BongaCams

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde dakota » 18 Ian 2017, 17:42

Am deja o saptamana pe site si deja am o mica impresie asa ca o impartasesc cu voi.
Membri:
1 Prea muti romani,si sincer nu am nimic cu ei cativa sunt super k dau si tip si toate cele dar mai sunt si cei care au impresia ca daca tu esti romanca si ei la fel atunci lor efectiv li se cuvine incep cu ceva banal arata-mi... , dupa intrebari din viata personala si la sfarsti propuneri de date si de ce nu sex date eventual iti mai pun si o suma de aia de 100-200 de euro :)). uneori devin libidinosi si efectiv ma obliga sa le dau ban si sincer tare ma enerveaza si ma intristeaza,nu mai zic ca au impresia ca pentru 10tk le faci show complet cu anal,squirt si tot tacamul :lol: :roll:
2 Nu zic ca membri sunt zgarciti dar cu singuranta nu dau prea multe Tk din senin gen tipuri mari cel mai mare la mine a fost de 100 :| ,in schimb dau tip de bun simt sa nu zic ca nu au dat si nu doar pt vibra toys,desi am observat ca au o placere pt ele
3 Cel mai mult imi place chatul in sine de aici membri comunica si asta ma ajuta sa nu ma plictisesc asta e unul din motive pentru care raman pe site imi aminteste de chat'urile de la studio:))
4 Privaturile de 2-3minute pe mfc nu am avut problema asta si pe chaturbate poti sa setezi tu cat sa stai in privat dar aici well astia intra in privat cu 50tk:)) a durat vreo 3 zile sa ma prind cum functioneaza dar si cand m-am prins adio private accept doar private complete
Room'ul
1In mare arata cam la fel ca mfc cu exceptia ca pe bonga imaginea e mult mai mare si mai clar cea ce imi place foarte mult
2Room topic'ul e k pot sa scriu destul de multe in el
3Alt lucru care zic eu ca e avantaj e faptul ca poti pune pauza
4Nu am inteles prea bine care e faza cu camscore'ul dar traficul e bunut am 200 de oameni constant in camera cea ce e k

In spatele room'ului
1Suportul ,pai am trimis mail in legatura cu plata pentru'ca efectv disparuse tot nici-un mail sau mesaj ,si am trimis mail sa vad ce s-a intamplat (m-am speriat un pic pentru ca am mai auzit ca nu au platit) si nu au raspuns...
2Nu intaleg care e faza cu top 100 pentru ca mie duminica imi arata ca sunt pe locul 31 deci trebuia sa primesc premiu m-am uitat in top si scria ca nu e nimeni inca :/si deci nu am primit nimic ,plus ca am 2 zile din noua perioada si desi am trafic imi arata zero la puncte ,nu intaleg pe ce baza se acorda punctele astea. Poate sa-mi explice si mie cineava :?: :|

Cam atat despre Bonga de la mine sper sa ma obisnuiesc pe el, pana acum totul e k nimic care sa ma faca sa renunt astept sa vad plata dar daca nu vine e clar ca am sa renunt la el :/
*Ps ma enerevaza regulile prea stricte,cum sa nu ma lase sa-mi spun numele adevarat sau twitter'ul?:))(oh da am fost avertizata sa nu le mai spun la membrilor numele meu real sau locatia desi era una falsa ,cum am zis exact ca la studio :lol: )
dakota
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat