Card Payoneer Chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde rebbecarebbeca » 01 Oct 2012, 20:56

Buna! As avea urmatoarea intrebare:mi-am facut cont pe chaturbate dar la pasul legat de payment nu am inteles daca eu trebuie sa imi comand cardul payoneer sau il vor trimite ei.In alta ordine de idei,am citit discutii despre faptul ca in cazul acelor site-uri care accepta plata prin payoneer folosim acelasi card,corect? De obicei cat dureaza pana ajunge cardul in ro?Multumesc frumos.
rebbecarebbeca

Mesajde aya » 30 Oct 2012, 15:02

cardul ti-l comanzi tu scumpa,de pe site,si eu mi-am facut cont pe jasmin si il iau de la ei am completat la payoneer tot ce trebuie si acum il astept,si din ce am mai citit si eu ,de pe acelasi card scoti banutii si de pe alte site-uri,la asta am si eu o nelamurire ca pe chaturbate nu pot sa ma inscriu pana nu vine cardul ?ca sa pun tot payoneer?stie cineva cum se procedeaza?multumesc
aya

Mesajde whiteangel » 30 Oct 2012, 22:01

Folosesti acelasi card! Acolo unde ti se cere numarul cardului lasi necompletat.
In mod normal la finalul inregistrarii cei de la payoneer trimit un mail si dau o data orientativa cand soseste cardul. La mine a durat 3 saptamani. Intre timp pana vien cardul tu poti sa lucrezi deja astfel ca atunci cand primesti cardul o sa-l primesti cu tot cu banuti!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!
whiteangel

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj