Categoria Baietii/Gay.Videochat Barbati

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde w0lfyyy » 12 Noi 2012, 15:08

HI,

Despre categoriile Gay/Boys care e diferenta ? Cati barbati avem si noi pe aici incadrati la aceste categori ?

La gay stiu ca intra 95% gay...dar la Boys ? E facut intr'un fel si pentru femei ? sau nare nici o legatura...

Exista modele care ajung sa concureze si cu femeile ? ( la $ ) sau e labareala si plictiseala....

merita ?
w0lfyyy

Mesajde fetish » 12 Noi 2012, 17:48

tu personal cunosti vre-o femeie care sa iasa in strada ziua in amiaza mare sa strige ,, vreau sa mi-o trag ,, si sa nu sara o tarla de masculi feroce?

daca nu cunosti de ce ar fii femeile in situatia de a platii pt sex....
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde w0lfyyy » 12 Noi 2012, 19:12

Eo ma referam la cum merge treaba pe Gay/Boys la baietii...si daca se merita...si daca un baiat/gay poate sa ajunga la veniturile unei gagici..

nu stiu ce'ai inteles tu acum :D
w0lfyyy

Mesajde sara38 » 14 Noi 2012, 14:56

LOL .... depinde ce intelege fiecare din se merita asta ..... o " gagica" cum spui tu poate sau nu sa faca bani deci e irelevant cat ar castiga o " gagica" in discutia de fata..... din tonul de mistocareala lasi impresia ca de fapt nu munca te pasioneaza pe tine ..... orice categorie merge daca ii acorzi timpul si energia necesara si te mulezi pe cerintele ei .... daca vrei doar sa stii cat face x sau y .... e alta mancare de peste
sara38
User Junior
User Junior

Mesajde fetish » 14 Noi 2012, 17:28

nu era deloc o vb aruncata la intamplare , daca nu te cauta femei ca nu-s interesate sa arunce bani pe vre-un nenic ,exista o explicatie pt asta

castiguri se fac rar din custumeri femei , in genere se merge pe gay , ei au punga mai larga , dar nah acum depinde cam cat de norocos esti

cat despre castiguri poti face de la 50 de dolari la mii , dee x in HOF pe imlive era acum cateva luni un tip ,deci se poate ,ideea e ca sansa de a pescui un custumer cu bani e mai redusa decat la femei
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde w0lfyyy » 14 Noi 2012, 19:19

[at] sara prin se merita ma refeream in sensul ca poti sa'ti mai permiti niste lucruri care nu le puteai lua pana in prezent,sa nu stai sa te gandesti daca ai bani sa iesi in oras la un cico...( asta dupa o munca buna depusa si oleaca de experienta )

@fetish auzisem la un monendat ca acesti gay ar avea un buget mult peste al celor care intra la fete si posibil sa'ti umple saculetul...

mai e si dupa noroc si dupa suflet acu :)

pan la urma nu exista nicio lege
w0lfyyy

Mesajde w0lfyyy » 03 Ian 2013, 18:30

chiar nu mai merge deloc la baieti / gay nimic pe niciun site ? :shock:

...stau si stau degeaba membri intra si ies guesti nici aia nu vorbesc hidos nu sunt ? wtf...

alte sugesti pentru categoria asta la inceput pana cand te imprietenesti cu bogatani si te cheama la cafea lasand webul deschis cat timp isi face baie si pana pleaca la servici aveti ?

baieti mai faceti ceva ?
w0lfyyy

Mesajde AnAngel4You » 25 Mar 2013, 04:43

da cum sa nu :))) imi aduci aminte de mine acum vreo 4 ani cand am inceput vdc-ul:)) si am incercat mfc-ul si akum imi aduc aminte data de 5 aprilie 2009 :D cand a venit unul pe mfc si ma la in pvt 4 ore ca sa dorm cu el ca se simte singur :))) dar de atunci nu am mai vazut asa ceva :))) da tu poti astepta totusi :)))
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+

Mesajde bicepmare » 05 Apr 2013, 08:11

Intradevar nu mai misca nimic la sectiunea GAY din ianuarie, asa criza indelungata nu a mai fost, nu este trafic nici macar de beggari...au disparut toti membrii platitori, au aparut cativa noi care nu cheltuie nimic. Toate site-urile sunt ingropate, de obicei pe la mijlocul lui Februarie reveneau incasarile, oare cat se mai pot abtine sa se masturbeze ? :lol: Explicatii ar putea fi mai multe, insa nu ajuta la nimic daca nu exista trafic de membrii platitori, rabdare rabdare :evil:
bicepmare

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj