CamContacts

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde manuela222 » 20 Mar 2016, 03:58

Imi spuneti si mie cat la suta se plateste modelului pe acest site?
La ce pret te poti pune maxim?
Mersi anticipat
manuela222
User Junior
User Junior

Mesajde GlamChatStudio » 20 Mar 2016, 12:54

manuela222 scrie:Imi spuneti si mie cat la suta se plateste modelului pe acest site?
La ce pret te poti pune maxim?
Mersi anticipat

50% daca membrul vine din site.80% daca-l aduci tu prin linkul de referal.Pretul il poti pune intre 1 si cat vrei tu,depinde ce oferi si daca vinzi.In general preturile sunt mici la marea majoritate 1-2$,foarte mari la unele modele cu statut vechi.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde stefania » 21 Mar 2016, 01:42

completare la ce s a spus mai sus... de la unii clienti vei primi doar 40%.. nu stiu exact din ce motiv, dar la majoritatea primesti 50%
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde VisionSudio » 27 Apr 2016, 12:30

Buna ziua !
As dori sa stiu si eu pentru a crea un cont de studio pe CC, iti trebuie intai un cont de Chathost? Din cate vad pe site asa pare. Ma poate lamuri cineva? Multumesc.

"A Studio is created by joining two chathost accounts together. In order to do it you need to have one existing chathost account (with payment details completed). If you do not have a chathost account yet please register by chosing an option above.

To begin setting up your new Studio account, please enter the details of your existing Chathost account: "
VisionSudio

Mesajde GlamourFoto » 27 Apr 2016, 14:34

VisionSudio scrie:Buna ziua !
As dori sa stiu si eu pentru a crea un cont de studio pe CC, iti trebuie intai un cont de Chathost? Din cate vad pe site asa pare. Ma poate lamuri cineva? Multumesc.

"A Studio is created by joining two chathost accounts together. In order to do it you need to have one existing chathost account (with payment details completed). If you do not have a chathost account yet please register by chosing an option above.

To begin setting up your new Studio account, please enter the details of your existing Chathost account: "

Ti-ai raspuns singur :)
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj