Cati Bani Poti scoate maxim

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wjhuan » 01 Sep 2014, 18:53

Buna as dori sa stiu cati bani poti scoate maxim de pe Cardul Payoneer ce suma este suma maxima ?? Multumesc.
wjhuan

Mesajde GlamourFoto » 02 Sep 2014, 02:07

Suna maxima este de 2500$ / zi dacă ai un cont de payoneer normal.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde stefania » 02 Sep 2014, 15:28

o intrebare, oarecum in topic.... o sa ajung in new york peste cateva zile (nu voi vizita doar new yorkul). de la ce banca pot scoate cel; mai avantajos bani, si care e un maxim la o retragere? multumesc

cand am mai avut tranzit in miami, la aeroport am putut scoate doar 500 $ nu foarte avantajos.
multumesc
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde stefania » 02 Sep 2014, 15:33

inca o intrebare, de data asta offtopic...se poate inchiria masina in sua cu cardul payonner de exemplu?.. stiu ca ei cer card de credit.. payonnerul este de debit- folosesti banii tai, si nu a bancii...

am fost eu la banca sa imi fac un card de credit.. spunand pentru ce imi trebuie- pentru a inchiria masina... si mi a spus de la bcr ca nu am nevoie, daca am card cu cifrele in relief, or cardul payoneer are asa -- ca nimeni nu are de unde sa stie ca acel card este de credit sau de debit, ca nu scrie pe el...

dar nu stiu acum.. de la banca mi-au cerut ultimii 3 fluturasi de salariu si nu mai stiu ce...dar cand o sa ii aduc o sa mai dureze pana o sa am cardul fizic... si eu saptamana asta plec in sua....

care ati mai fost in situatie similara, cum ati procedat cu inchiritatul masinii, legat de card?
stefania
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj