Caut studio in Bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde redrose00 » 22 Iul 2016, 19:49

Buna,am 28 de ani,experienta in videochat de 5 ani,engleza mediu,caut studio de videochat in Bucuresti care sa imi asigure un minim de 1000 $ lunar,eu promit sa fiu serioasa si sa am 80 de ore lucrate lunar.Multumesc
redrose00

Mesajde Studio20 » 23 Iul 2016, 11:14

80 de ore lucrate lunar sau per perioada? 8)

daca sunt per perioada (15 zile), vorbesti engleza si mai asculti si cate un sfat bun, iti garantam noi 3000$ lunar.

la 80 pe luna ... nu garantam nimic :|
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde redrose00 » 23 Iul 2016, 21:29

8 ore zilnic,2 zile libere pe saptamana:P
3000$ pe luna???wow
da,vorbesc bine engleza si sunt fata ascultatoare.Am nevoie de sprijin si de sfaturi bune ca sa fac bani!
redrose00

Mesajde GlamourFoto » 23 Iul 2016, 23:24

redrose00 scrie:8 ore zilnic,2 zile libere pe saptamana:P
3000$ pe luna???wow
da,vorbesc bine engleza si sunt fata ascultatoare.Am nevoie de sprijin si de sfaturi bune ca sa fac bani!

Se poate si mai bine >>

p.s. e minunat ca esti ascultatoare
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Studio20 » 24 Iul 2016, 00:03

redrose00 scrie:8 ore zilnic,2 zile libere pe saptamana:P
3000$ pe luna???wow

Te asteptam luni in vizita sa stam de vorba, ai date de contact in remnatura.

@GlamourFoto: se poate si mult mai bine :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 24 Iul 2016, 01:09

Ai experienta in videochat 5 ani si spui WOW la 3 mii/luna?
Nu pot spune decat ca este foarte trist ca te-ai uzat 5 ani pe sume mediocre,puteai face alegerea asta acum 3-4 ani...

Iti doresc succes si sper sa profiti de urmatorii ani pentru ca uzura nu iarta pe nimeni;)
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde splinter » 24 Iul 2016, 10:33

Buna

Te putem ajuta cu sfaturi bune si sprijin. 3000$/luna se fac usor daca accepti sfaturile si esti serioasa.

Asteptam sa ne contactezi cand doresti: 0768.757.652

Mirela
Studio Rebelle, Bucuresti.
splinter

Mesajde WinXPfather » 24 Iul 2016, 10:47

Ofer 4000 coco/luna.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 24 Iul 2016, 10:52

IsaGlamChat scrie:Ai experienta in videochat 5 ani si spui WOW la 3 mii/luna?
Nu pot spune decat ca este foarte trist ca te-ai uzat 5 ani pe sume mediocre,puteai face alegerea asta acum 3-4 ani...

Iti doresc succes si sper sa profiti de urmatorii ani pentru ca uzura nu iarta pe nimeni;)

Foarte bine spus Isa :)

Trebuie sa citez un bun prieten care nu este din domeniu caruia medicul i-a spus: mai tanar nu te faci , odata ce apare uzura la model ehh ....

p.s. Marius pt ce oferi coco?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde redrose00 » 24 Iul 2016, 11:14

Spun wow pentru ca voi avea un cont nou de model si sa faci 3000 $ la inceput e destul de greu avand in vedere cat de mare e concurenta.Din pacate nu am putut face alegerea asta acum 4 ani.
Multumesc Studio20,nu degeaba sunteti cei mai buni!
GlamourFoto am obsevat ca ai comentarii rautacioase dar na fiecare cu supararile lui:)
redrose00

Mesajde IsaGlamChat » 24 Iul 2016, 11:17

GlamourFoto scrie:
IsaGlamChat scrie:Ai experienta in videochat 5 ani si spui WOW la 3 mii/luna?

Foarte bine spus Isa :)

Trebuie sa citez un bun prieten care nu este din domeniu caruia medicul i-a spus: mai tanar nu te faci , odata ce apare uzura la model ehh ....

p.s. Marius pt ce oferi coco?

Si doctorul meu mi-a spus ''Auzi,tu vrei sa murim sanatosi?'':))))))))))

Oricum ar fi mi se pare groaznic sa lucrezi intr-un domeniu care genereaaza milioane de dolari,sa vezi topuri afisate cu zeci de mii de dolari si sa nu-ti pice fisa.Daca stau langa unul de pune gresie 5 ani,imposibil sa nu pun gresie mai bine ca el,asa si in videochat,indiferent ce scuze ar avea pentru mine inseamna ca acel model nu si-a dat interesul niciodata si ma indoiesc ca o va face cu cei mai buni traineri la fund si indiferent cat de ''ascultatoare''este.Daca citesti forumul asta 3 luni,nu ai cum sa nu faci 3 mii decat daca-ti intra pe o ureche si-ti iese pe alta sau pur si simplu nu-ti dai seama ce trebuie sa faci.

Oferta lui Win este foarte buna dar este posibil sa-i aduca de acasa in cazul ei:))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde redrose00 » 24 Iul 2016, 11:27

Eu nu inteleg de unde atata rautate...asa va tratati si modelele?
redrose00

Mesajde redrose00 » 24 Iul 2016, 11:41

Nu stiu de ce am eu impresia ca unele comentarii rautacioase sunt facute din frustrare...O zi buna va doresc!
redrose00

Mesajde IsaGlamChat » 24 Iul 2016, 11:46

redrose00 scrie:Eu nu inteleg de unde atata rautate...asa va tratati si modelele?

Fata draga,nu te supara dar pe tine chiar nu te duce capul,nu te ajuta si nimeni nu te poate ajuta dar vestea buna este ca nu esti singura,ca tine sunt mii si este bine.

Confunzi lucrurile si nu intelegi esentialul,stiu smecheria este sa fi bun:))

Ma retrag din conversatie,dormi in continuare.Mie imi este clar ca, daca nu te-au trezit in 5 ani paymenturile afisate de sites nu o va face nimeni,speram sa o facem noi dar slabe sanse...suntem niste rai care ne tratam modele groaznic LMAO
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Valentine1 » 24 Iul 2016, 14:25

Daca si Isa e rautacioasa si frustrata........ :( .Oricum dc ai lucrat 5 ani in domeniu si dc ai avut incasari si de 6000$,banuiesc ca stii cateva studiouri ok in Buc,puneai mana pe telefon si stabileai un interviu.
Sper ca sfaturile adminilor din studio nu le vei considera tot rautati......pt ca altfel vei mai pierde 5 ani
Bafta!
Valentine1

Mesajde googlefun » 25 Iul 2016, 00:36

Valentine1 scrie:Daca si Isa e rautacioasa si frustrata........ :( .Oricum dc ai lucrat 5 ani in domeniu si dc ai avut incasari si de 6000$,banuiesc ca stii cateva studiouri ok in Buc,puneai mana pe telefon si stabileai un interviu.
Sper ca sfaturile adminilor din studio nu le vei considera tot rautati......pt ca altfel vei mai pierde 5 ani
Bafta!

Hey @Valentine1 , 28 -5 = 23 primaveri (startul initial ) :)

28 + 5 = 32 , tot primaveri ( restartul ) :)

Nu vad nimic rau - ca la 32 de anisori - sa te apuci de VCH de la zero .Chiar este o varsta frumoasa , avand in vedere ca vei avea , minim , inca 20 de ani in fata !!! Conteaza foarte mult cum ti-ai trait viata de pana atunci .Nu va functiona , daca - sa zicem - la 25 sau 28 , arati deja distrus(a) si prajit(a) iremediabil !

Pentru sfaturi pertinenete cum sa faci , ca la 52 , sa arati fix ca la 32 , putem dezvolta topicuri pe zeci de pagini ! Fiind un subiect de larg interes , si oarecum "sensibil " , dar totusi generator de castiguri materiale (la pachet cu multa munca si un regim de viata adecvat ) , si ca sa nu stresam alti useri neinteresati de subiect , as propune discutii argumentate , dar pe PM :lol:

P.S Ca sa redevenim ontopic , si ca sa explicam putin " situatia " creata (sper ca esti deacord cu mine @Valentine1 ), ma gandesc ca userul care a initiat acest topic nu ar trebui sa intre in polemica cu cineva care a dovedit prin rezultatele obtinute , ca se poate si (mult) mai mult .Este ca si cum , un atlet se duce la Carl Lewis sa-l intrebe cum sa faca si el sa reuseasca sa alerge cei 100 m , in mai putin de 13 secunde , cand Lewis a aratat ca se poate sub 10 secs !!
Pe scurt , atletul respectiv nu ar trebui sa-si permita sa-l contrazica pe Carl Lewis ,indiferent ce ar spune acesta , adicatelea , @Redrose00 , vorba exparlamentarei noastre : Ciocu' mic !! :)))

Evident ca este loc pentru toata lumea sub soare , asta inseamna ca-ti vei gasi Redrose00 !!! Totusi cred ca , daca tot spui ca esti "ascultatoare " , pana si eu ti-as garanta un 2000 , partea ta ! Nu uita , eu mai pot fi contactat 24/7/365 si daca vrei sa afli cum poti arata la 52 ca la 32 : ))))

Sper sa nu ma bagi la rautaciosi , @Redrose00.... :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Valentine1 » 25 Iul 2016, 06:54

Hey Googlefun,sunt de acord cu ceea ce ai spus,mai ales ca eu am intrat in domeniu dupa 31 de ani.
Cand am spus ca e posibil sa mai piarda 5 anisori,ma refeream la atitudinea ei.Desi nu am multa experienta in domeniu,ma gandesc ca o persoana care a facut si 6000$ /luna cum a spus in chat ,poate face lejer 1000$ acasa sau la studio. :D
Valentine1

Mesajde GlamourFoto » 25 Iul 2016, 08:01

@redrose00

raspunsul care il consideri rautacios nu avea nici o legatura cu tine:

Isa a avut dreptate :) >> 100% de acord
Marius trebuie sa spuna daca oferta cu 4k coco mai este valabila

Deci un pic atentie,
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Love » 25 Iul 2016, 09:55

La 4000 ma bag si eu:P

@redrose: http://www.adultvideochat.ro/forum/caut-fata-serioasa-pentru-colaborare-long-term-t16365.html

Daca mai esti interesata, astept un semn.
Love

Mesajde Studio20 » 25 Iul 2016, 13:31

Dragi colegi, sunt destule modele care au lucrat 2-3 ani singure sau in studioul nepotrivit, nu au reusit sa depaseasca 2000$ pe perioada si apoi, cu ajutorul potrivit si cu ambitia din dotare, au ajuns la 5000$ si chiar 10000$. Daca vreti cel mai clar exemplu: Raquelle.

Jobul asta de model este complicat si dificil, as spune unul dintre cele mai dificile joburi pe care le cunosc, sa acordam totusi respectul si ajutorul necesar celor care il incearca, fie ele cu succes sau cu mai putin succes. Cei care criticam prea usor un model, sa ne logam o zi, 8 ore, ca modele (orice sex am avea) si apoi sa povestim ce simplu e sa faci bani ...
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 25 Iul 2016, 17:55

Mugur,sper ca nu te postezi iar cine posteaza in numele studioului habar nu are ce vorbeste.M-am logat 7 ani zilnic 10-12 ore,fara nici un ajutor al nimanui am reusit performante care nu au mai fost depasite ever dupa mine pe sitele pe care am lucrat asa ca,cred ca stiu despre ce vorbesc si am tot dreptul.Nu am avut nici trainer,nici un studio sa ma ajute,am avut doar ambitie si studiu pe unde si cum puteam.
Asa ca da,nu inteleg habarnistele tupeiste carora li se ofera un sfat dar ele sunt asa orgolioase fara nici o baza incat il iau drept frustrare si rautate,in loc sa li se aprinda un bec,se stinge lumina in capul lor.

Pot pune pariu cu tine sau cu oricine altcineva ca nu va fi ascultatoare,modelele ca ea cred ca daca se duc intr-un studio li se cuvine totul si exact atunci nu fac nimic,capul lor ramane odihnit pentru ca se asteapta sa gandeasca mereu altii pentru ele si eventual sa-i faca si banii si spun asta in perfecta cunostinta de cauza.Un model care intradevar avea cel mai mic skill nu raspundea arogant.

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde redrose00 » 26 Iul 2016, 14:54

Multumesc Studio 20!
redrose00

Următorul

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări