Buna m-ar interesa sa imi fac cont pe niteflirt

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dyadya19 » 20 Mar 2014, 18:02

as dori sa ma ajute cineva sa fac un cont pe niteflirt...am vazut ca este o fata SmartGirl dar nu stiu cum sa iau legatura cu ea :(
dyadya19

Mesajde TwistedAngel » 21 Mar 2014, 18:55

pai fa-ti cont singura ! baiul e sa ai pe cineva in afara romaniei care sa iti incaseze cecul si sa iti trimita banii
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 23 Mar 2014, 16:20

ca sa iti deschizi un cont pe niteflirt iti trebuie :

1 , un cont in tr-o tara normala din lume , cel mai ok ar fi USA unde trebuie virati banutii

2 un numar de telefon din USA pt ca site ul este axat pe chat and phone , maj clientilor prefera totusi varianta cu phone sex , numar de tel pt USA se cumpara de pe skype

3. engleza vb la exceptie sau macar cu un accent interesant , daca mai vb pe langa engleza germana sau franceza cu accent corect , poti sa obtii in lb engleza un accent interesant si oricum nu ca din topor cum vb f multi romani

4 ff multe cunostiinte despre fetish , pt ca spre deosebire de f multe site uri asa zise fetish din industrie aici chiar vin oameni care stiu cu ce se mananca fetish ul , deci daca nu cun subiectul mai bine nu te baga ca mai mult pierzi decat castigi/ asta e un site strict axat pe fetish , te bungheste clientul imediat ca prinzi muste

5. nu o sa prim multe oferta de colaborare pt ca pt multi site ul asta e un mister total , maj o sa incearca sa te fraiereasca pe ideea ca poate reusesc sa scoata ceva banuti de pe urma ta / sau invata pe parcurs de la tine despre site ul in cauza / sau iti iau un comision exorbitant

6. ca sa colaborezi cu Niteflirt din Ro , ptrintr-un studiou/ persoana care inchiriaza cont , in genere se va astepta aprox 30 de zile ca sa incasezi banii ,ceea ce e enorm tinand cont ca daca ai contactul respectiv in USA banutii ii iei fie prin Direct Deposit ce dureaza cateva zile , fie prin incasare cec ceea ce se face instant , site ul platind saptamanal , deci practic 3 saptamni din alea 4 de asteptare tu ii permiti celui/celei care iti deschide contul sa se foloseasca de banii tai , conision cerut este de 50% ,o alta chestie nasoala in administrarea contului de altcineva este ca profilul nu poate fi modificat de tine personal si cum maj studiourilor / inchirietorilor, habar nu au de fetish o sa iti faca o mica varza care va produce zero barat incasari
fetish
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj