De cate ori blocheaza un cont streamray pana il inchide tot?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde cristina8686 » 24 Iun 2012, 22:13

De cate ori blocheaza un cont streamray pana il inchide tot?mi l-au inchis de 3 ori pana acum lucrez de o luna pe el,pe motiv ca mi se vedea un sfarc sau naiba stie ce vad ei ca lucrez pe mai multe site-uri si doar streamray vede cai verzi pe pereti.mi l-au inchis pana acu 24,48.78 de ore.
cristina8686

Mesajde blondytoy » 01 Iul 2012, 09:34

de 3 ori te penalizeaza cu suspendare : 24, 48, 72 de ore.a patra oara ti-l inchide de tot.dar referitor la ce vad ei sa stii ca treburile sunt extrem de dubioase.din ce am inteles eu din regulamentul lor, aceste suspendari succesive sunt considerate pe parcursul a 30 de zile, dupa aceste 30 de zile, "programul" de suspendare se reia.cu toate asta acest lucru la mine nu s-a aplicat, si cand am fost suspendata ptr 72 de ore pentru ca nu stiu ce cai verzi pe pereti au vazut ei, m-am enervat si am sunat.si le-am cerut o dovada ca sa-mi arate si mie ca eram fara chiloti pe mine asa cum sustineau ei. si mi-au trimis pe mail o poza la o rezolutie de 4 pixeli, deci nu se intelegea nimic, si le-am spus : daca voi credeti ca aia e poza in primul rand, daca voi credeti ca in 4 pixeli se poate intelege macar ca sunt eu acolo, si in al treilea rand daca ce vedeti voi acolo inseamna un fund fara chiloti, atunci va rog sa-mi inchideti de tot contul, acum!.si doar asa...a recunoscut si cap patrat admin de la "compliance departament" ca de fapt poza aia nu spune nimic, ca e un sistem automat si bla bla bla.dupa toate astea am stat si m-am uitat la una , din america dupa steagul din freechat, ( steagul americii e disponibil doar ptr cei de acolo), care statea bine mersi , cu doua sfarcuri cat casa, la vedere, nu handbra.si am intrat pe chatul online si le-am spus : domnisoara cutare nu beneficiaza si ea de suspension? sta de o saptamana asa cu sfarcurile afara, sau suspendarea se aplinca numai la chiloti lipsa? raspuns primit : she has pasties! LOL. si i-am spus ca am si eu doua "pasties", naturale, dar cred ca mai mici.i-am spus sa se ute acum, ca madam eram in freechat, cu sfarcurile in prim plan, si avea si o imagine foarte buna. s-a uitat si mi-a raspuns : she hs pasties!...evident am inchis.

pentru mine un lucru e clar , ceva se intampla.suspendarile au devenit destul de frecvente, si se dau pe niste motive de te plesneste rasul, dar iti plesnesc si nervii.problema cea mare e ca au schimbat multi din personalul de la customer support, si toti prostii iti raspund la telefon, acum chiar ca sunt numai indieni si somalezi care niciodata nu inteleg ce vrei sa spui de fapt.

imi pare rau pentru ce ti se intampla, sper sa nu mai ai ghinion si mai mare pe viitor.succes
blondytoy
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj