Camgasm site nou?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Andreea. » 15 Sep 2016, 13:37

Deci, am vazut ca pe chaturbate apare o reclama la un nou site cu acelasi concept ca si Chaturbate, fara nuditate in free numit Camgasm.
Stie cineva mai multe despre el?
Andreea.

Mesajde Nord » 17 Sep 2016, 20:27

Da este un site nou ! Foloseste aceeasi platforma ca si Chaturbate doar ca nuditatea in free este strict interzisa ! Are modele online si vad din ce in ce mai multi membrii platitori ! Avand in vedere ca are in spate aceeasi echipa ca si CB eu cred ca o sa ajunga mare !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde Justine » 18 Sep 2016, 02:12

Serios ?
Daca are in spate pe cei de la CB ti se pare ca o sa ajunga departe ?
Eu am probleme de toata .. " .. " cu CB'ul , plin de eroari de la ei , de la iesire direct din private la tot felul de eroari prostesti si nu numa eu ma plang de chestia asta ...
Ori cei de acolo nu se ocupa .. ori habar nu am ce se intampla , am si postat aici de ce am acele probleme ..
Justine

Mesajde eldiablo » 18 Sep 2016, 03:16

Justine scrie:Serios ?
Daca are in spate pe cei de la CB ti se pare ca o sa ajunga departe ?
Eu am probleme de toata .. " .. " cu CB'ul , plin de eroari de la ei , de la iesire direct din private la tot felul de eroari prostesti si nu numa eu ma plang de chestia asta ...
Ori cei de acolo nu se ocupa .. ori habar nu am ce se intampla , am si postat aici de ce am acele probleme ..

Nord se referea la puterea lor financiara si ca traffic , chaturbate este unul din putinele site-uri aparute "recent" care a crescut rapid si ca incasari ale modelelor si ca traffic reusind sa-si faca loc caldutz in domeniu ....ca tu ai probleme cu el ca site ...e ori ghinion ori nepricepere din partea ta ...personal nu mai colaborez cu ei de 1-2 ani dar chiar si in trecut problemele si erorile se rezolvau relativ repede ...crede-ma ca daca nu aveau habar "ce se intampla" nu mai aveau modele cu incasari din 4 si 5 cifre / perioada ...

Sper sa nu te deranjeze "interventia" mea dar de foarte multe ori voi modelele aveti de pierdut pentru ca subestimati un site
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde Morningstar » 18 Sep 2016, 08:37

CB-ul e site ok, site care plateste, problema lor sunt vulnerabilitatile la cod, care prin alta parte, gen Jasmin nu le-am prea vazut, in rest e un site bun si simplu de utilzat.
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde Morningstar » 18 Sep 2016, 08:40

Si dupa cum il vad eu pe acest Camgasm pare a utiliza acelasi englne ca si CB-ul, doar ca au schimbat schema de culori, vom trai si vom vedea.
Morningstar
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj