Cele mai bune situri pentru baieti 2014?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde bibicel1 » 09 Apr 2014, 09:33

Salut sunt NOU in treaba asta si nevoie de cateva sfaturi de la veteranii dispusi sa le ofere.
pe ce siteuri lucrati? momentan am jasminul , imlive, si streamate care este mort.
voua pe ce va merge ? multumesc
bibicel1

Mesajde dulcyka_sexy » 09 Apr 2014, 10:57

bibicel1 scrie:Salut sunt NOU in treaba asta

Mda, interesant mod de abordare a videochatului, care e un job, tu ii spui treaba asta....si daca eu iti zic ca la baieti pe jasmin le merge bine, dar tie nu iti merge, cu ce te ajuta?sau daca iti zic ca iml e mort, dar spre ex tu faci banuti pe el, cu ce te ajuta? mai bine ia la purificat fiecare site(mai mare) in parte, stai cate 2 saptamani pe fiecare, si apoi vezi pe ce ti-a mers mai bine, si ramai pe el/ele...siteuri mari-jasmin, xlove, streamate.astea stiu ca au categoria baieti...bafta acolo :)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde bibicel1 » 09 Apr 2014, 11:48

Cu ce ma ajuta daca ma iei cu o atitudine de usoara superioritate !? sau poate ai motive esti veche.. din moment ce am nevoie de sfaturi ..am luat treaba in serios si petrec 6-8 ore lejer ..zile si cu 10 ore on! Ideea era sa nu stau pe siteuri unde e mort si sa ma uit pe pereti..vroiam un exemplu sau o parere, unde crezi ca trebuie insistat si ca urci cu timpu!
bibicel1

Mesajde dulcyka_sexy » 09 Apr 2014, 15:49

lol, nu a fost raspuns de superioritate, ci am raspuns la subiect, nu pe ocolite cum fac altii...doar ca tiam specificat, cu ce te ajuta pe tine sa zic ca pe jasmin 10 memrbi din 10 fac bani, daca tu nu vei face? sau in schimb, de ce sa iti zic ca pe iml nu se fac bani, daca tu acolo vei afce? tiam zis si repet, ia si testeaza siteurile mari cum ar fi jasmin xlove streamate, si vezi care merge mai bine PT TINE....pentru ca fiecare avem un loc al nostru unde ne este bine.... :) :D
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde nudaunume » 09 Apr 2014, 22:33

Pe jasmin nu mai e loc ,tot traficul e la mine ehehhee....glumesc ...sau nu :D

Serios acum ,dulcyka are dreptate. Ai grija ,la baieti e mai greu ca la fete cand vine vorba de trafic
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde bibicel1 » 10 Apr 2014, 08:39

:)))) jasminul de luni e mort la mine ..au venit toti la tine. in 6 zile 250 $ nu stiu daca e rau sau nu..dar nu stiu ce se intampla ca nu mai am trafic acum si "stau" degeaba! Cand vad asa imi vine sa-mi bag...mintile in cap :roll: . La tine merge? n am nevoie de sume! ms
bibicel1

Mesajde dulcyka_sexy » 10 Apr 2014, 09:24

da intr-adevar, sunt baieti ce se chinuie ca dracu, sunt altii care le merge struna...e un baiat pe jasmin care cred ca face mai mult de 200$ pe zi, ceea ce e cool, pt categoria baieti pt fete, nu gay....cred ca are o amoreza pe acolo, hehe :)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde nudaunume » 10 Apr 2014, 14:07

dulcyka ,la baieti pentru fete ,tot gay intra :))
Mi-a intrat o data o persoana care pretindea ca e femeie dar i-am zis ca sunt gay ,ma gandeam sa nu fie vreun admin sa ma testeze ,nu cred ca e voie sa zici ca ai alta orientare sexuala decat cea la care te incadrezi ...mai ales ca celor gay nu prea le plac cei bisexuali deci daca vrei sa-i captezi atentia ,scoti total femeile din ecuatie hahaha
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde dulcyka_sexy » 10 Apr 2014, 22:20

eu vb strict de jasmin, pt ca acolo cunosc...ai posibilitate sa lucri cu 2 conturi, diferite nume, si naume-baieti pt fete, si categ 2-gay..la baieti pt fete scartaie treaba, iar la gay merge asa si asa....insa cu 2 conturi intotdeauna ai un ban in plus, mult, putin, el vine si te bucura($$$$$$$) ma refer:D
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde nudaunume » 12 Apr 2014, 14:08

[at] bibicel1 : Da ,la mine inca merge pe jasmin ,de altfel e si singurul site pe care stau fiindca nu m-as putea imparti pe mai multe site-uri deodata. Distractia pe jasmin incepe cand iei cu 50% sau 60% ,atunci faci bine $$$.

Ce enervant e ,ma uitam la categoria flirt si am vazut o fata care are zilnic 3-4 ore de private iar ea nu face decat sa tasteze efectiv in tot timpul ala ca n-au voie sa se dezbrace la categoria aia.Si cand te gandesti ca alte fete fac show la greu pentru aceleasi ore ...
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde vdt85 » 12 Apr 2014, 18:37

ce este asa de enervant? faptul ca unele sunt mai destepte decat altele? :lol:
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde bibicel1 » 14 Apr 2014, 20:06

mi-am transformat contul de LJ in cont master, pentru a deschide cont " baieti pt fete" ..e ok ciugulesti ceva si de acolo, chiar daca in mare sunt aceeasi membrii.

Daca nu reusesti sa faci fata pe mai multe siteuri inseamna ca toti membrii sunt la tine :)) :shock: ..la mn intra ...se uita, de multe ori nu vorbesc daca ii bagi in seama :))) dar nu e aglomeratie ca la tine :))). De cat timp faci ?
p.s : am ajuns abia la pragu de 40%
bibicel1

Mesajde nudaunume » 15 Apr 2014, 16:11

In iunie se implineste 1 an.
La inceput nu am acordat asa multa importanta ,mergea binisor insa nu exploatam la maxim sa zic asa . Dar deh ,fac de acasa,nu am avut nici un pic de ajutor iar forumul asta abia l-am gasit.Noroc ca am citit foarte bine regulile lor si nu am avut abateri ca era de rau altfel.

Eu fac culturism de foarte multi ani si tin diete si investesc mult in suplimente.
Barbatii gay apreciaza un corp lucrat si definit mai mult decat femeile ,norocul meu haha (sau macar ei recunosc asta)
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj