Cel mai optim site.

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde fitbody » 03 Iun 2015, 01:20

Buna ziua, doresc sa va adresez o intrebare, care este cel mai optim site pentru baieti care lucreaza de acasa si nu au conditiile de studio ?

Adica am un laptop cu o camera HD ( de laptopl ) si camera mea, fara lumini speciale sau decor special .
Pe langa conditii vreau sa va mai intreb de facilitatile site-urilor . Adica ce-mi place pe ImLive este ca vezi ce membrii au bagat bani si cei ce nu baga, poti da mesaje membrilor cu care ai avut privat si mi se pare super idee .

Am avut cont pe imlive dar mi l-au inchis din cauza skype-paypal ... acum am pe webcams si interfata mi se pare extrem de slaba , nu pot da mesaje membrilor, sunt foarte putini membrii etc
Mai am pe Streamate dar nu stiu din ce cauza , a mea sau a siteului , userii intra si ies in nici cateva secunde, abia apuc sa le zic hello si ies ...

Acestea fiind spuse stie cineva un site optim pentru aceste detalii de decor,aparatura si facilitati site ?
fitbody

Mesajde JohnMiles » 03 Iun 2015, 12:39

Salut, pentru baieti cred ca Flirt4Free este cel mai bun. Gasesti informatii aici pe site despre el.
JohnMiles

Mesajde Nord » 03 Iun 2015, 18:36

Sfat nu mai continua cu skype-paypal ca o sa fii dat afara de pe toate site-urile ori cat de "optime'' ar fi ele !
Mult succes !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde fitbody » 04 Iun 2015, 02:58

m-am lecuit si n-o s-o mai fac :)

Ma poate ajuta cineva sa ma loghez pe flirt4free ?
Am aplicat pentru ei dar au trecut peste 24h si nu mi-au dat nici un mail .
fitbody

Mesajde Ceecee » 04 Iun 2015, 04:12

Buna, fitboy. Orice site poate fi optim...nu ma pricep prea mult la baieti dar in ultimul timp pe Ifriends vad in top si baieti. Documenteaza-te pe forum si incearca-le pe toate, nu te plafona la Imlive. Ai dat cu bata-n balta, asta e, sa speram ca ai invatat ceva din asta...dar eu greu sa rezisti tentatiei, nu-i asa? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vezi, poate ti-e mai bine pe webcams unde nu poti da mesaje membrilor. Pe Imlive ai avut atatea posibilitati si uite ce ai facut :D
Bafta!
Ceecee
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 04 Iun 2015, 13:37

fitbody scrie:m-am lecuit si n-o s-o mai fac :)

Ma poate ajuta cineva sa ma loghez pe flirt4free ?
Am aplicat pentru ei dar au trecut peste 24h si nu mi-au dat nici un mail .

Gluma = Fitbody sa-mi dai te rog prin PM adresa ta si ora aproximativa la care vrei sa trimit o prietena 90-60-90 goala si uleiata sa te ajute sa te loghezi , ti-as fi cerut teamviewer sa te loghez eu de la distanta dar nu ne cunoastem asa ca nu am increderea necesara sa-ti intru in calculator

Serios = cu rabdare si citit atent o sa reusesti sa-ti faci contul pe Flirt4Free + vezi ca ei au support online non-stop pentru modele si te mai ajuta cand te incurci , aceasta regula este valabila pentru cam toate site-urile .Din pacate pentru tine se vede ca stai foarte prost cu experienta in acest domeniu asa ca ti-as recomanda MACAR 6 luni de munca serioasa la un studio serios
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde dragica1 » 04 Iun 2015, 16:17

Sfaturile lui "Nord" si "eldiablo"sunt foarte greu de urmat....trebuie impartit castigul,este mai bine 50$ singur si cu riscuri decat sa imparti 500$ fifty-fifty dar sigur....
dragica1
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj