Caut asociat studio

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde XXLvideochat » 09 Dec 2013, 18:44

Caut asociat serios(barbat sau femeie) cu experienta in domeniu care este dispus sa investeasca alaturi de mine bani si timp pentru a deschide un studio videochat in Brasov.
Astept persoanele interesate pe mail: XXLvideochat@yahoo.com
Rog insistent doar persoane serioase.
Multumesc.
XXLvideochat

Mesajde Studio20 » 10 Dec 2013, 19:02

Cred ca ai avea mult succes daca ai spune 2-3 vorba despre tine, experienta in domeniu, de ce vrei sa iti deschizi studio si mai ales de ce ai nick cu XXL :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde XXLvideochat » 11 Dec 2013, 12:10

"XXLvideochat" este un simplu nick,atata tot.NU am experienta in domeniu motiv ptr care am si specificat ca doresc ca asociat un partener cu experienta;in rest cer si ofer seriozitate.
Daca vrei mai multe informatii despre mine putem stabilii o intalnire sa ne cunoastem.
Multumesc. :D
XXLvideochat

Mesajde sugarPink » 13 Dec 2013, 19:14

din punct de vedere finainciar, cat esti dispus sa investesti?
sugarPink
User Junior
User Junior

Mesajde XXLvideochat » 15 Dec 2013, 20:12

Chestiuneile astea le discutam in privat.
Multumesc ptr. replay.
XXLvideochat

Mesajde hellostudioro » 18 Dec 2013, 09:55

SPATIU videochat, firma videochat caut sa colaborez asociat cu spatiu, eu vin cu aparatura logistica si tot ce este necesar si asociatul cu spatiul, sa fie decomandat, incalzit si acces metrou doar casa-bloc parter
hellostudioro

Mesajde XXLvideochat » 20 Dec 2013, 20:28

Locuiesc in Brasov si doresc colaborare doar in acest oras.
XXLvideochat

Mesajde SmartTeamStd » 10 Ian 2014, 14:15

hellostudioro scrie:SPATIU videochat, firma videochat caut sa colaborez asociat cu spatiu, eu vin cu aparatura logistica si tot ce este necesar si asociatul cu spatiul, sa fie decomandat, incalzit si acces metrou doar casa-bloc parter

Ai gasit asociatul pe care il cautai? Daca nu, ar trebui sa stam de vorba....
SmartTeamStd

Mesajde mike2414 » 10 Ian 2014, 23:37

XXLvideochat atingeti numarul de mesaje pentru a putea vorbi pe privat. Nu ii poti cere cuiva sa colaboreze cu tine fara sa oferi informatii despre tine , nu tia cerut nimeni nume si cnp dar sunt chestii de bun simt sa raspunzi la anumite intrebari, poate viitorul tau asociat este din afara brasovului si vrea sa stie daca merita sau nu sa faca deplasarea pentru a te cunoaste.Am mai vorbit cu inca trei persoane care vor sa deschida studio in brasov dar nici una nu stie nimic despre asta si toti vor sa faca "studio" pentru ca au citit pe net ca se fac bani ... bani se fac dar cu multa munca si cunostinte pe masura. Din pacate tocmai astfel de persoane strica aceasta industrie, se apuca sa isi faca "studio" cu 1500-2000 de euro fara sa aive habar de ceva , fara sa isi instruiasca modelele si astfel toata lumea are de suferit datorita "performerilor" care au fost "invatati" sa isi arate sanii in free pentru un tips de un dolar sau ajung sa faca shouri in free pentru ca "patronii" alaturi de toata echipa pe care ar trebui sa o aiva in spate nu i-au invatat macar cum se da un site in membrii. Daca vrei ca cineva sa te ajute nu mai fi arogant si da aici toate informatiile care ti se cer ... nu e asa greu sa spui ... dispun de 3-4-5000 de euro cat ai tu.
Ca si idee daca nu ai minim 10000 de euro cu sau fara asociatul tau nici nu ai de ce sa te apuci de asa ceva
mike2414
User Junior
User Junior

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj