Caut colega pt chat.

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde dev » 19 Noi 2013, 12:48

Nu ofer lux, dar caut o prietena, si apoi colega de videochat. Nu sunt ahtiat dupa bani.
Ca program, decidem ulterior.

Detin un singur pc intel i5 si webcam c920.

Sunt baiat, am 28 de ani, zona rahova.
Fotografie cu mine: http://i42.tinypic.com/o9frzq.jpg

PS: Te rog nu imi spune ce nu poti tu. Am vazut un anunt de genul acesta si toti l-au intimidat prin raspunsuri negative.

Mai credeti si voi in ceva, frate.
dev

Mesajde WinXPfather » 19 Noi 2013, 15:17

Trebuia sa aprob postul ca se apropie foarte mult de un anunt matrimonial :). Hai fetelor ca e dragutel baietelul, si la 28 ani are inca forta cand va baga in cortul din spate.

Te vom ruga sa ne anunti cand iti vei gasi partenera, ca sa avem un feedback, sa vedem daca functioneaza un anunt matrimonial. Tips: nu e foarte bine sa te lauzi cu faptul ca nu esti materialist. Fetelor le "place" banii. :) Dar am inteles, tu ai ales o imagine eco. Inspiri cu cortul la picnic etc.

Succes!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde hayat » 19 Noi 2013, 17:53

Frumos motanul birmanez :lol: am si eu unul haha tot asa slabutz :mrgreen:
Bafta iti doresc
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde dev » 19 Noi 2013, 22:16

mi se pare stupid ca fetele psoteaza mereu "fata caut colega de apartament"... iar baietii, nu au voie din cauza altor baieti...

si in principiu, acest mesaj poate fi interpretat drept matrimonial.

adica.. daca-mi gasesc o colega cu care ma inteleg bine, de ce nu?

chiar mi-ar conveni treaba aceasta...

e ceva penibil in asta?
daca da, scuze. daca nu, pardon. nu ii poti multumi pe toti.
dev

Mesajde vdt85 » 19 Noi 2013, 23:05

Cu pisica sigur atragi vreo fata :)) pe mine ea m-a facut sa scriu pe topicul tau :D
Si eu iti doresc succes si te rog... anunta-ne si pe noi daca gasesti pe cineva...
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde SAD^^EYES » 20 Noi 2013, 00:22

dev scrie:mi se pare stupid ca fetele psoteaza mereu "fata caut colega de apartament"... iar baietii, nu au voie din cauza altor baieti...

e ceva penibil in asta?
daca da, scuze. daca nu, pardon. nu ii poti multumi pe toti.

Stai linistit ca WinxpFather glumea, el tot trage de mine sa ii fac categorie de Matrimoniale si eu tot ma dau ranit.. esti bine primit aici. Bafta acolo. Sugerez sa bagi anunt si pe net in siteuri de genul anuntul.ro pentru mai multa vizibilitate.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde WinXPfather » 20 Noi 2013, 01:34

Da :) eu m-am bucurat ca asta poate fi primul anunt care se apropie foarte bine de unul matrimonial. Ma mir ca nu s-a inteles asa. Hai sa citim mai cu atentie si sa nu ne oparim din senin.

Si chiar vreau sa vii cu un feedback, sper eu pozitiv.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde alexandra1234 » 20 Noi 2013, 11:24

Pe mine cortul m-a impresionat ca pisica am ...si a mea este mai frumoasa.!

Eu nu stiu care este perceptia ta despre o femeie si de unde lipsa ta de educatie de ai impresia ca exista pe lumea asta o ''DRAGUTA''care sa raspunda anuntului tau.
Probabil ca in viata ta ai cunoscut si tu una sau doua femei si ai ramas cu impresia ca noi femeile o PUNEM asa peste tot si in pat si in cort etc
Esti PENIBIL.ce ar fi sa te duci la munca sa castigi niste bani munciti.
alexandra1234
User Activ
User Activ

Mesajde GlamChatStudio » 20 Noi 2013, 14:41

Eu nu am nimic cu baiatul dar sfatul meu pe viitor este sa faci o poza normala,cort in casa si caciula in cap sunt cam nepotrivite,o poza spune multe si suntem invatati sa judecam in prisma aparentelor,o fata care se uita la poza se gandeste ''asta are de gand sa dormim in cort si sa facem paduchi sub caciula'',in rest succes dar crede-ma este munca grea cu o fata care lucreaza vchat ,trebuie ceva care sa o convinga si poza aia nu cred ca va convinge niciuna.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde SFG2707 » 20 Noi 2013, 16:54

SAD^^EYES scrie: Stai linistit ca WinxpFather glumea, el tot trage de mine sa ii fac categorie de Matrimoniale si eu tot ma dau ranit...

Cred ca are motive personale :mrgreen:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde valentinana » 26 Noi 2013, 21:51

cum putem discuta?
valentinana

Mesajde googlefun » 11 Apr 2014, 10:46

dev scrie:mi se pare stupid ca fetele psoteaza mereu "fata caut colega de apartament"... iar baietii, nu au voie din cauza altor baieti...

:D :D :D :D Bro....
Sigur numai este valabil anuntul dar e haios :roll:
Mi-a placut asta :"adica.. daca-mi gasesc o colega cu care ma inteleg bine, de ce nu?" :arrow:
:arrow: ce inseamna "colega" la tine ? Mi-aduci aminte de bronzatii care te iau cu... "colegule " :D :D
1. :arrow: In principiu nu ai de unde gasi o "colega" ! Pt ca colegele nu exista , decat daca ai fost deja 'coleg " pe undeva :gradinita /scoala :roll: /facultate/detentie etc etc :D
2. :arrow: Aaaaa vrei si sa te intelegi bine cu ea :o ! Dar ce are daca te bati zilnic cu ea ?
3. :arrow: Cum au mai scris si altii pe aici : Da ...colegele ar prefera fara cort in mijlocul casei si fara fesul ala in cap
4. :arrow: Stiu ca e vechi anuntul , intre timp poate te-ai si insurat :D
5. :arrow: Casa (cort ) de piatra , bro :D :D
6. :arrow: Funny
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj