Cat dureaza pana iti accepta Payoneer documentele?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Sonjaaa » 11 Dec 2016, 00:58

Salut! Stie cineva cat dureaza pana iti accepta cei de la payoneer documentele? Am trimis Joi seara si nu am primit nici un rasuns pana acum. Ma gandesc ca e si weekend! :?: Si cat dureaza pana iti trimite cardul, ma pot baga online pana imi ajunge sau mai bine sa astept!?
Sonjaaa

Mesajde tomaadrian » 11 Dec 2016, 20:30

Sonjaaa scrie:Salut! Stie cineva cat dureaza pana iti accepta cei de la payoneer documentele? Am trimis Joi seara si nu am primit nici un rasuns pana acum. Ma gandesc ca e si weekend! :?: Si cat dureaza pana iti trimite cardul, ma pot baga online pana imi ajunge sau mai bine sa astept!?

Poti lucra fara probleme. Dar sfatul meu este sa alegi wire transfer.
tomaadrian

Mesajde googlefun » 11 Dec 2016, 21:09

tomaadrian scrie:
Sonjaaa scrie:Salut! Stie cineva cat dureaza pana iti accepta cei de la payoneer documentele? Am trimis Joi seara si nu am primit nici un rasuns pana acum. Ma gandesc ca e si weekend! :?: Si cat dureaza pana iti trimite cardul, ma pot baga online pana imi ajunge sau mai bine sa astept!?

Poti lucra fara probleme. Dar sfatul meu este sa alegi wire transfer.

Salutare @tomaadrian.
Ar fi fost ideal sa-i si explici de ce crezi ca este mai bine sa aleaga wire . Daca nici internet nu-si poate instala , neavand o adresa in bolentin acolo , cont bancar o fi mai usor de obtinut ? Oricum nu stim in ce tara este , dar banuiesc ca ceva (mai multe ) "acte " tot ii vor trebui pt a deschide un cont la o banca ..

Asta ar fi tare : net wireless de la vecinul de palier si wire :))) Ar mai lipsi o masina inscrisa pe ...Bulgaria & pasaport albanez pt ca totul sa fie ok acolo !! :D
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde tomaadrian » 11 Dec 2016, 22:16

Un cont bancar poate fi deschis impreuna cu card doar cu buletinul, presupunandca exista un buletin :D
tomaadrian

Mesajde googlefun » 11 Dec 2016, 22:34

Unde - Dai - Si - Unde - Crapa :))

Sonjaaa@ explica-i tu te rog , ca nu esti in tara /nu ai contract munca/ rezidenta ! :D

Si nici internet prin cablu nu ai /nu poti avea momentan ! Insista sa-ti raspunda si la intrebarea de ce ar fi mai bine wire ( si nu Payoneer ) in cazul tau .Eu am incercat , nu a mers .... :D

Lol

Duck Fonald !!!! :)
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Sonjaaa » 21 Ian 2017, 04:23

Salutare! Dupa ce am asteptat o luna sa imi vina cardul Payoneer si inca doua saptamani sa imi trag net prin cablu, totul ca la carte executat, am intrat prima data online pe xlovecam si nu stiu ce se intampla dar stau de trei zile si nu imi intra mai nimeni pe pagina de chat, stau cu pagina goala, pana acum am facut doar 43 euro amarati. Nu stiu, dar eu am mai facut inainte videochat din Studio pe site-ul asta, acum cativa ani in urma si imi aduc aminte ca, ca si model nou imi intrau pe pagina cu duiumul si mi-a mers si cel mai bine pe site-ul asta. Mi-am facut poze, decor, camera e HD, nu sunt inhibata,ma misc, zambesc, dar ceva se pare ca nu merge si nu stiu ce. Are vreo legatura ca lucrez de acasa, sunt mai promovate modelele din Studio de catre site??
Sonjaaa

Mesajde eldiablo » 22 Ian 2017, 00:02

Buna ,

Felicitari pt card si net , intrebarea ta este mult prea generalista dar o sa incerc sa-ti raspund cat de cat :
- site-ul ales este unul care in ultimul timp a can scazut ca si traffic
- modelele de la studio beneficiaza in general de extrapromovare datorita "echipei" din spatele lor
- ca si model nou dureaza ceva sa-ti faci o baza de membrii care sa tot revina
- daca situatia continua asa incearca sa schimbi site-ul
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde Nekko » 22 Ian 2017, 03:28

Pentru mine xlove merge cat de cat ok, chiar mai bine de cand au introdus liveaction si ohmibod, eu stau pe el regulat si cam la aceleasi ore, incearca sa ai mai multa rabdare cu el pentru inceput, cel putin in comparatie cu ImLive e mult mai bun, mai nou au ridicat % pentru modele de la 45 la 50% si se resimte la $$$.Succes
Nekko

Mesajde Sonjaaa » 25 Ian 2017, 03:01

Mersi Nekko, a inceput sa fie mai binisor acum, adica gen imi intra pe pagina cativa, mai putini cei cu bani, dar am mai facut ceva si mai am rabdare saptamana asta. Eu mi-am facut cont si pe imlive, as vrea sa lucrez pe amandoua concomitent, imi poti da vreun sfat pentru incepatori?
Sonjaaa

Mesajde Sonjaaa » 25 Ian 2017, 03:10

eldiablo scrie:Buna ,

Felicitari pt card si net , intrebarea ta este mult prea generalista dar o sa incerc sa-ti raspund cat de cat :
- site-ul ales este unul care in ultimul timp a can scazut ca si traffic
- modelele de la studio beneficiaza in general de extrapromovare datorita "echipei" din spatele lor
- ca si model nou dureaza ceva sa-ti faci o baza de membrii care sa tot revina
- daca situatia continua asa incearca sa schimbi site-ul

mersi eldiablo, o sa mai am putina rabdare, cred ca pana sa termina prima sesiune si daca e la fel schimb. Tu pe ce site-uri mai lucrezi?
Sonjaaa

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj