Care-i treaba cu NON adultul?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bfx » 12 Ian 2016, 15:59

Hee, La multi ani tuturor!!!!

Sa aveti un 2016 cu milioane de euro in cont!

E buna urarea mea? Si eu la fel, sper....

Am venit sa va intreb care e treaba cu non adultul ca nu prea pricep... Non adult inseamna ca nu ma dezbrac sau nu ma dezbrac de tot? Ca erotism e implicat, inteleg... Se plateste mai prost decat adult?
Am cautat pe forum folosind Search dar nu am gasit mare lucru, semn ca toata lumea stie numai eu nu. ce e aia non adult.
De asemenea am luat la studiat toate site-urile si nu am gasit rubrica non adult scris asa la nici unul. Ca poate vad in free ceva despre ce face o doamna la non adult.

E un mister pentru mine, daca puteti da o mana de ajutor, multumesc.
Bfx

Mesajde hayat » 12 Ian 2016, 20:33

Sites cu non adult : livejasmin -hotflirt , imlive -friends n romance , camcontacts- au chiar categorie denumita non adult cu Make New Friends si Long Term or Marriage
Astea le stiu eu , banuiesc ca mai sunt si altele.
Regulile la non adult pe camcontacts de exemplu sunt N - Non Adult
No nudity, no showing underwear, no swimsuit, no touching or posing in a sexual manner, including private One2One sessions !
Bafta
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 12 Ian 2016, 21:38

Auzi tu esti reala?Sau esti vre-un Vasile care te plictisesti si mai pui cate o intrebare in forum asa sa ne verifici daca suntem tampiti?
Vii si ne spui ca ai facut phone sex,unde pun pariu ca le spuneai alora sa-ti ude muscata din fereastra,ba vrei cu masca,ba fara,ba ne spui de chaturbate,ba de non adult,ba cauti sitele minune unde se fac bani la mature,ba pe dracu ba pe lacu,nu am verificat exact dar cred ca ai cateva luni pe site,timp in care l-ai terorizat pana si pe google fun cu intrebari de gradinita,evident intrebari care nu s-ar presupune sa existe la cineva cu ceva materie cenusie si o varsta oarecare.
Acum intrebi ce este non adult,pai exact ce se aude NON ADULT,daca bagai in google cuvintele sau daca te oboseai macar sa faci putin research(incerc sa uit ca esti o femeie matura) sigur gaseai raspuns.

Pana la urma te apuci de munca sau ai de gand sa ne terorizezi inca un an cu intrebari care mai de care mai inteligente gen ''cand se da drumul la apa calda si daca dezapezesc astia trotuarele''.Sper sa nu ajungi la metode de plata,softuri si alte chestii ca eu iti dau ban:))))))))

Jeez!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 13 Ian 2016, 04:43

IsaGlamChat scrie:Pana la urma te apuci de munca sau ai de gand sa ne terorizezi inca un an cu intrebari care mai de care mai inteligente

Asa Isa pune lume ala munca sa nu mai frece manganul :))

Bfx scrie:Am venit sa va intreb care e treaba cu non adultul ca nu prea pricep... Non adult inseamna ca nu ma dezbrac sau nu ma dezbrac de tot?

Pe Non - Adult intra cei care nu sunt adulti trebuie sa intelegi ca si banii de acadele sunt buni.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 13 Ian 2016, 07:28

googlefun scrie: Mon Dec 14, 2015 7:55 am

Esti ca un vanator care-si tot lustruieste arma si-si numara cartusele , neavand curaj sa intre in padure - timp in care-si tot suna prietenii - intrebandu-i ce ar fi mai bine sa impuste : un mistret sau un urs ! :lol:

Tu intra , si vei vedea ...

Si daca ar fi real si ai vrea sa te apuci de munca , ti-am mai spus : Cred ca vei intampina dificultati in a te mai inscrie la categoria mature , intrucat , daca te mai cacai mult o sa trebuiasca sa te bagi la granny :lol: ...

Cum nici la categoria aia nu poti lucra decat dupa o anumita varsta , probabil vei fi nevoita sa mai astepti inca vreo 10 ani ...sa indeplinesti criteriile de varsta ! :lol:

Daca e asa , culegi degeaba informatiile momentului , peste 10 ani se va fi trecut demult pe ..senzori ( tactili /gust /miros ) probabil si holograme ... :lol: :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Bfx » 15 Ian 2016, 10:10

Ce limbaj aveti si ce timp aveti sa raspundeti la lucruri care nu va intereseaza.
Romanii tot romani, in caz ca nu stiti, traim intr-o tara libera si fiecare face ce doreste, nu trebuie sa va dau socoteala. Unde e in regulament ca trebuie sa pun un numar anume de intrebari?
Multumesc pentru raspuns primei persoane.
Poate fac o cercetare si de aia ma aflu aici, la asta nu te-ai gandit, ha?

Cine rade la urma rade mai bine.
Bfx

Mesajde googlefun » 15 Ian 2016, 10:57

Bfx scrie:Ce limbaj aveti si ce timp aveti sa raspundeti la lucruri care nu va intereseaza.
Romanii tot romani, in caz ca nu stiti, traim intr-o tara libera si fiecare face ce doreste, nu trebuie sa va dau socoteala. Unde e in regulament ca trebuie sa pun un numar anume de intrebari?

Of , mai Vasile !!!! :lol:

Asa crezi tu , ca traim intr-o tara libera si fiecare face ce doreste ? Hai ca esti funny rau ! Off Vasilica , ne-ai mai mancat si din timp cu cercetarea ta derizorie , dandu-te drept femeie care a lucrat cu phone sex si , sanchi are nevoie de ajutor ! :lol:

Tu sigur nu vei face ce doresti aici pe forum , pare rau ca trebuie sa te anuntam ... :wink:

Prin urmare , nu e chiar asa de libera tara :)))) Ai fost pacalit de sistem !!

P.S Nea Vasile , fraza asta de mai jos e mortala , tipica muncitorului de la Autocamioane Brasov , care si-a incasat banii pe ordonanta , disponibilizat fiind, si cu naduf , in fata casieriei inainte de a pleca la el in sat in fundul Moldovei , spune :

Bfx scrie:Romanii tot romani, in caz ca nu stiti, traim intr-o tara libera si fiecare face ce doreste, nu trebuie sa va dau socoteala.

Ai fost bestial cu fraza aia ! Ai un like !! :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 15 Ian 2016, 17:21

Bfx scrie:Ce limbaj aveti si ce timp aveti sa raspundeti la lucruri care nu va intereseaza.

Draga Vasile,iti raspund aici public la report,orice cercetari ai face pare ca nu intelegi domeniul deci mai bine te lasi si te apuci de altceva.Poate tu iti imaginezi ca ai descoperit un nou continent,din pacate pentru tine nu pari genul sa descoperi nimic(reiese din genul de intrebari pe care le pui).Tocmai pentru ca nu ne intereseaza sugerez tuturor userilor sa nu-ti mai raspunda la intrebari,oricare ar fi ele.

Sa ma semnez moderator?Totusi nu par,cum nici tu nu pari vreo spioana:))

Topic inchis ,ulterior il voi muta la cosul de gunoi,il las aici momentan ca poate nu stii pe unde este cosul.

P.S.Treaba cu banatul a fost o gluma,niciodata nu am banat pe nimeni in calitate de moderator si nici nu voi bana,in primul rand nu este nevoie,in general oamenii se cern singuri,nu este nevoie de masuri extreme.

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj