Card prepay paxum

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde andixxl » 03 Iul 2015, 17:35

salutare.as dori sa-mi fac un card paxum.am citit conditiile de la ei de pe site doar ca mai am cateva nelamuriri. pe scurt ma intereseaza care ar fi pasii in realitate :D deocamdata nu am nici cont deschis la ei.

La ei pe site scrie: "A Paxum card will be issued for eligible Paxum account holders and can only be used in a payroll environment. "
Asta inseamna ca respectivul card prepay poate fi solicitat doar in momentul in care ai deja bani in cont sau se poate si de la inceput.

2)am inteles ca dureaza si 2 luni pana sa ajunga cardul. este adevarat?

Multumesc
andixxl

Mesajde anna94 » 03 Iul 2015, 21:26

Buna,
1. The Paxum MasterCard is not automatically sent to you just by opening the account. You have to apply for it. To be able to apply for the card you need to receive a payment from a Corporate Entity (business account).
After you receive the mentioned payment you will be associated with the payroll of the company that sends it, regardless of the transfer amount, and you will be able to apply for the Paxum Prepaid Card within the next 24 hours.

2. Nu stiu, ca nu l-am cerut.
anna94
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj