Cateva ponturi pentru performer de sex masculin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mindfk » 10 Oct 2013, 14:41

Buna ziua, salut pe toata lumea, persoane de sex feminin si masculin. Fara prea multa vorba, am sa scriu pe scurt cam ce m-ar interesa; am activat in aceasta "industrie" acum aprox. 2 ani. Am decis sa revin din motive personale dar si financiare la acest "job". Cer putin ajutor din partea performerilor de sex masculin, sa ma ajute cu 2-3 pont-uri despre site-urile care mai activeaza si pe care merita sa stai on-line. Deci, spuneti-mi 2-3 site-uri cu pvt-uri dar si cu tokens unde pot sta ca si performer masculin si pe viitor m-ar ajuta poate si in cuplu fata-baiat. Va multumesc si o zi buna va doresc. Peace!
mindfk

Mesajde SAD^^EYES » 10 Oct 2013, 14:48

Salut, bine ai venit pe forum

Nu sunt ultra expert la categoria baieti, dar stiu ca sunt destui care fac bani.. si sfaturile de baza le gasesti deja pe forum.. pentru ca baza e aceeasi si la fete si la baieti.

1. Incepi cu livejasmin ca au traffic mare
2. Iti iei fata de "gay" majoritatea clientilor sunt gay, sunt si femei clienti dar mult mai putine
3. Decor, camera buna (gasesti tot pe forum info), net de calitate
4. Te duci la support sa iti dea ratingul de calitate dupa ce intri online.. trebuie sa iei GOOD ca sa ai vreo sansa cat de cat
5. Activezi toate optiunile de promovare din pagina EARN MORE
6. Faci descriere ca la carte
7. Galeria de poze sa fie plina din prima zi de munca
8. Faci program strict minim 8 ore pe zi, intri la aceleasi ore zi de zi..

Dupa ce te ridici cat de cat pe jasmin... cauti si alte situri.. multe au categorie de boys sau gay

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde mindfk » 10 Oct 2013, 14:57

Salut, bun, am inteles. Cum am mai spus am mai practicat in trecut, deci, cat de cat stiu pasii tehinici. Foloseam ca si camera C310, din cate am vazut mai nou trebuie sa-mi achizitionez o camera mai performanta. Mi-a spus ieri o doamna draguta despre C920. Cica ea camera asta o foloseste. Stiu de Jasmin, am cont Master dar vroiam sa incerc pe 2 sau 3 site-uri simultan. Lumina este, la decor se lucreaza, doar ce m-am mutat in alt apartament, calculator bun, internet RDS. Mersi SAD pentru efortul depus.
mindfk

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj