BucharestCams Event

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Studio20 » 01 Ian 2017, 03:35

Am spus-o si o mai spunem odata: Bucharest Cams a fast pentru noi o surpriza neasteptat de placuta! Asteptam si (mult) mai mult in 2017!
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde alexiss » 01 Ian 2017, 16:30

ElittaStudio scrie:Inca un lucru pe care l-am apreciat a fost ca nu s-a facut reclama pe partea de studio-uri, nu au fost o suta de logo-uri si pamflete cu StudioX si StudioY. Pur si simplu a fost un respiro placut si mie mi-a dat un feeling de neutralitate din punctul asta de vedere. Toata lumea a fost egala.

Da-mi voie sa te contrazic cu un alt punct de vedere . La multe dintre evenimente toata lumea apasa butonul de FREE registration , desi poate e unul si de PREMIUM registration . Atunci aceste studiouri ar trebui sa le vezi , prin bugetele care le aloca , ca pe sustinatori ai unui eveniment , oferind oportunitatea tuturor sa participe , sa invete , sa faca business in cele mai bune conditii posibile .
Business-ul nu se face pe sentimente si frustrari . Hai sa judecam drept , sa fim mai cuminti si linititi intr-un 2017 care o sa fie destul de agitat si confuz .
alexiss
User Avansat
User Avansat

Mesajde GlamourFoto » 05 Ian 2017, 11:59

Sper ca discuțiile sa decurgă în limitele normalului și sa fie legate strict de subiectul topicului și anume Bucharestcams, aprecieri, sugestii, reclamatii și tot asa, ce este off topic o sa fie mutat.

Discuțiile care au deviat și nu aveau legătură cu subiectul au fost mutate aici:

materie-antimaterie-vorba-dulce-posibila-otrava-t16728.html.

Mulțumesc.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj