Cea mai buna idee de a face garantat 100$ in 4 ore de vdc

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ginaginagina » 29 Aug 2012, 21:30

Buna. Eu sunt noua in vdc si ma tot gandeam ce sa fac sa imi maresc sansele de castig, avand in vedere ca sunt pe livejasmin si nu sunt asa dotata ca fetele cu silicoane :) fara sa jignesc. Asadar, am incercat, am facut si se poate 100$ LEJER in 4 ore fara sa te zbati mult. E un vis pt mine mai ales ca aveam o groaza de datorii :))
Daca este cineva interesat/a de un pont...sa ma contacteze
Va pup si spor la treaba :)
ginaginagina

Mesajde WinXPfather » 30 Aug 2012, 00:43

Sunt convins ca daca era un forum public puteai sa spui mai mult, dar fiind privat si restrictionat de catre admin va trebui sa folosesti pm-ul.

Fac apel catre admini ca forumul sa fie mult mai deschis pentru a avea toti acces la ponturi. Multumesc anticipat, mai ales ca si eu am de impartasit chestii descoperite recent si e consumare de energie sa explic fiecaruia pe pm.

E vb de o noua tehnica ce se numeste filete anale, cu 2 degete incalzire si se continua pana la 4 degete, pana aduci in erectie si prostata oricarei babe.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Anonymous2You » 30 Aug 2012, 01:56

BWHAHAHAHAHAHAHAHA
Ma gandesc daca sa mai scriu si altceva, cu toate ca randul de mai sus exemplifica integral opinia mea.
Neah, cam asta ar fi tot ce-am de zis.
Anonymous2You

Mesajde cookie.monster » 30 Aug 2012, 08:19

se poate :mrgreen:
cookie.monster

Mesajde exunknown23 » 30 Aug 2012, 09:39

daca fac 100 usd in 4 ore atunci chiar e trist si ma las de meserie. Mie si 50 usd pe ora mi se pare putin, si sunt nemultumita de mine insumi.
dar baffta la usd oricum
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde vdt85 » 30 Aug 2012, 09:50

hai sa ma bag si eu in seama... ori nu pricep eu despre ce este vorba aici pentru ca-s blonda, ori topicul asta nu-si are niciun rost.
daca ai tu asa o mare idee cum sa faca ORICINE garantat 100 parai in 4 h online... de ce nu o impartasesti aici, deschis, tuturor? daca ai fi vrut intr-adevar sa ajuti pe cineva, ai fi facut-o...
n-am muncit in viata mea decat vreo doua sapt pe jasmin... si al dracu sa fie daca-s curioasa cum sa fac 100$ in 4 h... pentru ca nu ma intereseaza site-ul, dar nici ideea ta miraculoasa, care nu exista de altfel. lasa-ne soro, ca d-astia ca tine am mai vazut p-aici :))
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde IsaGlamChat » 30 Aug 2012, 11:02

Zici ca-i reclama la lotto,pun pariu ca inca mai exista gaste proaste,durata vietii unui prost este mai mare pentru ca nu exista stres.Am curaj sa pun pariu ,ca are casuta de pm plina la ora asta :lol: :lol:
O fi inviat skin dupa vara asta fierbinte......
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde cookie.monster » 30 Aug 2012, 11:13

exunknown23 scrie:daca fac 100 usd in 4 ore atunci chiar e trist si ma las de meserie. Mie si 50 usd pe ora mi se pare putin, si sunt nemultumita de mine insumi.
dar baffta la usd oricum

50 de dolari pe ora adica tu pe ora stai 60 de minute in privat? :shock:
cookie.monster

Mesajde cookie.monster » 30 Aug 2012, 11:22

vad ca se vorbeste despre ponturi -un pont pe care eu il folosesc pe lj este urmatorul -fiind acasa pot intra online oricand si oricat dar prefer sa verific who's online/clasical view si in ultimele pagini sunt listate fetele in privat ...daca sunt 700 fete online si 70 in privat inseamna ca 1 din 10 fete este in privat si merge bine,nu pierzi timpul in free chat ...cand sunt 700 online si 20-30 fete in privat e slow si prefer sa astept
cookie.monster

Mesajde DiamondSoul » 30 Aug 2012, 13:14

Va dau si eu un pont, valabil pentru cine lucreaza la cuplu pentru ca sincer la single nu am l-am incercat. Cand lucram la cuplu intram doar dimineata , orarul fiind intre 3-9, nu stateam 6 ore online ci doar 2-4 ore dar ora la care intram si ieseam diferea in functie de ora la care ne trezeam si cat de bine ne mergea. Vreau sa zic ca intre orele 5-7 , in special 6 era bataie pe noi, chestia este destul de simpla , erau multe cupluri care intrau de seara si spre dimineata erau obosite, fara chef etc. si mai erau foarte multe cupluri care lucrau la studio si se schimba tura, noi eram fresh si gata de batalie :mrgreen: cateodata eram in privat pe toate siteurile, plus alti care spionau, de multe ori intram in privat si ieseam dupa 2-3 ore pentru ca daca iesea unu , era altu pe alt site si tot asa, inca ceva cine are cat de cat inclinatie spre bdsm, la cuplu se fac bani frumosi, noi cele mai lungi privaturi le-am avut de genul asta si aveam cativa regulari care cheltuiau destul de mult sa fiu "chinuita" aveam un cont de genul si un cont mai soft pe livejasmin, pe cel soft nu faceam nici macar jumate din suma care o faceam cu celalalt. Un bici, curea, catuse, masti, zgarda etc. si alte nebuni am cumparat dar si-au scos banii inzecit.
DiamondSoul
User Junior
User Junior

Mesajde trompi » 30 Aug 2012, 20:11

"ma tot gandeam ce sa fac sa imi maresc sansele de castig, avand in vedere ca sunt pe livejasmin si nu sunt asa dotata ca fetele cu silicoane"
Din fraza pe care ai spus-o rezulta ca cele care nu au silicoane nu fac bani...total gresit!!!Daca tu iti inchipui ca o pereche di silicoane rezolva totul atunci te inseli.....Uita-te la LittleRedBunny( s-a mai vorbit doara) si ai sa vezi cati bani scoate femeia cu sarmul ei si ce sani mici are. M-ati innebunit cu silicoanele astea :roll:
Nu ma dau rotunda, insa eu ajung sa fac suta asta de care spui tu nu in 4, ci in 2 ore( in zilele bune), iar la cupa port 70 A( si ala cu burete)...A...si-am uitat sa spun ca sunt foarte mandra de sanii mei domle, sincer :wink:
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde cookie.monster » 31 Aug 2012, 07:40

daaaa littleredbunny e tare simpatica :lol:
cookie.monster

Mesajde fetish » 31 Aug 2012, 07:49

pai daca nici 100 de dolari in 4 ore nu ies .....la ce naiba te-ai mai luat de chat ;a ajuns rau industria asta daca lumea se excita la o amarata de sutica ... ce sa mai
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 31 Aug 2012, 11:18

asa si pt ca acum am reusit sa am trezesc mai limpezita la cap , cine imi ,,garanteaza ,, sau ne ,, garanteaza ,, cei 100 de dolari sau metoda asta ? cineva care nu e un model f bun care in genere se afla d.pd.v. al incasarilor sunt maj normala a modelelor ?

poate m -am babit eu insa de regula retetele miraculoase si ultra garnatate sunt prez de creme de la creme , pana si tigaia Dry Cooker e prezentata de Mirabela Dauer , da pai asa reteta ,,garantata,,de castig artrebui sustina de numele recunoscute ale vdc ului nu de niscaivai no name

no offence da mai cititi si voi pe la capitolul cu maanagementul unei idei
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde exunknown23 » 31 Aug 2012, 11:36

cookie.monster scrie:
exunknown23 scrie:daca fac 100 usd in 4 ore atunci chiar e trist si ma las de meserie. Mie si 50 usd pe ora mi se pare putin, si sunt nemultumita de mine insumi.
dar baffta la usd oricum

50 de dolari pe ora adica tu pe ora stai 60 de minute in privat? :shock:

adica tu stii automat cat am eu pe minut??:)
6$ pe minut iti elucideaza misterul? sau inca nu??
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde exunknown23 » 31 Aug 2012, 11:39

mda cred ca a fost vina mea, am uitat sa precizez ca nu ma refer la livejasmin. Dar precizez pentru a mia oara ca m-am lasat de Lj in momentul in care au micsorat procentul dat modelelor.:) Make sense now?
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 01 Sep 2012, 09:42

Si-a infipt postul si pe celalalt forum=VIITOARE TEAPA
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde whiteangel » 01 Sep 2012, 16:04

pocahontas scrie:Si-a infipt postul si pe celalalt forum=VIITOARE TEAPA

Si inca in 2 topicuri la intervat de 3 minute. E si ea noua si vrea sa se exprime. Nu zic eu ca sunt aia veche tare dar macar nu am idei cretine. Aici nu isi cere scuze daca a gresit topicul pentru ca aici ea l-a deschis :lol: :lol: :lol:
whiteangel

Mesajde WinXPfather » 01 Sep 2012, 20:31

82 PM-uri a primit in primele 24 ore de la aparitia postului, deci functioneaza :). Interesant e ca a primit PM-uri si de la cine nu te asteptai...dar nah toti avem de invatat.

Ah...si ca PS: Nu e fata dar nu e sigur daca e totusi baiat :)

Va pupa taticu'!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde cookie.monster » 02 Sep 2012, 18:28

sunt entuziasta ca v-am gasit comunitatea! daca va deranjeaza ceva la mine spuneti-mi fara subtilitati! nimeni nu s-a innascut invatat
cookie.monster

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj