Cam cat dureaza o noua licenta de la very soft

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde hpf2180 » 20 Iun 2012, 17:30

nu am avut ce face zilele trecute si am luat webcamsplitter pro.toate bune si frumoase un spliter super pana la un punct.mentionez k am prostul obicei de a instala windows ul f des,cum simt k se blocheaza ceva prefer sa repun windows decat sa caut si sa tratez problema.Partea urata e k acum numai merge licentza
le am dat mail si nu prea raspund.a trecut cineva prin asta? as vrea niste detalii si ce a facut ptr a preintampina astfel de momente urate ms
hpf2180

Mesajde massacre » 21 Iun 2012, 07:56

Poti sa-ti faci activarea online la aceasta adresa: http://www.very-soft.com/support#online
massacre

Mesajde BasGLM » 26 Iun 2012, 15:56

hpf2180 scrie:nu am avut ce face zilele trecute si am luat webcamsplitter pro.toate bune si frumoase un spliter super pana la un punct.mentionez k am prostul obicei de a instala windows ul f des,cum simt k se blocheaza ceva prefer sa repun windows decat sa caut si sa tratez problema.Partea urata e k acum numai merge licentza
le am dat mail si nu prea raspund.a trecut cineva prin asta? as vrea niste detalii si ce a facut ptr a preintampina astfel de momente urate ms

salutare . Vezi ca au schimbat interfata . Inainte intrai pe un cont , scriai ID si dadeai generate apoi iti dadea automat imediat un KEY care-i introduceai pe splitter si se activa imediat . Acum au schimbat-o . Daca nu le-ai dat mail de ceva vreme vezi ca trebuie sa iei legatura cu ei si o sa iti trimita o licenta , si trebuie facut update la ultima versiunea normala sau pro de verysoft ca altfel nu o sa iti functioneze licenta veche cu cea noua .

VerySoft Support Team support@very-soft.com -> aici trebuie sa le dai mail, de pe mailul dupa care ai facut achizitia , sa le spui problema .

o zi buna
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde crazyareola » 02 Iul 2012, 11:31

Am cumparat Webcamspliter , poate cineva sa-mi spuna cat dureaza pana primesc licenta :?:
crazyareola
User Junior
User Junior

Mesajde SAD^^EYES » 02 Iul 2012, 13:30

Cateva ore de obicei, maxim 24, verifica si emailul si locul de unde ai cumparat (share-it)
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde crazyareola » 02 Iul 2012, 13:46

MUltumesc Sad ,tocmai am primit raspuns de la ei, in email scrie ca o sa primesc codul de licenta in urmatoarele 48 de ore intre timp sa vad cum rezolv situatia deoarece camera mea froze fara split desi lucrez doar pe un site am un delay de toata frumuseatea . :?
crazyareola
User Junior
User Junior

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj