CamContacts

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 01 Oct 2011, 11:54

desir3_m3 scrie:Am gasit recent ca poti merge cu 2 nick-name-uri diferite pe cc in categorii diferite: ''Yes, you can have profiles in multiple categories, however, you WILL NO LONGER be allowed to use the same screen name in different categories at the same time. This is being done to eliminate confusion and dissatisfaction for your Viewers. Please remember the following rules:

If you have 2 rooms open and a viewer enters one of them you must immediately end or pause the other video session.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in conflicting categories (e.g. Non Adult and Adult Hardcore, Non Adult and Adult Softcore, Adult Softcore and Adult Hardcore.
In order to do this you need to create an additional screen name.''
Am reusit sa-mi fac al doilea nick-name, insa nu stiu cum sa fac sa le am pe ambele deschise :(
Si mai am o problema...nu stiu cum sa-mi schimb categoria in non-adult de ex, daca dau pe change category imi da doar adult softcore (unde am doar optiunea girl/girl a little shy) si adult hardcore
Help please

2 nick-uri simultan tii pe 2 browsere DIFERITE, altfel nu functioneaza.

cand te inscrii in fiecare categorie Shy Girls, Not so Shy, Instant Action, Fetish, Dungeon trebuie sa-ti setezi si nivelul propriu de hardcore-ala pe care il vei practica si mai ales sa il respecti. CITESTE BINE si bifeaza exact ce vei face : cu toy, sau fingers sau ce scrie acolo. Daca nu respecti nivelul pe care ti l-AI BIFAT SINGURA RISTI RECLAMATII din partea membrilor si penalitati sau frozen account. (se seteaza in Edit Profile)

de asemenea nu ai voie sa inchizi un privat adica sa-l dai TU pe membru afara, vei fi penalizata cu 3$.
iar cand iti intra cineva in VIDEO pe o sesiune, imediat trebuie s-o inchizi pe celalta cu al doilea nick, or else te cearta site-ul mai mult sau mai putin prieteneste, depinde la a cata abatere te afli.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde desir3_m3 » 01 Oct 2011, 13:57

pocahontas scrie:You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.

Nu poti avea 2 screenuri in non adult si in nici una dintre subcategorii,logic ,nu?

Stiu asta, insa nu asta a fost intrebarea mea :) vreau sa am unul pe adult si unul pe non adult, insa nu stiu cum sa fac
desir3_m3

Mesajde desir3_m3 » 02 Oct 2011, 09:28

andromaca_mulge_vaca scrie:
desir3_m3 scrie:Am gasit recent ca poti merge cu 2 nick-name-uri diferite pe cc in categorii diferite: ''Yes, you can have profiles in multiple categories, however, you WILL NO LONGER be allowed to use the same screen name in different categories at the same time. This is being done to eliminate confusion and dissatisfaction for your Viewers. Please remember the following rules:

If you have 2 rooms open and a viewer enters one of them you must immediately end or pause the other video session.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in the same category (Make New Friend and Long Term or Marriage.
You can have a maximum of 2 rooms open and should not have 2 rooms open in conflicting categories (e.g. Non Adult and Adult Hardcore, Non Adult and Adult Softcore, Adult Softcore and Adult Hardcore.
In order to do this you need to create an additional screen name.''
Am reusit sa-mi fac al doilea nick-name, insa nu stiu cum sa fac sa le am pe ambele deschise :(
Si mai am o problema...nu stiu cum sa-mi schimb categoria in non-adult de ex, daca dau pe change category imi da doar adult softcore (unde am doar optiunea girl/girl a little shy) si adult hardcore
Help please

2 nick-uri simultan tii pe 2 browsere DIFERITE, altfel nu functioneaza.

cand te inscrii in fiecare categorie Shy Girls, Not so Shy, Instant Action, Fetish, Dungeon trebuie sa-ti setezi si nivelul propriu de hardcore-ala pe care il vei practica si mai ales sa il respecti. CITESTE BINE si bifeaza exact ce vei face : cu toy, sau fingers sau ce scrie acolo. Daca nu respecti nivelul pe care ti l-AI BIFAT SINGURA RISTI RECLAMATII din partea membrilor si penalitati sau frozen account. (se seteaza in Edit Profile)

de asemenea nu ai voie sa inchizi un privat adica sa-l dai TU pe membru afara, vei fi penalizata cu 3$.
iar cand iti intra cineva in VIDEO pe o sesiune, imediat trebuie s-o inchizi pe celalta cu al doilea nick, or else te cearta site-ul mai mult sau mai putin prieteneste, depinde la a cata abatere te afli.

Multumesc tare mult de informatii, nu stiam ca nu ai voie sa dai un membru afara 8) ...mai am o intrebare: ca sa stau pe 2 nick-uri, practic trebuie sa-mi deschid un alt cont? imi dau voie pe acelasi numa?
Ms
desir3_m3

Mesajde desir3_m3 » 02 Oct 2011, 09:36

App...mai am o intrebare, pe non-adult merge bine?
desir3_m3

Mesajde xlvchat » 31 Dec 2011, 18:59

Am o problema la CamContact am incercat sa-mi creez un account dar din pacate n-am gasit sectiune ptr studio. Un mic ajutor?
xlvchat

Mesajde Rami » 25 Apr 2012, 10:26

Iar am dat de greu ( si iar am citit , da' ceva nu merge ) .
Facut cont, deschis sesiune, numai ca , dupa ce am citit eu copacel frumusel models manual , am descoperit ca imi lipsesc niste iconite din screen-ul de session. Cum ar fi acel semn rotund ( verde sau rosu , dupa caz ) .
Am vazut necesitatea utilizarii mozilla, nu IE, si totusi , something is wrong . Nimeni nu intra in camera, evident, pentru ca eu on line dar de fapt , pare ca nu sunt .
Please , cunoscatorilor, putin ajutor si multumiri anticipate.
Rami
User Junior+
User Junior+

Mesajde BlueLotus » 26 Apr 2012, 15:56

Rami:
- pasul 1: verifica sa-ti fie la zi browserul si plugin-ul Flash, sterge cookies si cache si restarteaza browserul (preferabil Firefox!).
- daca tot nu merge si nu te vezi online, treci la pasul 2: reinstaleaza browserul.
- daca nici asa, pasul 3: scrie la suport; mi s-a intamplat si mie de vreo doua ori sa nu ma vad online si de fiecare data ei au zis sa raman logata, cu sesiunea deschisa, si verifica ei. Pe suportul CC te pozi baza, rar mi s-a intamplat sa-mi raspunda mai tarziu de o ora de cand le-am scris si intotdeauna mi-au rezolvat problemele.

Spor si succes!
BlueLotus
User Activ
User Activ

Mesajde Rami » 27 Apr 2012, 09:54

Hippie scrie:Rami:
..................

Spor si succes!

-browser la zi , cu tot ce inseamna update adobe si java.
- am reinstalat.
- urmeaza mail la support.
Multumesc mult :)
Rami
User Junior+
User Junior+

Mesajde SWEETANGEL2000 » 13 Apr 2013, 00:47

ok !dead l mine ,prima perioada ,adik prima dupa 1 an ,a fost buna ,urmatoarea ok ,apoi slabut apoi slab acum dead !categorie sunt in a lil shy ala ,am incercat si not so shy ,nici o inbunatatire asa ca ,back to a lil shy !what the hell ,i m doing wrong ?engleza e ok ,nivelul de conversatie bun ,adik is de 5-6 ani in treaba asta asa k nu am probleme,poze am asa k nu inteleg :(si il vreau pe asta k e fara free !!!
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Mesajde Michelle123 » 13 Apr 2013, 06:43

Nici pentru mine nu mai are traficul de alta data ...slab slab de tot...
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde JoanaJ14 » 07 Iun 2014, 11:19

Hello,

Vreau sa fac chat de acasa si doresc sa-mi deschid un cont pe acest site. Eu am lucrat si la studio pe el si nu prea am avut trafic. Asa merge site-ul, in general?

Thx!
JoanaJ14

Mesajde JohnMiles » 07 Iun 2014, 21:38

traficul pe site cam mort... 75% din membri sunt adusi de modele prin refferal , foarte putini dintre ei intra si la alte modele in pvt
JohnMiles

Mesajde BrattyPrincess » 07 Iun 2014, 22:44

JohnMiles scrie:traficul pe site cam mort... 75% din membri sunt adusi de modele prin refferal , foarte putini dintre ei intra si la alte modele in pvt

Înseamnă că asta e soluția, pentru cei la care este slow, referati membrii noi, plus că aveți 80% de la membrii aduși de voi, eu am mai spus, vremurile în care log in - log out era suficient pentru niște încasări decente, au apus. Fără self promotion nu se mai face performanță.
Mai enervant este că eu am renunțat a-mi mai promova profilul de pe CamContacts, dar membrii continuă să apară. Shit happens....
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde Tania_ce_Mare » 21 Oct 2015, 15:46

Am incercat sa-mi fac profil pe acest site. La partea cu verificarea varstei, am uploadat o poza facuta cu telefonul care a mers la alte siteuri. Am fost refuzata. Am facut alta poza, fara nicio umbra pe fata, cu date lizibile, minim 3 margini sa se vada... nimic. Dau mail la suport, imi spune ca poza e blurata si de-aia nu mi-o accepta (desi eu citeam bine de pe ea).

Ma duc jos la xerox sa-mi faca poza necesara. Oamenii au aparat bun, mi s-au facut 4 poze, dupa instructiuni precise, repet, cu un aparat bun (adica nu sapuniera). Bucuroasa foc, le zic sa-mi bage pozele in telefon, acasa uploadez una dintre ele. Limita e de 4 MB, a mea avea 3 si ceva.

A fost refuzata si asta, din acelasi motiv.

Ce pot sa fac mai mult de atat? A mai patit cineva sa nu-i accepte poza?
Tania_ce_Mare

Mesajde alexalex101 » 21 Oct 2015, 20:01

Ciudat. Mie mi-au acceptat pozele fara nicio problema. Cauta pe App Store sau ce ai tu un program cu timer pt poze, folosesti blitzul frumos si voila :). Daca trebuie si poze face to id (nu mai tin minte) il sprijini pur si simplu de ceva si gata. Nu vad de ce nu ti ar fi acceptat pozele daca erau clare am vazut ca raspund destul de rapid si concret :)
alexalex101
User Junior
User Junior

Mesajde Tania_ce_Mare » 22 Oct 2015, 12:55

Pozele sunt clare de aproape imi vezi porii. Mie imi spun ca nu e poza clara, dar eu vad o neconcordanta intre datele din acte si varsta mea. Habar n-am de ce trecuta varsta mai mica decat in realitate, nu tin minte s-o fi pus eu. Oare de la asta mi le tot respinge si zice ca nu e calitatea buna?
Tania_ce_Mare

Mesajde Tania_ce_Mare » 22 Oct 2015, 12:58

Ooo, acum m-am prins. Am pus alta data nastere, nu pe cea adevarata. Tot majora ma scoate, dar nu corespund datele. Problema e ca habar n-am s-o schimb.
Tania_ce_Mare

Mesajde googlefun » 24 Oct 2015, 18:02

Cine are cunostinta de motivul invaziei ukrainenilor pe acest site ? La orice categorie te uiti , observi cum s-au napustit , s-au infiltrat pe orice sectiune a site-ului . Au napadit site-ul pur si simplu , de zici ca pana acum nu au avut internet , sau ca au avut interdictie de a se inscrie...

Fiecare categorie s-a gonflat serios , la numarul de modele ON :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 25 Oct 2015, 04:35

s-or fi impacat ukr. cu rusii si sunt condamnati la munca silnica/zilnica.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde Jobs4Adults » 27 Oct 2015, 05:26

googlefun, or fi facut CC publicitate la greu lunile astea in Ukraina...Si nu e o idee rea, in conditiile in care ucrainiencele sunt considerate cele mai frumoase femei din fosta URSS...Iar cine zice ca CC e "mort", se inseala: ca multe alte situri, muncesc din greu pe toate planurile, si ii vezi mai pe la toate sumiturile si evenimentele de cam si adult, la Tes in Praga m-am intalnit cu 2 din echipa lor, o romanca si un tip foarte simpatic din Malta. Pe de alta parte, sunt in legatura cu cateva modele ce lucreaza pe CC si care sunt foarte multumite de rezultate, cu sume mult peste medie, dar si sunt fete care stiu ca MUNCESC!
Jobs4Adults
User Junior
User Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj