Calculator pt VC

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde ina_pink » 31 Mar 2015, 23:16

Buna seara:*revin cu o noua "problema" de data asta nu pentru mine.
Eu sunt bine,am reusit sa ma angajez la un nou studio unde este totul bine :D $$$
Am niste prieteni(fata si baiat) care vor sa faca ceva banuti de acasa si vor sa-si cumpere pc insa nu stiu ce pc ar fi bun sa tina cat mai multe site-uri in HD(minim 2-maxim cat de poate...4-5)
Ceva caracteristici ce ar trebui sa contina pc-ul?
Multumesc frumos,o seara buna si mult noroc la $$$:*
ina_pink

Mesajde googlefun » 31 Mar 2015, 23:48

Salut Ina@,
Uite aici se vand .La 2500 lei ,cu ditamai monitorul Philips inclus in pret , e bun. Poate tine mai mult de 4 sites in HD .

Link : vand-echipament-mobilier-videochat-t15513.html#p93244
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde ina_pink » 01 Apr 2015, 11:21

Buna,multumesc pentru raspuns! Crezi ca este intradevar bun..? Nu prea as vrea sa se strice in urmatorii 2 ani...
O sa-l foloseasca strict pt VC,nu mess,nu fb...doar site-urile,youtube si posibil google translate:))
ina_pink

Mesajde googlefun » 01 Apr 2015, 16:56

ina_pink scrie:Buna,multumesc pentru raspuns! Crezi ca este intradevar bun..? Nu prea as vrea sa se strice in urmatorii 2 ani...
O sa-l foloseasca strict pt VC,nu mess,nu fb...doar site-urile,youtube si posibil google translate:))

Da , este bun .
Are garantie din ce am citit in anunt , poti suna sa intrebi detalii .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj