Brijelle.com

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde draculina » 17 Noi 2013, 06:32

Sper ca nu o sa mi se inchida contul aici pentru ca pun o intrebare, dar totusi de ce s-a inchis topicul apropo de acest site BRIJELLE.COM?
Multumesc
draculina

Mesajde SAD^^EYES » 17 Noi 2013, 07:49

Buna, nu ti se va inchide contul niciodata atat timp cat incerci sa fi obiectiva si sa nu mai "dracuiesti" :) stiu ca uneori e greu.. pana si eu o mai comit din cand in cand.. dar eu nu arunc cu cuvinte impotriva oamenilor sau a companiilor.. Este ok sa spui public ce au facut.. dar pe un ton cat mai civilizat.. asta e in mare politica acestui forum.. Repet stiu ca e greu.. mai ales cand vorbim de munca in vant.. pierdere de bani etc.. dar se poate.. Diplomatia in general aduce mult mai multe beneficii decat jignirile adresate direct.. sau tonul foarte vulgar..
Am inchis topicul pentru ca am considerat ca avertismentul a fost dat.. plus ca modelele incepusera sa dracuiasca si mi s-a parut ca strica armonia acestui forum.. plus ca ma afecta pe mine direct.. eu am o tulburare mentala.. care se traduce asa.. daca oamenii sunt foarte vulgari.. nervosi etc.. se transmite si la mine.. si devin atat in viata virtuala cat si reala.. foarte deprimat .. si risc sa devin si violent verbal.. daca oamenii sunt diplomati.. vorbesc frumos.. obiectiv.. cuvinte ales putin mai bine.. se transmite si la mine aceasta Pozitivitate si devin de 10 ori mai Pozitiv decat un om fara tulburari mentale. Bineinteles ca forumul nu se invarte in jurul meu.. si fac tot posibilul sa nu afectez ceilalti utilizatori din cauza problemelor mele. .dar in acelasi timp.. aceasta comunitate nu poate exista.. daca eu ma curat.. Pana gasesc metode mai bune sa manageriez situatia.. va ramane asa.. Scuze daca te-ai simtit aiurea sau ceva de genu..

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj