Buna. AJUTOR in legatura cu MFC :(

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde rose.sandra » 18 Apr 2013, 07:45

Buna tuturor...am si eu cateva probleme in legatura cu myfreecams, mi-am facut cont de curand si sunt unele lucruri care nu le inteleg si nu stiu ce sa fac.Am intrat aseara am stat cateva ore am facut cativa tokensi. Pana aici totul ok, insa am auzit ca trebuie convertiti acesti tokensi in usd ca altfel dispar sau nu stiu ceva de genu nu prea am inteles, dar aseara nu am reusit sa fac acest lucru . Am auzit ca trebuie sa apesi pe un buton galben insa la mine nu apare nici un buton galben sau poate nu stiu eu unde sa ma duc si ce sa fac. SI problema cu cardul cu banii cu plata. Mi-am facut cardu pe site, am completat formularul pana aici totul ok, astept sa inceapa procedura pasului 2, am inteles ca vine intr-o luna si ceva. daca nu introduc datele cardului pana la prima perioada de plata ce se intampla cu banii aculumati pana la data respectiva ? dispar ? raman acolo ? se reporteaza ? mii baga cand introduc datele ? Pot sa lucrez incontinuare pana vine cardu ? Nu stiu sper sa nu ma luati in ras si sa considerati ca pun intrebari absurde sau stupide, insa sunt incepatoare si chiar nu prea ma descurc. Sper sa nu deranjez. Va multumesc frumos si astept sfaturile si detalii voastre mai amanuntite in legatura cu aceste probleme legate de tokensi , plata si card . Inca odata merci frumos si astept un raspuns poate chiar mai multe pareri :P. O zi buna !!
rose.sandra

Mesajde dulcyka_sexy » 18 Apr 2013, 11:58

buna..in primul rand aprecie ca ne ceri sfatul e mai bine asa decat sa faci boacane cum faceam eu nesttind ca pot cere sfaturi aici...in PRIMUL RAND, nu la mfc se refera cu convertirea tokensilor....ci la alt site, care lam uitat si eu... :D pe mfc ai tokens session, unde poti veda direct tokensii, alegi perioada cand vrei sa afli ce tokensi ai facut etc...de ex daca ai 1000 tokensi, ii imparti la 20, cat e tk, si afli cati dolari ai...sau, mai simplu, te duci la account information, si acolo ai direct dolareii facuti... :D nu se converteste de tine nimic, situl face asta direct.....de ex in caz ca primesti 255 tokensi pe site in show, pe free, si vrei tu sa afli cati dolari inseamna acei tokensi, iei repejor un calculator, faci 55 impartit la 20, si afli dolareii... :D
PT PAYONEER-astepti frumusel o luna, sau cat dureaza, nici eu nu mai stiu, cand vine, introduci datele, si activezi cardul...nu mai stiu daca se mai ia taxa de activare 12$ sau nu se mai ia...
in timpul asta, tu lucreaza, banutii nu se evaporeaza :D ci se raporteaza in caz ca trece perioada si tu nai inca cardul...dupa cel activezi, in caz ca lucri pe mai multe siteuri, cu payoneer, poti sal pui pe toate siteurile lucrate, nu sa ceri pt fiecare site in parte un nou card :D
daca mai ai alte nelamuriri, pm me ...o i buna, bafta la dolareiiiiiii $$$$$$$...cat mai multi.... :)
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde dulcyka_sexy » 18 Apr 2013, 12:02

te rog sa ma scui unde am gresit, am papat litere cifre dar nu de foame, ci de sooommmnnn...sunt franta...unde am zis 255 $ impartit la 20 am scris doar 55 e incorect acolo.....scuzeeee
inca ceva, banutii se aduna, daca ai 10$ doar-200tokensi, si se termina perioada inainte sa vina cardul, si mai faci 50 perioada noua, si ai si cardul venit, vei primi 60$.....apropo, minimul de plata pe mfc la payoneer e 20 $.....nu ca pe alte siteuri 100$, sau 50$...e simplu de facut...bafta acolo
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj