CamContacts

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde olandezu » 21 Aug 2006, 00:06

Eu cred ca sunt fete frumoase romancele si ca aia s tampiti...dar ce ne arata omu asta aici pot fi smecherii...care se fac cu ajutorul baietilor. Hackerilor I mean!

So... nu va jucati cu focul....hackerii fac bani...dar e 15 ani inchisoarea pentru participare....la asemenea actiuni!
olandezu

Mesajde Ericssson » 21 Aug 2006, 23:20

As tine sa te contrazic aici :)
PE Cam daca vrei ca membru sa cheltuiesti peste 100 Usd pe zi, trebuie sa fii membru verificat , adica sa trimiti o cerer scrisa la ei, copie fata verso dupa CC, si nu mai stiu ce naiba.
Pe Cam mai greu la sume mari cu hakeri, nu cred ca ai sa vezi charge back de peste 100 usd niciodata.
Ericssson
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 21 Aug 2006, 23:46

olandezu scrie:Eu cred ca sunt fete frumoase romancele si ca aia s tampiti...dar ce ne arata omu asta aici pot fi smecherii...care se fac cu ajutorul baietilor. Hackerilor I mean!

So... nu va jucati cu focul....hackerii fac bani...dar e 15 ani inchisoarea pentru participare....la asemenea actiuni!

Vorbesti in totala necunostinta de cauza, pe CC in 6 ani pe 3 studiouri nu am avut nici un 1$ charge back, pana in 10$ bani retrasi de catre membri din motive puerile. CC e cel mai "safe" site, a detaliat Ericssson mai mult.
Dar desigur, cum tot am zis, putini stiu cati bani se pot face din videochat, dar nu dezchilotzand fata :).
Oare ce ai zice daca ai vedea niste paymenturi de pe IF, care nu prea pot fi comparate cu nimic de pe CC?
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde paulll » 26 Aug 2006, 13:57

ALNI scrie:Buna.

Am inteles ca nu mai accepta inscrieri de la Romania. Avind in vedere ca eu sunt domiciliat in Germania, pot ajuta pe cineva in baza unui comision, respectiv este cineva interesat intr-o colaborare. Evident si cu alte Site-uri.

daca as fi interesat de o sesiune cum te pot contacta?
my yahoo id puticaputoi
paulll

Mesajde WinXPfather » 28 Aug 2006, 19:50

Pare rau dar eu nu inchiriez. Nu ai face bani cat sa se merite lucrand de la tine, si ne-am agita degeaba. Cauta si vei gasi persoane care sa-ti inchirieze.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde AlexAvcStudio » 02 Sep 2006, 03:47

Daca ai offshore in state de exemplu...si imi fac conturile din germania...din momentul care ma conectez pe un cont de model cu ip din romania raman fara ele?are careva habar?
AlexAvcStudio

Mesajde WinXPfather » 07 Sep 2006, 02:41

La intrebarea asta chiar eu ti-am raspuns inante de a o pune...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde irina25 » 23 Sep 2006, 01:07

buna..sunt noua in meseria asta..lucrez doar pe jasmin.as vrea sa stiu sigur .daca imi pot face totusi un cont pe camcontacs..avand in vedere ca stau in ro..as aprecia mult daca m ati putea ajuta si sfatui cu ce site uri as putea sa mai lucrez...sa-mi recomandati ..ceva..va rog din suflet sunt cam in ceatza...multumesc :(
irina25

Mesajde WinXPfather » 23 Sep 2006, 03:10

Dupa ce citesti toate posturile, de pe forumul asta si tot in ceata esti, problema trebuie cautata in alta parte. Am presupus ca nu ai citit pe aici tot, dupa intrebarea adresata, adica am mare incredere in capacitatea ta de intelegere.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde studio_eden » 15 Dec 2006, 18:07

cloelia scrie:si eu stau pe Camcontacts...si nu ma pot plange...mi-am facut un studio de 19 screenuri si am inchiriat cateva...parerea mea este ca merge super bine si la non adult...una din fete a facut 500$ in 5 zile....era newbie....insa si acum ii merge la fel de bine...voi ce parere aveti?

e super bine si eu am auzit de ei ca sunt ok si ca merge bine insa nu am incercat inca ....insa chiar nu mai accepta romani ?
studio_eden

Mesajde simone66 » 22 Dec 2006, 18:47

buna. sunt noua in acest domeniu si as vrea sa ma ajuti. vreau sa vb pe messenger. supergirl_simone@yahoo.com
simone66

Mesajde madalina » 16 Feb 2007, 01:23

eu lucrez pe cc la non adult,stau ore intregi,am poze,dar nu intra decat foarte rar cineva,spuneti-mi si mie voi pe ce categorie stati sau ceva sfaturi sa intre clientii
madalina
User Junior
User Junior

Mesajde Irina___ » 30 Sep 2007, 09:15

Hello. Dupa cum stiti, pentru a fi acceptata ca si host pe camcontacts, trebuie sa le trimit si o poza cu mine si cu buletinul. Ei bine le-am trimis 5 mailuri!!! Poze facute cu aparat digital, mie mi s-au parut f ok imaginile, au fost draguti, mi-au raspuns imediat de fiecare data, dar mereu acelasi reply "not clear enough, too blurry, we appreciate your efforts bla bla bla"
Dar erau chiar foarte clare!!!
Am senzatia ca isi bat joc de mine, sau chiar se distreaza copios pe seama mea.
Ati mai avut astfel de probleme?
Please give me an answer, incep sa-mi pierd rabdarea, tocmai am primit al cincilea refuz in dimineata asta si sunt atat de contrariata incat in loc de cafea mi-am turnat un pahar cu vin
Irina___

Mesajde karla21xy » 20 Oct 2007, 13:21

Apropo de faza cu pozele neaceptate din motiv de "prea neclare" , stai linistita si numai incerca degeaba . Acelasi lucru am patit si eu cred ca asta este un nou mod de a continua cu restrictiile pentru romani, eu m-am lasat pagubasa te sfatuiesc sai lasi naibi cu siteul lor
karla21xy

Mesajde dEviLa » 07 Noi 2007, 13:54

ai dreptate ..de cateva zile oricate poze le trimit ... primesc reply in maxim 10 min cu acelasi mesaj

"Unfortunately, we could not accept the pictures as the information represented on the documents was not clearly visible and hardly readable."

bla bla ..daca le trimiti alte poze ..ei iti trimit inapoi exact acelasi mesaj se pare ca acesta este mesajul lor de refuz :lol: :lol: :lol: :lol:
dEviLa

Mesajde Ghizmo » 28 Noi 2007, 11:53

studio_eden scrie:
cloelia scrie:si eu stau pe Camcontacts...si nu ma pot plange...mi-am facut un studio de 19 screenuri si am inchiriat cateva...parerea mea este ca merge super bine si la non adult...una din fete a facut 500$ in 5 zile....era newbie....insa si acum ii merge la fel de bine...voi ce parere aveti?

e super bine si eu am auzit de ei ca sunt ok si ca merge bine insa nu am incercat inca ....insa chiar nu mai accepta romani ?

CamContacts accepta romani pe site :-)
Ghizmo

Mesajde buhuhu » 28 Noi 2007, 14:36

nu stiu daca voua vi se intampla .. cel putin la mine nu`mi mai accepta certificat de nastere

vor buletin + pasaport sau carnet de conducere :(

si daca`i intreb ce acte vor imi zic ... buletin , certificat de nastere , pasaport si carnet de conducere
buhuhu
User Junior
User Junior

Mesajde Crowley » 28 Noi 2007, 19:33

Da-i un pic de sharpness in photoshop la poza aia si merge.
Crowley
User Activ
User Activ

Mesajde AllEyezOnMe07 » 18 Feb 2009, 11:27

Vad ca ultimele posturi sunt tocmai de prin 2007 :) ... pacat ca nu e lumea mai activa pe forumu asta pt ca este grozav.

App de CamContacts.. a durat ceva timp pana sa reusesc sa ma inscriu la ei. Au facut figuri la pozele facute cu telefonu la rez de 1.3 si nu au acceptat. A fost nevoie sa le fac cu camera digitala si le-au acceptat din prima.
Aveti grije ca sunt destul de pretentiosi la calitatea pozelor , in schimb .. sunt de treaba cand vine vorba de explicarea problemelor , asculta ce ai de spus si dupaia ia o decizie .
Zilele astea incep pe siteul lor sa vedem ce iese :)
Dintre voi mai lucreaza careva pe el ? daca da cum merge ? (mai ales la barbati..) :roll:

PS: Primu meu post pe forum :wink:
AllEyezOnMe07

Mesajde AllEyezOnMe07 » 18 Feb 2009, 11:28

Am scris ditamai postu si nu a fost acceptat , wtf ?:|
AllEyezOnMe07

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj