CARD CONT NOU

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde tear_drop » 18 Mar 2013, 18:21

Intentionez sa-mi deschid cont pe 2-3 site-uri cum ar fi CamContacts, Chaturbate si XloveCam, insa nu imi este foarte clar cum urmeaza sa se procedeze in ceea ce priveste plata. As putea sa ma inregistrez cu un card bancar care este pe numele altcuiva? Motivul pentru care nu vreau sa fie cardul pe numele meu este ca am un credit la banca neachitat si imi este frica sa nu imi puna sechestru pe contul respectiv. Daca aveti si alte sugestii in ceea ce priveste site-urile care merg bine din toate punctele de vedere, nu ezitati sa-mi dati un sfat...Multumesc
tear_drop

Mesajde daniele » 18 Mar 2013, 21:30

pe xlove nu merge sa ai un cont bancar pe numele altcuiva. pe cc poti folosi payoneerul si de chaturbate nu stiu nimic. poti merge pe site-uri care folosesc payoneerul gen jasmin, imlive etc
daniele
User Junior+
User Junior+

Mesajde RTModels » 19 Mar 2013, 14:30

tear_drop scrie:Intentionez sa-mi deschid cont pe 2-3 site-uri cum ar fi CamContacts, Chaturbate si XloveCam, insa nu imi este foarte clar cum urmeaza sa se procedeze in ceea ce priveste plata. As putea sa ma inregistrez cu un card bancar care este pe numele altcuiva? Motivul pentru care nu vreau sa fie cardul pe numele meu este ca am un credit la banca neachitat si imi este frica sa nu imi puna sechestru pe contul respectiv. Daca aveti si alte sugestii in ceea ce priveste site-urile care merg bine din toate punctele de vedere, nu ezitati sa-mi dati un sfat...Multumesc

Nu pot sa cred... Daca stii limba engleza, incepator/mediu cauta info despre carduri, payoneer,paxum etc.
RTModels
User Junior+
User Junior+

Mesajde Pumpy » 19 Mar 2013, 16:28

La metoda de plata iti alegi payoneer sau paxum cat despre xlove alegi cardul lor, nu iti pune nici dracu din ro sechestru pe aceste conturi de plata!
Pumpy
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj