Caut partener BDSM

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde AnastasiaF » 13 Mai 2015, 08:08

Buna tuturor si bine v-am gasit :)
Ma numesc Anastasia,am 29 de ani, 1.70 m,50 kg, caut partener BDSM pentru videochat, cu locatie.
Va multumesc
AnastasiaF

Mesajde lostinside » 13 Mai 2015, 22:23

Cine isi ia bataie? El sau tu? :D
lostinside

Mesajde AnastasiaF » 14 Mai 2015, 09:08

Ah,da ! Multumesc ca mi-ai adus aminte ca am uitat sa mentionez..Caut partener dominator :P
AnastasiaF

Mesajde GlamChatStudio » 14 Mai 2015, 10:14

AnastasiaF scrie:Ah,da ! Multumesc ca mi-ai adus aminte ca am uitat sa mentionez..Caut partener dominator :P

Partenere nu vrei?Locatie avem si ai de ales pe ce tura vrei sa iei bataia..muncesti :D existand posibilitatea ca pe fiecare tura sa gasesti minim 3-4 dominatoare nervoase din diverse motive :lol: :lol:
Le-am promis demult fetelor ca le fac o camera de ''refulare'' cu un sac de box pe care sa-si exerseze frustrarile acumulate,ma gandisem si la unul uman,preferabil barbat dar acum nu mai putem emite pretentii :lol:

Acum serios:
Pune o adresa de contact sau un nr de telefon daca vrei sa te contacteze cineva,fiind noua pe site nu poti sa primesti PM si de obicei batausii sunt sfiosi a posta in forum :wink:

P.S.Sper ca nu ai crezut vrajeala din 50 shades:)
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde AnastasiaF » 14 Mai 2015, 10:34

esti haioasa :D
n-am vazut 50 shades, dar mersi de recomandare :wink:
adresa de mail: matsyra.zemlya@gmail.com
AnastasiaF

Mesajde eldiablo » 14 Mai 2015, 15:46

Serios = Bafta in gasirea partenerului dorit dar sfaturile mele ar fi 1.sa-ti cauti un studio si sa te perfectionezi ca model BDSM la single ( din cate stiu sunt studiouri "specializate" pe asa ceva ) 2.sa nu te repezi in primul "spatiu pentru videochat" cu un partener necunoscut ca sa "testati daca va merge"

Gluma = eu as avea increderea si cunostintele necesare dar ca o conditie esentiala ar fi sa lucram de fapt la triplu sa-l pot lua si pe googlefun@ in echipa caz in care sunt convins ca glamour@ ne-ar face o sedinta foto-video gratis cu conditia sa aducem macar o folie de pastile antiras

Bine ai venit pe forum
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 14 Mai 2015, 17:24

eldiablo@ , iar mi-ai luat-o inainte :lol: . Cand am vazut anuntul - eram cat pe ce sa scriu - ca si eu banuiesc cativa useri care ar avea abilitatile necesare si s-ar incadra perfect in profilul cautat de noua colega de forum ,dar m-am abtinut .

Cum a spus si Isa@ , batausii sunt mai timizi pe forumuri ,vrand sa lase o cu totul alta impresie .Acum , ca m-ai descoperit ce sa mai fac ? Accept ! :lol: :lol:

Mai greu cred ca va fi cu Glamour@ sa-l convingem !! Probabil si el a mai auzit povesti despre fotografi care au plecat batuti mar , inca de la sedinta foto . :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 15 Mai 2015, 03:15

googlefun scrie:eldiablo@ , iar mi-ai luat-o inainte :lol: . Cand am vazut anuntul - eram cat pe ce sa scriu - ca si eu banuiesc cativa useri care ar avea abilitatile necesare si s-ar incadra perfect in profilul cautat de noua colega de forum ,dar m-am abtinut .

Cum a spus si Isa@ , batausii sunt mai timizi pe forumuri ,vrand sa lase o cu totul alta impresie .Acum , ca m-ai descoperit ce sa mai fac ? Accept ! :lol: :lol:

Mai greu cred ca va fi cu Glamour@ sa-l convingem !! Probabil si el a mai auzit povesti despre fotografi care au plecat batuti mar , inca de la sedinta foto . :lol:

Stai linistit ca domnisoara a fost foarte explicita "Caut o bataie si nu gasesc , toate bataile sa apeleze la mine" asa ca nici daca vrea Glamour@ sau altcineva bataie de fata cu domnisoara nu primeste + ca sa nu se creeze animozitati in privinta sacului de box uman despre care amintea Isa@ ma ofer voluntar sa ma ascunda in camera de relaxare pentru modelele ei macar 24 de ore .... la cata bataie de joc mi-am "furat" de-a lungul timpului de la modele medii sau slabe macar niste batai bune sa iau si eu de la niste modele de top :) ( Isa@ singura rugaminte e sa nu dea la fata )
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde GlamourFoto » 15 Mai 2015, 13:24

Va rog frumos nu ma implicați în activități de genul (bice și carice 50de umbre) eu sunt cuminte,
lovesc doar în anumite circumstanțe.

Ontopic:

Hai sa o lăsăm pe Anastasia sa își găsească partenerul de distracție si sa nu poluam topicul mai mult decat este.

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde valipop » 03 Iun 2015, 10:47

AnastasiaF scrie:Buna tuturor si bine v-am gasit :)
Ma numesc Anastasia,am 29 de ani, 1.70 m,50 kg, caut partener BDSM pentru videochat, cu locatie.
Va multumesc

Buna, ma numesc Vali, am 31 ani, 1.92, 81 kg, blond, atletic si traiesc pentru bdsm, contact: vali.popescu[at]yahoo.com Ma intereseaza daca este ceva serios, vb. mai multe pe mail.
valipop

Mesajde googlefun » 03 Iun 2015, 15:55

valipop scrie:
Va multumesc

Buna, ma numesc Vali, am 31 ani, 1.92, 81 kg, blond, atletic si traiesc pentru bdsm, contact: vali.popescu[at]yahoo.com Ma intereseaza daca este ceva serios, vb. mai multe pe mail.

Salutare Vali .

O sa ne simtim raspunzatori de eventualele consecinte aparute , in cazul in care nu ai inteles bine .Fata vrea pentru videochat , nu cred ca traieste pentru BDSM in real si mai ales in lipsa activitatii de videochat .De aia vroia locatie si dotari specifice , pentru desfasurarea activitatii (de VCH ) in cele mai bune conditii .

De batut intr-o scara de bloc , intr-o statie de metrou , cred ca ne-am puteam ocupa si noi ceilalti ,care nu suntem interesati (deocamdata ) de BDSM :lol: !

Sa speram ca ai locatia si dotarile specifice jobului si accepti pentru VCH .Nu de alta , dar o percepem ca pe o colega deja si nu prea am vrea, sa ia doar bataie ....:))
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 04 Iun 2015, 13:46

valipop scrie:
Va multumesc

Stapan sau sac de box ? daca e varianta 2 cred ca gasesc varianta de sponsorizare sa inchiriem o garsoniera cu aparatura necesara pentru a va caza pe tine si Anastasia acolo iar sesiunile le facem de triplu , a 3-a persoana va fi in permanenta un membru / membra a forumului nervos/nervoasa pe orice care va va ajuta sa traiti fericiti pentru BDSM
Daca este varianta 1 te rog sa cauti intai tu o varianta de sponsorizare pentru spatiul necesar desfasurarii activitatii de videochat ca sa poti sa-ti caftesti partenera in conditii profitabile pentru toata lumea ( recunosc ca ma simt putin responsabil pentru colega noastra de forum si n-as vrea sa-si ia cafteala in alte conditii decat cele cerute de ea )
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde Alexgre » 12 Iun 2015, 09:35

buna anastasia. daca oferta mai e valabila contacteaza-ma la alexandru.gerg@gmail.com. pot sa-ti ofer si partener si locatie (in militari - in caz ca zona e importanta pt tine).
Alexgre

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj