CamPrime- detalii

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde shy_me » 24 Feb 2009, 01:32

Mi-am facut zilele astea cont acolo.Spun ca dau 2 $ pe ora de free.Nu e mult,dar cat stau pe celalalt site se aduna ceva.Chiar dau toate bonusurile pe care le promit si cei 2$/1h free?Sau chiar pierd timpul spunand Hi la toti idioti din free?Private-ul e dezastruos..am avut 5 min:( in cateva ore.
E cineva pe site-ul ala?Sunt seriosi cu banii?Cum va merge?
shy_me

Mesajde Inter_Vision_Ro » 25 Feb 2009, 18:37

foarte bun postul...si eu am facut cont la ei dar inca nu am pus nici un model sa il testeze..deocamdata il las asa acolo sa fie ..sa mai creasca ...asta e politica mea...nu incerc marea cu degetul de unul singur...dar unul asemanator este neon cams..care plateau in primavara anului trecut 1 dolar pe minut..apoi mai apareau cateva conditii...si vad ca acum siteul este promovat pe forum....deci daca ai incercat pana acum...de ce sa nu incerci in continuare...si poate ai sa ne spui si noua despre el mai tarziu...invatam unii de la altii..spor la banuti
Inter_Vision_Ro

Mesajde streche » 28 Feb 2009, 17:51

salut.eu as putea sa te ajut cat de cat cu acest site.am stat 2 ore si ceva online aveam facuti vreo 4 $ si ceva...si deodata primesc mail ca cica nu stiu ce am facut pe acolo si au disparut cei 4 $.nu am inteles motivul dar ma bucur ca nu am stat mai mult timp pe el sa pierd timpul degeaba
streche

Mesajde respect » 28 Feb 2009, 19:48

siteul este bunicel, lucrez cu ei din prima zi, sunt seriosi, toate platile au fost facute la timp, traficul este in crestere..... se vor ridica repede si sigur :)
respect
User Activ
User Activ

Mesajde United Studios » 01 Mar 2009, 17:50

recrutarile sunt oprite...stiti ceva detalii?
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde shy_me » 01 Mar 2009, 18:28

Si eu am primit astazi 2 $ penalizare pentru incalcarea regulilor(adica am uitat sa trec in prv cand eram in prv pe alt site:D).Nu mi s-a mai intamplat sa fiu asa uituca:(.Asa imi trebuie!!!
Inscrieri nu se mai fac de o saptamana.A incepu programul de afiliere cica.....
shy_me

Mesajde need_speed1 » 15 Mai 2009, 10:08

Ce se mai aude de camprime ?azi m am inscris si sunt curioasa daca se merita sau nu sa lcurezi la ei?cum este traficul?ma poate ajuta cineva?
need_speed1

Mesajde United Studios » 09 Aug 2009, 10:36

ceva nou cu site-ul asta?
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 09 Aug 2009, 14:06

united tot alea vechi pe care le stii :D

dau cei 2 dolari pe ora insa trebuie sa te monitorizeze ca sa corespunzi cerintelor unui model prime (care sunt alea intreaba ma sa te intreb )

la faza cu modele prime e nasol ca nu au niste reguli clare e ceva ambiguu care poate fi interpretat in folosul tau sau nu ....

eu l am lasat balta ca sunt cam artagoasa in free chat si m am gandit ca nu o sa corespund ,da nah poate alte modele au inima mai buna 8)

despre plata nu stiu ca nu am avut ce sa primesc

trafic cam egal cu zero barat in 2 zile un sg pvt

cam atatica
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde studio_timisoara » 09 Aug 2009, 14:41

Pentru prime model trebuie sa fie 6 poze non nudity, 10 poze explicit nudity, textul de profil original si sa demonstrezi ca ai o tinuta pentru videochat (nu haine de strada sau etc) si conexiune buna la internet. Mai ofera un signup bonus de 100 usd, pe care il primesti numai dupa ce ai facut inca 100 din private. Insa cum a spus si fetish, traffic = 0... nu stiu in ce masura se merita colaborarea. Eventual de tinut site-ul in bara..
studio_timisoara
User Junior+
User Junior+

Mesajde United Studios » 09 Aug 2009, 14:43

multam fain...am bagat si eu un model mai rabduriu, sa vedem ce si cum
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde United Studios » 09 Aug 2009, 15:20

a propos: a primit cineva pana acum banii de la ei?
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde studio_timisoara » 09 Aug 2009, 16:18

United Studios scrie:multam fain...am bagat si eu un model mai rabduriu, sa vedem ce si cum

Cu placere. Tine-ne si pe noi la curent cu evolutia modelului. Si apropo, ca site-ul sa aprobe ultimele doua criterii pt prime model (tinuta in video si conexiunea la net), trebuie sa stai pe capul lor cu mailuri... altfel poate dura si 2 saptamani, timp in care modelul nu isi primeste cei 2 dolari pe ora. Doua fete de la noi au incercat site-ul, au devenit prime models... dar ramane problema cu trafficul, asa ca pentru moment nu se mai agita pe camprime.
studio_timisoara
User Junior+
User Junior+

Mesajde Sunlight » 09 Aug 2009, 17:33

eu mi-am facut cont cand dadeau 300$ bonus atunci cand faceai 100$ din pvt...mi-am chemat niste membrii sa ma ajute sa fac suta...ca daca nu..stateam mult si bine ca nu au trafic prea mult...am fost foarte uimita sa ii si primesc...deci..chiar sunt seriosi cu platile..daca ar mai investi in trafic ar fi un site bunicel.
Sunlight
User Junior+
User Junior+

Mesajde United Studios » 09 Aug 2009, 23:58

studio timisoara, ma enervezi cu gaza aia....
daca ai stide acte ori am dat cu mana in monitor s-o alung.....:)):)):)):))
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 10 Aug 2009, 00:25

United Studios scrie:studio timisoara, ma enervezi cu gaza aia....

HAHHAHA si pe mine m-a disperat :))
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde studio_timisoara » 10 Aug 2009, 01:27

E de vanzare, o pun pe okazii ca deja vad ca face senzatie :))))))
studio_timisoara
User Junior+
User Junior+

Mesajde Cam2Chat » 10 Aug 2009, 03:30

WinXPfather scrie:
United Studios scrie:studio timisoara, ma enervezi cu gaza aia....

HAHHAHA si pe mine m-a disperat :))

Subscriu
Cam2Chat
User Activ
User Activ

Mesajde onutza » 12 Aug 2009, 07:36

eu trebuia sa primesc banii acum 2 zile dar mia zis k nu au fonduri k sa imi trimita banii...deci ....momentan nu prea sunt seriosi....dupa ce k astepri o luna pana tii trimite iti zic ca nu au bani....stie cineva oare ii mai primesc???
onutza

Mesajde taliayu » 24 Sep 2009, 07:41

studio_timisoara scrie:
United Studios scrie:multam fain...am bagat si eu un model mai rabduriu, sa vedem ce si cum

Cu placere. Tine-ne si pe noi la curent cu evolutia modelului. Si apropo, ca site-ul sa aprobe ultimele doua criterii pt prime model (tinuta in video si conexiunea la net), trebuie sa stai pe capul lor cu mailuri... altfel poate dura si 2 saptamani, timp in care modelul nu isi primeste cei 2 dolari pe ora. Doua fete de la noi au incercat site-ul, au devenit prime models... dar ramane problema cu trafficul, asa ca pentru moment nu se mai agita pe camprime.

a mai stat cineva pe camprime?stau pe free si vad ca trafic e zero..any insights?
pup si bafta!
taliayu

Următorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj