Campania - Nu Fi Naiva

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Studio20 » 23 Apr 2014, 12:04

Foarte buna idee, keep on!
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ama_lia » 20 Dec 2014, 00:55

Foarte buna ideea campaniei!
Dupa cateva saptamani de lucrat la un studio cu forme legale, mi-am dat seama ca nu prea are rost. Mai bine lucrez pt mine, imi fac un pfa/srl si sunt "legal". Anyway.. mai am ceva bani de luat de acolo si sper sa nu fie probleme. Cei de la studio spun ca ajuta fetele cu ratinguri si alte alea, desi nu prea a fost asa, iar trainingul oferit nu prea mi s-a parut a fi util caci nu poti numi training faptul ca te lasa de capul tau, sa zic asa, apoi la finalul turei ti se spune ca nu ai facut aia si ailalta, ca ai stat ca scandura sau alte alea, ca trebuia sa faci cum spune membrul ca doar el plateste. Si plus de asta, cand aveam vreo nelamurire, trainerul era la tigara sau "nu am vazut ce ziceai".. I mean.. wtf?! Singurul plus mi se pare suportul tehnic la studioul respectiv, in rest... degeaba il lauda lumea. Eu imi voi continua activitatea on my own. Hoping 4 the best!
Ama_lia

Mesajde Taisia » 01 Dec 2016, 19:38

Buna seara tuturor!
Ma numesc Tatiana si va urmaresc de ceva timp.
Am indraznit sa imi creez cont si sa va scriu in speranta ca voi primi cateva sfaturi si ajutor.
Din putinele mele economii mi/am achizitionat un laptop hp si o camera Logitech c920 stiu ca poate unii dintre voi veti rade de mine de aceste achizitii pentru videochat dar acesta a fost bugetul meu.
Bun, am reusit sa imi fac un cont de model independent pe unul dintre siturile care sunt in top aici.
Eu voi lucra cateva ore pe noapte,deoarece am un job full-time si un copil pe care il cresc singura.
La un studio nu pot apela , nu din motivul ca sa nu impart banii cu ei, ci pentru simplul fapt ca nu pot avea un program fix si de aceea nu vreau sa incurc pe nimeni.
As dori sa va intreb, daca bineinteles voi intampina probleme in acest inceput de drum, pot cere aici sfaturi si indrumari? Va multumesc tututor :?:
Taisia

Mesajde GlamourFoto » 01 Dec 2016, 22:14

Bună Tatiana,

Nu are nimeni de ce sa rada de tine. Este de apreciat faptul ca vrei sa faci ceva și cu siguranță sunt persoane care au început cu mai puțin decât tine. Important este sa încerci sa intri cam la aceleași ore în fiecare noapte, pentru a fi mai ușor membrilor sa te găsească.

Daca ai întrebări poți sa le adresezi aici (dar e indicat sa citești bine forumul înainte)

Spor acolo și succes
Adrian
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale