Blog :)

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde WinXPfather » 10 Feb 2007, 08:47

Dumnezeu e prietenul meu. O himera androgina facuta dupa chipul si asemanarea mea. Usor bisexual are o ideologie inatacabila. Manuscrisele de la Marea Moarta sunt irevocabil cenzurate. Fiul Lui e o figura de stil. Nora e lapidata din Invataturi. Sotia? Un partaj de bunuri facut de Galileo Galilei.
Cine imi interzice sa ma fut cu El? Sa ne-o tragem constant si bine? Sa- i sug aburul care bacaie in papusile de lut in forma arcai lui Noe. Dumnezeu ne iubeste. Fie ca suntem stele sau pur si simplu nisip din clepsidrele care intotdeauna au profilul pizdelor menopauzice.
Daca eu nu m-as fute cu Dumnezeu inseamna ca virilitatea popilor care isi misca andropauza in masini luxoase va regula, la nesfarsit, fara prezervativ, in bisericile de 3 4 5 sau 6 stele, sufletele neprihanite ale enoriaselor matanie-,, capra animal sau pozitie”.
Crucea mea se ridica din pizda. In numele unui duh care incepe cu p si se termina cu a. Menstruatia mea a fost dictata la Niceea. De atunci n-am mai intrat in biserica. Am stat la poarta. Indulgentele acolo se vindeau pe sub mana. Si icoana facatoare de minuni. Poza aceea lacrimogena. Play Boy-ul isihast. Rugul aprins sau orgasmul meu transformat in Ave Maria ?
Pizda Magdalenei oare nu a fost linsa? De felatia christica oare nu s-a auzit ?
Cel mai futut dintre coiturile inchizitoriale e pur si simplu masturbarea ingerilor.
M-as fute intinsa pe jos de mitropoliti. Sunt atat de convinsa ca Dumnezeu in mare gelozia lui i-ar cotai cu pula indoita. Iar daca Dumnezeu exista si jur pe ovule asta, o face constant si bine, atunci de ce blasfemia n-ar opera anticonceptional si fata de draci. ? Am aflat de la niste maicute ca dracii nu o au mare. Plus ca o fac mereu anal. Ca niste supozitoare incornorate.
Exorcismul incepe din pizda-..

Sursa:

http://andaa.wordpress.com/tag/off-topic/

Interesanta fetita :)
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Irina___ » 14 Aug 2007, 03:30

Mda.
Nu am taria de caracter necesara pentru a citi mai mult de 3 posturi de-ale ei. O fi reala?
Irina___

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj