Card Payoneer euro

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde unmodel » 10 Oct 2015, 13:04

Buna ziua,

Am card Payoneer in usd si doresc sa il schimb cu unul in euro. Stie cineva cum pot sa fac? Am tot citit pe site si nu am gasit nimic.
Va multumesc anticipat :*
unmodel

Mesajde googlefun » 10 Oct 2015, 15:26

unmodel scrie:Buna ziua,

Am card Payoneer in usd si doresc sa il schimb cu unul in euro. Stie cineva cum pot sa fac? Am tot citit pe site si nu am gasit nimic.
Va multumesc anticipat :*

Nu trebuie sa faci tu nimic . Ai impresia ca il ai in doar in UDS , deoarece sediul lor central este in New York , US .

Conform cu spusele lor de pe pe site , Payoner face tranzactii in peste 200 de tari si in peste 150 de monede !! Cu alte cuvinte , si daca o companie din Rusia ar dori sa te plateasca in ruble , nu e nici o problema , este in regula cardul tau .

Citeste mai jos ce spun pe site :

Link : http://www.payoneer.com/LocalBankTransfer.aspx

P.S Probabil ai vrut sa te referi la sites care fac plata in euro si de aici ideia de a avea un card in euro .Tot ce trebuie sa faci , este sa directionezi modalitatea de plata de pe acele sites , pe contul tau Payoneer .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj