white » 19 Iun 2015, 05:11

Daca e doar din tipsuri bine ar fi, nu de alta dar membrul de la care mi-o facut chargeback-ul mi-o fost de doua ori in privat plus tipsuri si fan club, adunati toti banii sar de 100$. Am vorbit cu doi suporti, prima o tipa, era complet de pe alta planeta, n-o stiut decat sa-mi spuna wait 2 sec timp de 15 minute, al doilea mi-o zis ca e din cauza ca membrul ar fi facut o frauda si ca i s-a blocatul contul desi mie inca imi mai apare in fan club. Cand am intrebat daca o sa-mi fie retrasi banii si de pe private si-o cerut scuze ca mai are pe cineva si daca poate sa ma mai ajute si cu altceva.
Referitor la trafic: pentru mine cams-ul e site de rezerva, nu ii dau mare atentie si il tin mai mult pe nude daca pica ceva bine daca nu iara bine asa ca nu stiu cat de relevanta e experienta mea in privinta asta, desi eu una is relativ multumita de incasari avand in vedere ca nu ma strufoc prea tare, cel putin ultima perioada din mai a fost peste asteptari.
Din ce am observat eu tot fac modificari la site si au ceva probleme tehnice. Mi s-o intamplat de 2 ori in ultimele saptamani sa nu ma pot loga plus mi-o scazut camscorul dupa ce un membru mi-o intrat in fan club in loc sa creasca si au fost seri in care membrii erau deconectati intr-o veselie, cel putin la mine pe room.
black&white
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj