Cei de la studio nu imi inchid conturile!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bamby » 20 Iun 2016, 11:32

Hei..in trecut am lucrat pt.un studio,de acasa..si m-am hotarat sa incep pe cont propriu..problema este ca nu inteleg de ce cei de la studio nu se indeamna sa imi inchida conturile atata timp cat i-am contactat si le-am spus clar sa le inchida..aici vorbesc de CB si MFC.Exista posibilitatea de a le inchide eu personal ? Si daca da,imi afecteaza in vreun fel contul facut de mine ? :?
Bamby

Mesajde readyforyou29 » 20 Iun 2016, 19:19

Pe CB poti sa iti faci cate conturi vrei. Nu stiu pe MFC cum sta problema.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde mia_m » 09 Sep 2016, 03:37

Am avut aceeasi problea cand am plecat de la studio si am inceput sa lucrez de acasa. motivul: "nici un studio nu o sa te primeasca daca noi nu iti inchidem conturile." Dar pe CB poti sa iti faci conturi fara numar, la fel si pe jasmin. Cu mfc e putin mai complicat ca trebuie sa vorbesti cu suportul daca cei de la studio au facut contul pe numele tau. tu incearca sa-ti faci conturi pe ce site-uri vrei. Daca nu merge, te duci frumos sa suport, le spui ca nu mai folosesti contul veci si vrei unu nou si se rezolva.
mia_m

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj